İlahi Grubu Kiralama

Düğünler, kınalar, açılışlar ve daha pek çok organizasyonda tercih edilen hizmetler arasında ilahi grubu kiralama hizmetinin oldukça önemli bir değeri bulunmaktadır. Özellikle organizasyona manevi bir havanın katılması, aynı zamanda organizasyonun muhafazakar konseptte gerçekleştirilmesi için de çok önemlidir.

İşte bu noktada eğitimli, konservatuar mezunu ve deneyimli ilahi grubumuz ile sizlere muhteşem anlar yaşatıyoruz. Dolunay Organizasyon firmamızı tercih ettiğinizde, tüm bu avantajları en etkin şekilde elde edebilirsiniz. Peki, ilahi ekibin görevleri nelerdir?

İlahi Ekibinin Görevleri Nelerdir?

İlahi ekipleri, unutulmaz anların yaşanması, organizasyonun manevi kimliğinin öne çıkarılması için tercih edilir ve bu noktada Dolunay Organizasyon firmamız sizlere her türlü yardımı sağlar. Ancak her ne kadar ilahi grupları ile manevi bir ortam oluşturulsa da, bu ekibin görevlerinin çok iyi bir şekilde bilinmesi gerekir. Peki, nedir görevleri?

 • İlahi ekipleri; Ney, Def, Kanun, Tambur ve Ud gibi enstrümanlar ile güzide ilahileri çalarlar ve seslendirmesini yaparlar.
 • Parçayı çalmak ve seslendirmek, ilahi ekibinin görevleri arasındadır.
 • Organizasyonun türüne göre ilahi ekibi pek çok farklı parçayı seslendirebilmelidir.
 • Parçaların maneviyatı ortaya çıkarması için en güzel şekilde seslendirmesi gerekir. İşte bu noktada ilahi ekibindeki kişilerin deneyimli ve konservatuar mezunu olmaları önemlidir.

Yukarıda da görüldüğü üzere, tasavvuf grubu kiralama hizmeti ile sizlere hizmetlerini aralıksız sürdürmeye devam eden Dolunay Organizasyon firmamız, her türlü profesyonelliği de göz önünde bulundurarak, İstanbul ve çevresinde hizmet vermektedir. Peki, hizmetimizin detayları nelerdir?

İlahi Grubu Kiralama Hizmeti

İlahi Grubu Organizasyonu - Dolunay Organizasyon

İlahi gruplarında yer alan kişilerin birbirleri ile uyumlu olmaları son derece önemlidir. Uyum, profesyonelliği meydana getireceği için, işte bizler de hizmetlerimizde tamamen buna dikkat etmekteyiz. Peki, ilahi ekibi kiralama hizmeti noktasında sizlere ne gibi olanaklar sunuyoruz?

 • Son derece etkili ve ilahi ruhunu en iyi şekilde sağlayacak olan enstrümanlar ile ilahi parçalarını seslendirme,
 • İlahi grubu ile organizasyonun yapısına uygun parçaları tercih etmek ve onları seslendirerek maneviyatı ortaya çıkarma,
 • Tasavvufi bir havanın ortaya çıkarılması için enstrümanların uyumuna dikkat etme ve her türlü profesyonelliği göz önünde bulundurma,
 • Hemen hemen her türlü organizasyona uyumlu hale getirebilme,
 • Enstrüman seçimi ve ilahi grubundaki kişi sayısını belirleyerek, organizasyonun yapısına entegre olarak hareket edebilme ve
 • Uygun fiyat stratejisini her daim göz önünde bulundurma, sunduğumuz hizmette dikkate değer konular arasında yer almaktadır.

Yukarıda da görüldüğü üzere, ilahi grubu kiralama hizmetini Dolunay Organizasyon firmamızdan en profesyonel şekilde ve en uygun fiyatlara alabilirsiniz. Peki, ilahi ekibi kiralama fiyatlarını neye göre belirliyoruz?

 

İstanbul İlahi Grubu Kiralama Fiyatları

İstanbul başta olmak üzere çevre illere de hizmetlerini ulaştıran firmamız, uzun yıllardır hizmet verdiği sektörde profesyonelleşmeye devam etmektedir.

Özellikle İslami konseptli organizasyonlarda adını sıkça duyurmaya devam eden ve bu noktada sıklıkla tercih edilen firmamız, uygun fiyat stratejisine göre ilerlemektedir. Peki, sizler için fiyatlarımızı belirlerken hangi unsurları göz önünde bulunduruyoruz?

 • Organizasyona katılacak misafir sayısı,
 • Organizasyonun yapılacağı mekan,
 • Hangi enstrümanların kullanılacağı,
 • İlahi grubunda kaç kişinin olacağı,
 • Kaç farklı parçanın seslendirileceği,
 • Kaç saat ilahi dinletisi sunulacağı ve
 • Ek taleplerin olup, olmadığına göre ilahi ekibi kiralama hizmetinin fiyatları belirlenmektedir.

İşte yukarıdaki kriterler dikkate alınarak belirlediğimiz fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyor, sunduğumuz hizmetler ile taleplerinizi en iyi şekilde karşılamaya gayret ediyoruz. Aynı zamanda hizmetlerimizde önemli olan daima profesyonel hizmete entegre olan uygun fiyatlar olduğu için, bizlerden etik kurallar çerçevesinde hizmet alabilirsiniz. Peki, Dolunay Organizasyon firmamızın önem verdiği kriterler nelerdir?

İlahi Grubu: Dolunay Organizasyon

Dolunay Organizasyon, sunduğu hizmetler ile adından söz ettiren, aynı zamanda İstanbul ile beraber civar illerde de hizmet sunan bir organizasyon firmasıdır. Her türlü organizasyonu düzenleme hizmeti veren firmamız, aynı zamanda İslami konseptli organizasyonlarda da sizin yanınızdadır. Peki, firmamızın ön plana çıkan özellikleri nelerdir?

 • Konservatuar mezunu kişilerden oluşan ilahi grubu ile hizmet verme,
 • Hizmetlerde tüm müzik aletlerini kullanmaya özen gösterme,
 • Müşteri taleplerine en etkin ve kapsamlı şekilde cevap verebilme,
 • Bayan ilahi grubu kiralama hizmeti sunma,
 • Etik kurallara özen gösterme ve
 • Uygun fiyat avantajı ile hizmet sunma, Dolunay Organizasyon firmamızın en önemli özellikleri arasında yer almaktadır.

Uzun yıllardır bu alanda hizmetlerini sunmaya devam eden Dolunay Organizasyon firmamızdan, ilahi grubu kiralama hizmetini de en etkin şekilde alabilirsiniz. Bu nedenle firmamız sizlere her konuda yardımcı olacaktır. Çünkü bizim için önemli olan, daima en iyi hizmetin ortaya konulmasıdır. Konu ile ilgili daha fazla bilgi ve hizmet talebi için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Resim Galerisi

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi Müzik Aletlerini Hizmetlerinizde Kullanıyorsunuz?

Çello, Klasik Kemençe, Kanun, Ney, Ud, Bendir, Def, Keman, Klavye, Tambur, Bağlama ve Darbuka gibi müzik aletlerini sizler için sunduğumuz ilahi ekibi kiralama hizmetlerimizde kullanmaktayız.

İstanbul Dışında Hizmet Sunuyor Musunuz?

Evet. Hizmetlerimizi yalnızca İstanbul’da sürdürmüyoruz. Bununla beraber İstanbul’un yakınındaki illere de hizmetlerimizi ulaştırmaktayız.

İlahi Grubu Kaç Kişiden Oluşmaktadır?

İlahi gruplarımız, sizlerin taleplerine göre belirlenmektedir. Bu nedenle sayı konusunda sizin talebiniz önemlidir. 2 kişiden başlayarak, talep ettiğiniz sayıya göre ilahi grubundaki kişi sayısı belirlenebilir.

Kaç Saat Hizmet Sunuyorsunuz?

İlahi grubu kiralama hizmetlerimizde önemli olan, hizmetin maneviyat duygusunun ön plana çıkarılması ve organizasyon için yeterli olmasıdır. Bu nedenle talebinize ve organizasyonun yapısına göre istediğiniz süre kadarınca ilahi dinletileri sunabiliriz.

İlahi Ekibi Kiralama Hizmeti Ne Kadar?

Hizmetlerimizin fiyatları, çeşitli unsurlar göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Organizasyonun yapısı, ilahi grubundaki kişi sayısı, organizasyonun süresi ve kullanılan müzik aletlerine göre hizmetimizin fiyatları en uygun düzeyde tutularak, sizlere bu çerçevede bir fiyat sunulmaktadır.

İlahi Grubu Kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için;
Telefon: 0535 847 89 89

Fotograf – Galeri

Herhangi bir sonuç bulunamadı.
Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

İlginizi Çekebilir