Hakkımızda

Dolunay Organizasyon

Güzel anlar biriktirmenize yardımcı olmak, bu güzel anlara katkıda bulunmak için 2001 yılında çıktığımız bu yolda; profesyonellik, ahlaki prensipler ve memnuniyet, temel ilkelerimiz arasında yer almıştır.

20 yılı aşkın bir süredir ortaya koyduğumuz organizasyon hizmetlerimizin tamamında bu prensipler değerlendirilmiş ve her daim de değerlendirilmeye devam etmektedir. Çünkü Dolunay Organizasyon olarak temel misyonumuz; geleceğe umutla bakmak, güzel anılar biriktirmenize yardımcı olmak ve tebessümlerinizde bir kaynak olabilmektir.

Misyonumuz

Dolunay Organizasyon; sünnet organizasyonlarından düğün organizasyonlarına, açılış organizasyonlarından festivallere kadar pek çok alanda organizasyon hizmetleri sunan bir firmadır. İstanbul merkezli olarak, çevre illere de ulaştırılan bu hizmet vasıtası ile her daim profesyonellik ilke edinilmiş olup, müşteri memnuniyeti her şeyin üzerinde tutulmaktadır. Bu kapsamda misyonumuz arasında aşağıdaki değerler her daim ön plandadır:

 • Hizmet türlerimizi en etkili ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmek,
 • Hizmet ağımızda yer alan tüm bölgelere en hızlı şekilde hizmet sunmak,
 • Alanında uzman, deneyimli ve eğitimli personeller ile uyum içerisinde çalışmak,
 • Son derece etik bir şekilde hizmetlerimize yoğunlaşmak ve müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmak,
 • Kullandığımız ekipmanlar ile başarımızı her daim dinç tutmak,
 • Uygun fiyat avantajları ve kampanyalar ile müşterilerimizin yüzlerinde tebessüm olmak.

Yukarıdaki misyonlar çerçevesinde sürdürdüğümüz hizmetlerimiz, kesintisiz bir şekilde 20 yıldan beridir devam etmektedir. Etik anlayış, ahlaki prensipler ve daha fazlası, hizmetlerimizin hamurunda bulunan değerlerdendir. Bu nedene sizler için en güvenilir hizmeti sunmak temel hedeflerimiz arasındadır.

Vizyonumuz

Geleceğe umutla bakmak, anılarda yer almak ve tebessüm edilmesinde bir kaynak olabilmek gayesi ile çıkılan bu yılda, koca 21 yılı devirdik. Sizlere güzel anılar yaşattık ve yaşattığımız bu güzel anılar ile de daima gurur duyduk. Gördüğümüz üzere, ailemiz her geçen gün büyüyor.

Yeni evlilikler, yeni düğünler, yeni nişanlar, yeni hedefler ve daha nicesi, organizasyon hizmetlerimiz ile bir bütün haline geliyor. Firma prensiplerimizde de bu durum en önemli noktada olduğu için, aşağıda yer alan vizyonlar, Dolunay Organizasyon firmamız için her daim bir yol haritasıdır:

 • Hizmet ağımızı her geçen gün daha geniş bölgelere ulaştırmak,
 • Eğitimli, deneyimli ve uyumlu personeller ile personel ağımızı genişletmek,
 • Binlerce kişinin, binlerce ailenin ve etkinliklerin temelinde yer almak ve yeni hedeflere yelken açmak,
 • Sektörde daima en uygun fiyatlar ile en yüksek kaliteyi sunmak,
 • Geleceğe odaklı, ahlaki değerler ile hareket etmek,
 • Kendimizi her daim geliştirmek, daha büyük, daha nitelikli hizmetlere imza atabilmek.

Plan ve programın, başarıyı tetikleyen en önemli unsur olduğunun bilincinde olarak, müşteri memnuniyetini bu unsurlar kapsamında her geçen gün artırmaktayız. Daha etkili hizmetler, daha uyumlu etkinlikler ile sizlere yeni anılar kazandırma gayretindeyiz. Çünkü bizim için önemli olan büyümek değil, gönüllerde her daim büyük kalabilmektir. Sizin gönlünüzde bir yer edinebildiysek, bizim için en önemli husus da kuşkusuz ki budur.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Mehteren Ekibi

Hizmetlerimiz

Bir organizasyon firması olarak, uzun yıllardır bu sektörde yer almakta, hizmetlerimizi sizlere en etkili şekilde ulaştırmaktayız. Bunun için de aşağıdaki tüm hizmetleri, siz değerli müşterilerimizi memnun edecek şekilde ortaya koymaktayız:

Yukarıdaki hizmetleri, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti perspektifinde, 20 yılı aşkın bir süredir sürdürüyoruz. Sizler için daima en iyisini düşünerek; alanında uzman personeller, en profesyonel ekipmanlar ve ekip ruhu ile hareket ediyoruz. Çünkü Dolunay Organizasyon olarak, sunduğumuz hizmetin bir gönül işi olduğuna inanıyoruz.

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz: Dolunay Organizasyon

Dolunay Organizasyon’un 20 yılı aşan tecrübesinden yararlanmak, organizasyon hizmeti almak ve uygun fiyat avantajı edinmek isterseniz, doğru yerde olduğunuzu bir kez daha hatırlatmak isteriz. Bunun için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Aynı zamanda sosyal medya hesaplarımız üzerinden de tüm süreçleri takip edebilirsiniz. Özellikle YouTube kanalımız üzerinden, organizasyonları nasıl düzenlediğimiz konusunda etkin fikir sahibi olmanız mümkündür.