Animasyon Yiyecekleri

Animasyon Yiyecekleri

Sünnet düğünü organizasyonları, açılış organizasyonu, şirket kurum içi etkinliklerinde, ramazan organizasyonu, çocuk bayramı etkinlikleri, doğum günü organizasyonları gibi pek çok etkinlik için nostaljik animasyon yiyecekleri tercih edilmektedir. Ücretsiz olarak dağıtılan animasyon yiyecekleri ortamı renklendirerek ziyaretçilerinizin organizasyondan keyif almasını sağlar. Yapacağınız organizasyonlar için nostaljik ve otantik Animasyon Yiyecekleri kiralama hizmeti vermekteyiz.

Etkinlik, özel gün organizasyonu, şenlik, festival gibi birçok organizasyon hizmetleri yanında verilen ek hizmetler arasında animasyon yiyecekleri vardır. Organizasyonda ücretsiz dağıtımı yapılan birbirinden dikkat çekici yiyecekler ile her konsepte farklı lezzetler sunabilir, etkinliğinize gelen davetlilere sürpriz yapabilirsiniz.

Organizasyonlarda nostaljik bir ortam yaratmak son yıllarda popüler hale gelmiştir. Animasyon yiyecekleri organizasyon ve etkinlikler bu havanın yaratılmasına fayda sağlayan unsurların başında gelir. Sokak satıcısı kültürünü organizasyonlara ve etkinliklere yansıtan bu uygulama ziyaretçilerin oldukça hoşuna gitmektedir. Özellikle çocuklar ve çocukluğuna özlem duyanlar ve lezzetli yiyeceklere bayılmaktadır. Üstelik bu ikramlar hemen hemen her parti ve organizasyonda uygun şekilde kullanılabilmektedir. Eğlenceyi katlayarak artıracak bu eşsiz lezzetler hakkında sizlere detaylı bilgi vermek istiyoruz.

Animasyon Yiyecekleri Nelerdir?

Animasyon Yiyecekleri

Animasyon yiyecekler, herkesi etkileyecek mükemmel bir organizasyon yapmak istiyorsanız öncelikle insanları mutlu edecek unsurları bulmanız gerekir. Animasyon yiyecek fikri bunun için ilk adım olabilir. İnsanlar partilerde ve etkinliklerde lezzetli şeyler yemeyi sever. Bunun yanında bu lezzetli yiyecekleri, esprili ve eğlenceli olduğunda insanlar üzerinde bıraktığı etki de katlanarak artacaktır. Organizasyonlar kullanılan bu eğlenceli ve etkili nostaljik animasyon yiyecekleri neler öğrenmek ister misiniz? Cevabınız evet ise sizlere bilgi vermek istiyoruz.

 • Pamuk şeker
 • Osmanlı macunu
 • Pop corn
 • Süt mısır
 • Bardak mısır
 • Kestane
 • Közde kahve
 • Boza
 • Elma şekeri
 • Osmanlı şerbeti
 • Lokma

Yukarıda saydığımız yiyecekler farklı organizasyonlar rahatlıkla kullanılan atıştırmalıklardır. Bazen bu yiyeceklerden ufak porsiyonlar halinde davetlilere sunulsa da bazen de bu yiyecekler sınırsız şekilde sunulmaktadır.

Animasyon Yiyecek Fikrinin Avantajları

Animasyon Yiyecekleri

Partilerde ve organizasyonlarda yiyecek konusu her zaman çok önemli olmuştur. Sonuç olarak insanlar katıldıkları organizasyonlarda lezzetli yiyecekler ister. Animasyon yiyecek fikri de insanların lezzetli ve eğlenceli atıştırmalıklara ulaşması için idealdir. Organizasyonda bu fikri kullanmak ise son derece avantajlıdır. Bu fikrin organizasyon sahibine sağlayacağı faydalar şöyle olmaktadır;

 • Öncelikle bu fikir sayesinde insanları geçmişe götürür ve nostalji yaşamasını sağlarsınız.
 • Bu fikir sayesinde çocuklar hem çok eğlenir hem de kültürlerini öğrenirler.
 • Küçük büyük herkes için bu atıştırmalıklar çok pratik olacaktır.
 • İnsanlar yaptığınız organizasyonda çok eğlenecek ve lezzetli atıştırmalıkla ile çok iyi vakit geçirecektir.
 • Lezzetli ve farklı atıştırmalıklar sizin de organizasyonunuzda bir fark yaratmanızı sağlayacaktır.

Animasyon Yiyecek Kiralama Hizmeti

Animasyon Yiyecekleri

Animasyonlarda kullanılan farklı ve eğlenceli yiyecekler bu alanda hizmet veren organizasyon ekipleri tarafından temin edilmektedir. Animasyon yiyecek kiralama hizmeti ile etkinliklerde bu yiyecekler kullanılmaktadır. Bu alanda alınan hizmetler son derece önemlidir. Organizasyonlarda kullanılan bu lezzetli atıştırmalıklar iyi bir firmadan temin edilmelidir. Bizler bu alanda tercih edebileceğiniz iyi organizasyon firmalarından biri olmaktayız. Lezzetli, taze ve başarılı atıştırmalıklar ile organizasyonunuzun çok daha iyi geçmesini sağlamaktayız.

Kiralama hizmeti kapsamında genellikle bu yiyeceklerin hazırlanmasında ve servis edilmesinde kullanılan araçlar girmektedir. Bu atıştırmalıklar genellikle sokak lezzetleri olduğundan dolayı servis esnasında da aynı konsept uygulanmaktadır. Animasyon yiyecekleri orijinalliğine uygun olarak servis edilmekte ve tam olarak yaratılmak istenen etki elde edilmektedir.

Animasyon Yiyecekleri Kiralama İstanbul Firmaları

Animasyon Yiyecekleri

Parti ve etkinliklerde sıklıkla tercih edilen animasyon yiyecekleri İstanbul gibi büyük şehirlerde oldukça tercih edilmektedir. Bu sebeple bölgede organizasyon desteği veren birçok önemli firma vardır. Tercih ettiğiniz organizasyon ekibi hem genel olarak etkinliğinizin nasıl olacağı hem de ikram edilen yiyeceklerin lezzeti üzerinde etkili olacaktır. Bu sebeplerden dolayı da iyi bir organizasyon ekibi bulmanız sizlere fayda sağlayacaktır.

Partiler ve etkinlikler hepimizin çok sevdiği ve eğlenceli zaman geçirdiği olaylardır. Bunların daha eğlenceli hale getirilmesi ise bizim gibi animasyon yiyecekleri kiralama İstanbul firmaları sayesinde sandığınızdan çok daha kolaydır. Bu destek organizasyonların daha eğlenceli ve keyifli geçmesi için önemlidir. Sizlerde etkinliklerinizde konuklarınıza farklı sürprizler yapmak istiyorsanız bu hizmeti tercih edebilirsiniz.

Animasyon Yiyecekleri Hangi Etkinliklerde Tercih Edilir?

Animasyon Yiyecekleri

Son yıllarda parti ve organizasyonlarda farklı sunumlar yapmak, farklı lezzetler sunmak ve insanları şaşırtmak oldukça popüler hale gelmiştir. Animasyon yiyecekleri bu amaçla tercih edilen ve etkinliği oldukça fazla olan unsurlardan biridir. Üstelik bu yiyecekler birçok farklı organizasyonda tercih edilebilir. Yani bu konuda kendinizi sınırlamanıza hiç gerek yoktur. Sizlere Dolunay Organizasyon olarak hangi etkinlikte hangi animasyon yiyeceği verilebilir bilgi vermek istiyoruz. Şöyle ki;

 • Doğum günü partilerinde pamuk şeker, pop corn, Osmanlı macunu, süt mısır ve bardakta mısır, elma şekeri gibi çocukların seveceği lezzetli yiyecekler sunulabilir.
 • Düğün, nişan ve kına organizasyonların kestane, közde kahve, boza, lokma ve Osmanlı şerbeti sunulabilir.
 • Cenaze organizasyonlarında lokma, Osmanlı şerbeti gibi ürünler sunulabilir.
 • Açılış organizasyonlarında konsepte uygun olarak yine bu organizasyon yiyecekleri sunulabilir.

İstanbul animasyon yiyecekleri firması olan Dolunay Organizasyon istediğiniz etkinlikte en uygun yiyecekleri sizler için hazırlamakta ve konuklara en iyi şekilde servis etmektedir. Düğün, Sünnet, açılış, kına, piknik, doğum günü ve Ramazan etkinlikleri ve birçok organizasyonlarınızda hem çok lezzetli hem de kaliteli Panayır yiyecekleri kiralama hizmeti ile hizmet veriyoruz. Dolunay Organizasyon farkı ile sizlerde bu yiyecekleri organizasyonlarınızda kullanabilirsiniz. Animasyon Yiyecekleri Kiralama için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Doğum Günü Partilerinde Animasyon Yiyecekleri

Animasyon Yiyecekleri

Doğum günü partileri büyük, küçük her yaştan insanın çok sevdiği etkinliklerdir. Bu etkinlikler genelde ciddi olmayan ve eğlenceli ağırlıkta olduğu günlerdir. Bu sebeple de doğum günü partilerine en fazla yakışan şey animasyon yiyecekleridir. Bu partilere daha fazla eğlence ve espri katmak isteyen herkesin ilk tercihi sokak arabalarında sunulan organizasyon yiyecekleridir. Doğum günün konseptine göre sizlere temin ettiğimiz yiyecekleri orijinaline uygun olarak sokak arabalarında etkinliğe getiriyoruz ve servisini yapıyoruz. Animasyon yiyecekleri doğum günü partileri için adeta biçilmiş bir kaftan olmaktadır.

Yiyecekleri servis eden personelimizde buna uygun olarak giyinip, tamamen bu role bürünüyor. Böylece gerçek anlamda hem çocuklar hem de büyükler kendini adeta bir panayırın ortasında buluyor. Çocukların yoğunlukta olduğu partilerde ona göre yiyecekleri tercih ederken büyüklerde ise çok daha farklı animasyon yiyecekleri sunabiliyoruz. Aslında bu konu biraz sizin hayal dünyanız ile sınırlı olmaktadır. Bu durum daha çok sokak lezzetleri konseptinde olduğu için sizlerde istediğiniz bir yiyecek teması oluşturabilirsiniz. Dolunay Organizasyon olarak görevimiz her zaman sizlerin hayallerini gerçekleştirmektir.

Sizi Mutlu Edebileceğimiz Animasyon Yiyecekleri Organizasyonlarımız

Osmanlı Macunu Kiralama

Dolunay Organizasyon olarak Düğün Organizasyonlarınızda Osmanlı Şerbeti Kiralama, Popcorn, Patlamış Mısır Arabası Kiralama, Sünnet Organizasyonlarınızda Patlamış Mısır Arabası, Pamuk Şeker Arabası, Osmanlı Macunu Kiralama, Osmanlı Şerbeti Kiralama, Kına Organizasyonlarınızda Osmanlı Şerbeti Kiralama hizmetlerimiz ile en özel günlerinizi daha iyi hale getiriyoruz. Ayrıca Açılış Organizasyonlarınızda Pamuk Şekeri Kiralama, Organizasyonlara Panayır Yiyecekleri Kiralama, Kurum içi Etkinliklere Karnaval Yiyeceği Kiralama ve Plaza içi Etkinliklere Karnaval Yiyeceği Kiralama hizmetlerimiz ile sıkıcı organizasyonları daha eğlenceli hale getiriyoruz.

En özel günlerden biri olan Doğum günlerinde Doğum Günleri için Pamuk Şeker Kiralama, Doğum Gününe Karnaval Yiyeceği Kiralama desteği sunuyoruz. Hem bireysel hem de kurumsal piknik etkinlikleri için Piknik Organizasyonlarında Pamuk Şekeri Kiralama, Patlamış Mısır Arabası Kiralama, Şirket Piknikleri için Popcorn Kiralama, Piknik Organizasyonları için Karnaval Yiyecekleri Kiralama hizmetleri sunuyoruz.

Ramazan Eğlencesi için Pamuk Şekeri Kiralama, Osmanlı Şerbeti Kiralama, Panayır Çarşısı için Karnaval Yiyeceği Kiralama ve Okul Şenlikleri için Pamuk Şeker Kiralama Dolunay Organizasyonda alabileceğiniz diğer önemli sokak satıcıları kiralama hizmetleri olmaktadır. İkram arabaları kiralama hizmeti için bizler ile istediğiniz zaman iletişim geçebilirsiniz.

Animasyon Yiyecek Fiyatları

Animasyon Yiyecekleri

Çeşitli organizasyonlarda ve etkinliklerde tercih edilen animasyon yiyecekleri ile alakalı olarak merak edilen önemli detaylardan biri fiyat konusudur. Öncelikle seçilen animasyon yiyeceğine ve kapsamına göre fiyat konusu değişmektedir. Ayrıca bir organizasyonda ne kadar fazla animasyon yiyeceğinin kullanılacağı vesaire gibi konularda yine fiyat konusunu belirlemektedir. Kısacası animasyon yiyecek fiyatları hakkında bilgi almak için Doluna Organizasyon ekibimiz ile iletişime geçmeniz veya bizleri takip etmeniz çok daha etkili olacaktır.

 

Animasyon Yiyecekleri fiyatları hakkında bilgi almak için;

Telefon: 0535 847 89 89

Fotograf – Galeri

Herhangi bir sonuç bulunamadı.
Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

İlginizi Çekebilir