Animasyon Ekibi Kiralama

Animasyon Kiralama ve Animasyon Ekibi

Organizasyonlarda özellikle çocukların, çocuklar ile beraber de yetişkinlerin eğlenmesi için çeşitli gösteriler düzenlenmekte ve bu tür gösteriler ile organizasyonun havası değişmektedir. İşte animasyon ekibi kiralama hizmetleri de animasyon ekipleri vasıtası ile sunulduğunda, organizasyonun eğlenceli oluşu sağlanmakta, bu da misafirlerin memnuniyetinin hat safhada olmasına yardımcı olmaktadır.

Bizler de Dolunay Organizasyon olarak, sizlere animasyon ekibi ile animasyon kiralama hizmeti sunuyor, sunduğumuz bu hizmetler ile güzide bir vakit geçirmenizi sağlamaya çalışıyoruz. Peki, animasyon hizmeti kiralama nedir? Neden önemlidir?

Animasyon Kiralama Hizmeti ve Önemi

Düğünler, kınalar, nişanlar, doğum günleri, sünnet düğünleri ve çeşitli etkinliklerin için düzenlenen organizasyonların içerisinde, animasyon hizmetleri bulunur. Bu tür hizmetler organizasyonun daha eğlenceli bir hal almasına yardımcı olurken, özellikle çocukların organizasyon sürecinde hoşça vakit geçirmesini sağlar.

Aynı zamanda çocuklar ile beraber yetişkinler de güzel vakit geçirirler. İşte bu kapsamda animasyon kiralama hizmeti önemli olurken, organizasyonların da vazgeçilmezidir. Peki, bu tür bir hizmetin önemi nedir?

 • Çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlar ve bu şekilde ailelerin herhangi bir endişe duymasına gerek kalmadan, çocukların vakitleri değerlendirilmiş olur.
 • Yetişkinler, düzenlenen animasyonlar ile eğlenir, çocukları ile vakit geçirme şansı yakalarlar.
 • Çocuklar için çeşitli aktiviteler düzenlenir. Bu şekilde onlar geçirdikleri eğlenceli vakitlerde, aynı zamanda önemli bilgiler öğrenmiş olurlar.
 • Fotoğraf çekme imkanı ortaya çıkar. Aileler, çocukları ile geçirdikleri bu zamanı ölümsüzleştirme hakkı elde ederler.
 • Organizasyonu düzenleyen kişi, animasyon kiralama hizmeti ile misafirlerini memnun eder.

Yukarıdaki avantajların yanında, pek çok farklı güzelliği de içerisinde barındıran animasyon kiralama hizmeti, Dolunay Organizasyon firmamız aracılığı ile sizlere ulaştırılmaktadır. Bu nedenle bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilir, böylece zamanınızın daha değerli bir şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz. Peki, animasyon hizmetini sunacak ekibe nasıl ulaşılır? Bu ekip neler yapar?

Animasyon Ekibi Kiralama ve Ekibin Görevleri

Animasyon Kiralama ve Animasyon Ekibi

Animasyon ekipleri, animasyonların talep edilen boyutta sunulması, her türlü gerekliliğin yerine getirilmesi, animasyonunun yönetilmesini sağlayan kişilerdir. Animasyon ekibi kiralama ile gerçekleştirilen profesyonel bir animasyon hizmeti, organizasyonun havasını en olumlu hale getirecektir.

Bu nedenle animasyon kiralama hizmeti almadan önce, kiralama hizmeti alacağınız firma ile animasyon ekibi konusunda da detaylı bir konuşma gerçekleştirmelisiniz. Peki, Dolunay Organizasyon firmamızda çalışan animasyon ekiplerimizin özellikleri nelerdir? Şimdi sizlere bunlardan bahsedelim.

 • Ekibimizin tamamı eğitimli ve alanlarında profesyonellerdir. Bu nedenle nerede ne yapacaklarının bilincinde olarak hareket ederler.
 • Ekibimiz tecrübeli ve takım çalışmasına yatkın kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle animasyon bir takım çalışması olduğu için, en iyi hizmeti bizlerden alabileceğinizin garantisini sizlere veriyoruz.
 • Ekibimiz, kullandıkları ekipmanlar ve kıyafetler ile en iyi hizmeti ortaya koymaktadır. Bu nedenle tamamen profesyonel olan ekibimize, her türlü ekipman ve kıyafetleri en hızlı şekilde temin ediyoruz.
 • Ekibimiz, taleplerinizi karşılama noktasında oldukça istekli ve beceriklidir. Bu nedenle talebinizi iletmeniz durumunda, sizlere pek çok çözüm önerisini anıda sıralayacaklardır.
 • Çocuklar ile iletişimde oldukça becerikli ve eğitimli olan ekibimiz, çocuklarınızın eğlenmesi sürecinde onlar ile yakından ilgilenmekte, çocuklar ile iletişimde becerikli ve eğitimli oldukları için de ailelerin içleri rahat olmaktadır.

Yukarıdaki özelliklere sahip olan animasyon ekibimiz, animasyon hizmeti almanız durumunda sizlere daimi olarak yardımcı olmaktadır. Bu nedenle bizlerden bu hizmeti en kaliteli, profesyonel ve güvenilir şekilde alabileceğinizi garanti ederiz. Peki, özellikle düğün organizasyonlarında sıklıkla tercih edilen animasyon hizmetleri, hangi kriterlere bağlı olarak gerçekleştirilmektedir?

Düğün Animasyonu Hazırlama

Düğünlerde sıklıkla tercih edilen, çocukların eğlenmesini ve düğün sürecinde onlar ile ilgilenilmesini sağlayan animasyon hizmetleri, Dolunay Organizasyon farkıyla sunulmaktadır. Profesyonel ve deneyimli animasyon ekipleri ile sunulan bu hizmet içerisinde pek çok farklı konsept bulunmakta olup, konsepte uygun olarak ailelerin yanında olunmaktadır. Düğün süresince hem çocuklar eğlenmekte, hem de aileler hoşça vakit geçirmekte olduğu için, herhangi bir sorun ile de karşı karşıya kalınmaz. Bu nedenle sizler de düğün animasyonu hazırlama konusunda Dolunay Organizasyon firmamızı tercih edebilirsiniz. Peki, tüm organizasyonlarda sunulabilecek bir hizmet olan animasyon hizmetleri, hangi özellikleri ve faaliyetleri içerisinde barındırmaktadır?

Animasyon Hizmeti İçeriği

Animasyon Kiralama ve Animasyon Ekibi

Düğünler, sünnet düğünleri, doğum günleri, kına organizasyonları, etkinlikler, bayramlar ve daha fazla pek çok organizasyonda tercih edilebilecek bir hizmet olan animasyon hizmetleri, pek çok farklı şekilde sunulabilir. Bu nedenle organizasyonun yapısı ve tasarımına göre sizlerin taleplerine göre bir sistem oluşturabiliriz. Böylece en güzel hizmeti, en kaliteli şekilde alma şansına sahip olabilirsiniz. Peki, Dolunay Organizasyon olarak animasyon hizmetimizin içeriğinde hangi değerler bulunmaktadır?

 • Palyaço Ekipleri
 • Uzun Bacak
 • Pandomim
 • Nasrettin Hoca Gösterileri
 • Hacivat ve Karagöz
 • Skeç ve Tiyatro Grupları
 • Aşık ile Maşuk
 • Ateş Yutan Adam
 • Sihirbaz Gösterileri
 • Animasyon Yiyecekleri
 • İkram Arabaları Kiralama
 • Şişme Palyaço
 • Şişme Balonlardan Oluşturulmuş Olan Park
 • Hokkabaz
 • Ateşbaz
 • Orta Oyunu
 • Yüz Boyama Ekipleri
 • Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Ekipleri
 • Çocuk Tiyatrosu

Yukarıdaki etkinlikler, organizasyonun türüne göre tercih edilebilmekte, sizlerin taleplerine göre bir animasyon hizmeti planı oluşturulmaktadır. Bu nedenle bizlere organizasyonunuz ve talepleriniz hakkında bilgi vermeniz durumunda, sizlere bir plan oluşturabilir ve bunun sonucunda sizin düşüncenize göre hareket ederiz. Peki, animasyon hizmetleri içerisinde yer alan animasyon yiyecek ve içecekleri hangileridir?

Animasyon Yiyecek ve İçecekleri Nelerdir?

Dolunay Organizasyon olarak sunduğumuz animasyon hizmetleri içerisinde animasyon yiyecekleri ve içecekleri de yer almaktadır. Animasyon yiyecek ve içeceklerini de yine organizasyonun yapısına göre tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda sizlerin talebine göre bir plan da oluşturabiliriz. Peki, tercih edebileceğiniz yiyecek ve içecekler nelerdir?

Yukarıda adı geçen animasyon yiyecek ve içeceklerini de organizasyonunuz için tercih edebilirsiniz. Bu şekilde organizasyonunuz daha eğlenceli bir hal alabilir.

İstanbul Animasyon Kiralama Fiyatları

Animasyon Kiralama ve Animasyon Ekibi

Hizmetlerini İstanbul merkezli olarak sürdüren Dolunay Organizasyon firmamız, İstanbul ve çevre illerde sıklıkla tercih edilen, hizmetlerinden memnun olunan bir organizasyon firmasıdır. Bu nedenle firmamız sizlere en iyi animasyon hizmetlerini organizasyonlarda sunmakta, bununla beraber uygun fiyat garantisi de vermektedir. Peki, animasyon kiralama hizmeti fiyatları neye göre belirlenmektedir?

 • Animasyon hizmeti için talep edilen etkinlikler,
 • Animasyon hizmeti için talep edilen yiyecekler,
 • Animasyon ekibinin sayısı ve animasyonun süresi,
 • Animasyon için talep edilen ek özellikler,
 • Organizasyonun büyüklüğü,
 • Animasyonun hangi organizasyon için gerçekleştirileceği ve bunun gibi etkenlere bakılarak, animasyon kiralama hizmetinin fiyatları belirlenmektedir.

Sizlere hizmetleri en profesyonel ve güvenilir şekilde sunan Dolunay Organizasyon firmamızdan, yukarıdaki fiyat perspektifleri göz önünde bulundurularak, uygun fiyat avantajı ile hizmet alabilirsiniz.

Animasyon Kiralama: Dolunay Organizasyon

Animasyon Kiralama ve Animasyon Ekibi

2000 yılından itibaren, organizasyon sektöründe adından sıkça söz ettiren ve aynı zamanda sunduğu hizmetler ile müşteri memnuniyeti odağında çalışan Dolunay Organizasyon firmamız, sizlerin yanında yer almaya devam ediyor. Hizmetlerimizdeki profesyonellik ve en önemlisi de kalite, müşterilerimizin bizi tercih etmesini sağlıyor. Peki, bunun yanındaki diğer özelliklerimiz nelerdir?

 • Her organizasyon türünün profesyonel şekilde hazırlanması ve sunumunun gerçekleştirilmesi,
 • Organizasyon hizmetlerinde alanında deneyimli ve eğitimli çalışma arkadaşlarımızın çalışması,
 • Uygun fiyat garantisinin verilmesi,
 • Müşteri memnuniyetinin yanı sıra, güvenilir hizmet standardının benimsenmesi, firmamızın İstanbul ve çevre illerde tercih edilmesini sağlamaktadır.

Dolunay Organizasyon firmamızın sunduğu hizmetlerdeki kalite, yukarıda da bahsedildiği üzere sınırsız ve profesyonellik odaklıdır. Bu nedenle animasyon ekibi ile animasyon kiralama hizmetlerini firmamızdan gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek isterseniz de, bizlere telefon numaralarımızdan günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Çünkü biz her daim sizin yanınızdayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Animasyon Ekibi ve Animasyon Kiralama Hizmetlerini Nerelerde Sunuyorsunuz?

İstanbul başta olmak üzere, çevre illere de hizmetlerimizi eksiksiz bir şekilde ulaştırmaktayız.

Animasyon Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Sunuyor Musunuz?

Evet. Pek çok farklı yiyecek içecek hizmetlerini animasyonlarımızda sunuyor, çocuklarımızın eğlenmesi için gerekli olan tüm kıstaslara göz atıyoruz.

Animasyon Etkinliklerini Çeşitlendiriyor Musunuz?

Evet. Sizlerin taleplerini de göz önünde bulundurarak, çeşitli etkinlikleri animasyonlarımıza ekliyoruz. Bu şekilde daha kapsamlı ve eğlenceli bir animasyon hizmeti ortaya çıkıyor.

Animasyon Ekibinin Kıyafetleri Seçilebilir Mi?

Elbette. Organizasyonun yapısı, tasarımı ve siz değerli müşterilerimizin taleplerine göre kıyafetlerde değişiklik veya renk farklılıkları yapabiliyoruz. Bununla ilgili görüşünüzü bizlere iletmeniz yeterlidir.

Her Türlü Organizasyona Animasyon Kiralama Hizmeti Sunuyor Musunuz?

Evet. Sünnet Düğünü, Düğün, Nişan, Kına, Doğum Günü ve diğer pek çok etkinlikte animasyon hizmetlerimizi sunmaktayız. Bizlerle iletişime geçerek, daha detaylı bilgiyi de edinme şansına sahipsiniz.

Fotograf – Galeri

Herhangi bir sonuç bulunamadı.
Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

İlginizi Çekebilir