Kına Organizasyonu

Kına organizasyonumuzda; karşılama sürecinden kına yakma anına kadar hatta kınanın olduğu mekan içi görsellerin ve konseptlerin ayarlanmasına kadar istediğiniz herşeyi özenle yapmaktayız. Kültürümüzün önemli geleneklerini de içinde barındıran organizasyonumuzda özellikle kızlarımız için anlamlı bir gün olmaktadır. Gelin, ailesi ve misafirlerinin duygu dolu anlarına şahit olunduğu, özverili ve profesyonel bir çalışma ile bu mutlu gününüzün firmamız Dolunay Organizasyon ile hayat bulacağından emin olabilirsiniz. 

Dolunay Organizasyon olarak, dünden bugüne gelen tüm kına organizasyonu gerekliliklerini bilerek, sizlere sizlerin beklentisi doğrultusunda çok özel kına geceleri yapıyoruz. Bu noktada verdiğimiz hizmetlerden bahsetmek gerekir ise kaftan, bindallı, kına setleri, arzu edilir ise oryantal ya da zenne, kına gecesinin olmazsa olmazı davul zurna şovları, özel kına töreni, kına müzikleri, arzu edilirse canlı müzik, kına hamamı, her türlü yiyecek içecek, yemekli isteniyor ise ona uygun yemekler, mekan ayarlama gibi gerekenler sizler için hazırlanıyor. Siz hayalinizde yer alan kına gecesini söylüyorsunuz biz onu tam istediğiniz gibi gerçekleştiriyoruz. Siz elinizi hiçbir şeye sürmeyip kına gecesinin keyfini çıkarıp misafirleriniz ile ilgileniyorsunuz. Sonuçta kına organizasyonu bizim işimiz.


Dolunay Organizasyon olarak; İslami Kına Organizasyonu kapsamında verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir:

Mekanın ve mekandaki masa sandalyelerin süslenmesinin yapılmasını sağlıyoruz. Kına tahtı süslemesi ile kına organizasyonunuzun yapılacağı mekanda şık bir görsel oluşturuyoruz. Bayan İlahi Grubu, Bayan Tasavvuf Grubu, Bayan Fasıl Grubu ile misafirlerinizin ruhunu dinlendirecek birbirinden güzel eserleri seslendiriyoruz. Aynı zamanda Semazen Ekibi, bayan sunucu ve Bayan hocalar ile islami kına organizasyonunuza manevi bir hava katıyoruz. Misafirleriniz bu güzel ortamda vakit geçirirken çocuklarınıza da bayan palyaçolarımızla oyun oynatıyoruz.

Kına Organizasyonu Fiyatları

Bayan Osmanlı Şerbetçisi, Kahveci Güzeli ve bayan garsonlarımız ile gelen misafirlerinize soğuk şerbet ve sıcacık Türk Kahvesi ikramında bulunuyoruz. Hint Kınacısı misafirlerinize son derece estetik ve güzel tasarımları ile kına yakma işlemini gerçekleştiriyor. Bayan kına ekibi, kameraman, halk oyunları gruplarımız ile sizlere unutulmaz ve sürekli hafızalarda kalan bir kına organizasyonu yaşatıyoruz. 

Kına organizasyonu için firmamız Dolunay Organizasyonu seçerek kına gecesi organizasyonu paketlerimizden ve ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Kına organizasyonu sektöründe aranılan bir firma olmamız; profesyonel hizmetlerimizle müşterilerimizi memnun etmemizden dolayıdır. Dolunay Organizasyon olarak kına organizasyonunuzu unutulmaz bir hale getirerek eşi benzeri olmayan bir gece yaşamanızı sağlayabiliriz. Kına organizasyonuna dair aklınıza takılan tüm sorulara Dolunay Organizasyon farkı ile yanıt bulabilirsiniz.