Hakkımızda

Mutlu Günlerinizde Hep Yanınızdayız!

Önemli günlerinizde her zaman sizlerin yanında olan ve sizlere benzersiz deneyimler sunarak mükemmel organizasyonların altına imzasını başarılı bir şekilde atan firmamız başarılı ve tecrübeli ekibi ile yıllardır bu alanda öncü bir rol üstlenmiştir.
Sünnet düğünleri, düğün organizasyonu, açılış organizasyonu, doğum günü organizasyonu, kokteyl organizasyonu, balon süsleme, süsleme hizmetleri, animasyon ve gösteri hizmetleri, ekipman kiralama, dönemsel organizasyonlar, piknik organizasyonu, mezuniyet töreni organizasyonu, palyaço servisi, karnaval yiyecekler, kurumsal organizasyonlar, parti eğlence ve özel gün organizasyonları, masa sandalye kiralama, şişme oyun parkurları ve İslami düğün organizasyonu, konusunda Türkiye’de her zaman ön plana çıkan bir firma olarak kaliteli hizmeti düşük fiyatlar ile müşterilere sunmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Profesyonel bir yaklaşımla hizmetlerini yürütmeye başlayan ve başarılı hizmetlerin ardından adı insandan insana aktarılan firmamızda bizleri başarıya götüren en önemli etmenin her zaman müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmak olduğunu düşünüyoruz. Bunun yanı sıra deneyimli ekibimizin eğitimlerine verdiğimiz önem de bizleri diğer firmalardan bir adım öne taşıyan en önemli etkenlerden biridir. Başarılı olmanın en önemli koşullarından biri olarak da yine planlı bir organizasyon sürecini gösterebiliriz. Firmamız plan ve program dahilinde aylar sonra dahi yapacak olduğunuz organizasyonları her an olacakmış gibi özenli ve titiz bir yaklaşımla ele almakta ve bu işe en az sizin kadar değer vermektedir. Prensip sahibi bir firma olarak ele aldığımız ana ilkeler çerçevesinde tüm organizasyonlarınızın başından sonuna kadar süreci sürekli kontrol altında tutuyor ve yaşanılabilecek olası problemleri de düşünerek bu sorunlar henüz ortaya çıkmadan kaldırıyoruz. Organizasyon sektöründe en önemli unsurlardan biri de firmaya duyulan güvendir. Bizler kurulduğumuz günden bu yana yapmış olduğumuz başarılı organizasyonlar ile bu sektörde en çok güven duyulan firmalar arasına adımızı yazdırdığımız için çok mutlu ve gururluyuz. Maddi beklentileri her zaman ikinci plana alarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla organizasyon sürecini profesyonel bir şekilde düzenleyen firmamız ile unutulmaz anlarınızı bir rüya gibi geçirmek istiyorsanız doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz.

Hızla geçen günler artık birçok kişinin dine daha çok önem vermesini sağlıyor. Yapılan anketlere ve araştırmalara göre eskiye göre daha çok insan dine önem vermeye başladı. Ayrıca dine önem verenler artık dini ihtiyaçlara daha çok bağlılar. Yapılan araştırmalarda bunu açık bir şekilde göstermektedir. Toplumda hızla yaşanan bu gelişme artık hayatımızın içerisine de girmeye başladı. Artık birçok insan düzenlediği düğün, nişan, kına vb. gibi organizasyonlarda eskiye oranla daha fazla dini hususlara dikkat ederek hareket ediyor. Tercih edilen sanatçılardan yapılan etkinliklere kadar artık hemen her şey dini hususlar göz önünde bulundurularak yapılmaktadır.

Dolunay Organizasyon olarak her türlü Düğün organizasyonu, kına, nişan, konferans, konser vb. gibi organizasyonlarda siz değerli müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. 2000 yılında hizmete giren ve dini düğün, dini nişan, dini kına gibi organizasyonlarda siz değerli müşterilerinin yanında yer alan firmamız sayesinde siz artık hiçbir şeyle ilgilenmek zorunda kalmıyorsunuz. Firmamız sizin yerinize tüm organizasyon hazırlığını yapmakta ve A’dan Z’ye kadar her şeyle ilgilenmektedir. Siz ise sadece konuklarınız ile ilgilenerek o mutlu ve özel anınızın tadını çıkartıyorsunuz.

Neden İslami Organizasyonlar ?

İslam dini düğünlerin nasıl yapılması gerektiğini detaylarıyla beraber belirtmez. Bu hususlar belirlemek ise Müslümanlara düşmüştür. Bir Nişan organizasyonu ya da düğün organizasyonu yapılacağı zaman yapılan tüm hazırlıklarda harama düşmemeye özen göstermek gerekir. Ancak bu haramlara dikkat etmek çok katı kurallar koyacağınız anlamına gelmemelidir. Peygamberimiz, muhterem eşini gelin alırken ona adet olan müzik eşliğinde gidip gitmediğini sormuş muhterem eşi gitmediğini söylemiştir. Bunun üzerine Peygamber efendimiz bunu Medinelilerin sevdiğini belirtmiştir. Yani hiçbir şey abartılmadığı sürece haram değildir aksine düğünlerde uygun müzikleri dinlemek caizdir. Bizde sizler için düğün, nişan ve sünnetlerinizde sizlere İslami müzikler ile eşlik ediyoruz. Üstelik sizlere sunduğumuz tek hizmette bununla sınırlı değil. Tasavvuf gruplarımız, semazen gösterileri, hocaların konuşmaları, palyaçolar, geleneksel tiyatro oyunları vb. gibi tüm hizmetleri organizasyon firmamızda bulabiliyorsunuz. Tüm bu hizmetlerden ya da bu hizmetlerin birkaçından yararlanmak içinse bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Dolunay Organizasyon olarak sizlere aynı zamanda Konser & Konferans gibi etkinliklerde de yardımcı oluyoruz. Türkiye çapında ünlü olan sanatçılarımız ve Hatipler ile sizlere hizmet sunmaktayız. Eğer sizde bu organizasyonlardan yararlanmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Hangi ilde olursanız olun bir telefon açmanız hizmetlerimizden yararlanmanız için yeterli olacaktır. Sizde daha fazla bilgi için bizi aramalısınız.

EKİBİMİZ

Firmamız bünyesinde bulunan ilahi sanatçılarımız ülke çapında tanınan sanatçılardan oluşmaktadır.
Ayrıca sanatçılarımızın her birisi birbirinden değerli ilahi şarkılara sesleri ile hayat vermektedir.

Hakkımızda

Nihat Hatipoğlu

  Hakkımızda

  Erkan Mutlu

   Hakkımızda

   Mustafa Cihat

    Hakkımızda

    Rıfat Çalışkan

     Hakkımızda

     Umut Murare

      Hakkımızda

      Yusuf Karagöz

       Hakkımızda

       Celaleddin Ada

        Hakkımızda

        Dursun Ali Erzincanlı

         Hakkımızda

         Feyzullah Koç

          Hakkımızda

          Ömer Karaoğlu

           Hakkımızda

           Celaleddin Ada

            Hakkımızda

            Abdurrahman Önül

             Hakkımızda

             Fethullah Badem

              Hakkımızda

              Eşref Ziya Terzi

               Hakkımızda

               Sedat Uçan

                Hakkımızda

                Mehmet Gökçe

                 Hakkımızda

                 Ertuğrul Erkişi

                  Hakkımızda

                  Mustafa Demirci

                   Hakkımızda

                   Geylani Karaaslan

                    Hakkımızda

                    Cemal Akçıl

                     Hakkımızda

                     Hasan Dursun

                      Hakkımızda

                      Taha

                       Hakkımızda

                       Ender Doğan

                        Hakkımızda

                        Mustafa Özcan Güneşdoğdu

                         Hakkımızda

                         Murat Anlar

                          Hakkımızda

                          Mustafa Yılmaz

                           Hakkımızda

                           Hidayet Doğan

                            Hakkımızda

                            Yasin Konevi

                             Hakkımızda

                             Yunus Can

                              Hakkımızda

                              Mahmut Durgun

                               Hakkımızda

                               Turan Turgut

                                Hakkımızda

                                Sami Savni Özer

                                 Hakkımızda

                                 Hasan Kılıçtan

                                  Hakkımızda

                                  Mürsel Tuncer

                                   Hakkımızda

                                   Ömer Döngeloğlu

                                    Hakkımızda

                                    Turan Erdiren

                                     Hakkımızda

                                     Kürşat Eren Bilge

                                      Hakkımızda

                                      Mürsel Tuncer

                                       Hakkımızda

                                       Mustafa Dursun

                                        Hakkımızda

                                        Fatih Öztürk

                                         Organizasyon için hemen iletişme geçin