Ses Sistemi Kiralama

Ses Sistemi Kiralama

Ses Sistemi Kiralama Hizmeti

Bir konserde ya da bir konferanslarda vazgeçilmezler arasında yer alan en önemli ekipmanlar Ses & Işık Tesisatı ekipmanlarıdır.                  Ses sistemi kiralama yaparken sesinizi dinleyicilere net bir şekilde duyurabilmek ve izleyicilerin sahnede olup bitenleri net bir şekilde görebilmesi için bu sistemler olmazsa olmazlar arasında yer alır. Ayrıca tercih edeceğiniz sistemlerin kaliteli olması da önemlidir. Aksi halde kalitesiz sistemleri hem sesin net bir şekilde gitmesine engel olacak hem de ışıklandırma yeteri kadar iyi olmadığından izleyiciler sahnede olup bitenleri göremeyeceklerdir. Bunun yanı sıra kalitesiz ses ve ışık tesisatlarında sık sık meydana gelen arızalanmalarda sizi ve konuklarınızı mağdur edecektir. Bu nedenle en iyi tesisata sahip olmanız gerekiyor.

Ses & Işık Tesisatı satın almak oldukça masraflıdır. Bu nedenle birçok kişi bu tesisatları kiralamayı tercih etmektedir. Dolunay Organizasyon olarak bizde ses ve ışık tesisatı ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizlere hizmet sunuyoruz. 1.000 WATT ve 40.000 WATT arasında değişen ve tamamı profesyonel ekipmanlardan oluşan ses sistemlerimiz sayesinde sizde ihtiyaçlarınızı en ucuz yoldan karşılayabilirsiniz. Ayrıca ses sistemlerimizin tamamı kaliteli olduğu için hiçbir sorun yaşamadan konser ve konferanslarınızı yapabileceksiniz.

Firma bünyemizde her ihtiyaca uygun ses sistemleri bulunmaktadır. Büyük ve küçük organizasyonlar için ayrı ayrı üretilmiş olan ses sitemlerinden en uygun olanlarını seçerek kiralayabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz sistemlerin kurulumu da tamamen deneyimli firma personellerimiz tarafından gerçekleştirilecek ve çalışıp çalışmadığını denemek için gerekli kontroller yapılacaktır. Sahip olduğumuz Ses & Işık Tesisatı kapalı ve açık alanlarda sorunsuz bir şekilde çalışma özelliğine sahiptir.

Firmamız ses sistemlerinde olduğu gibi ışık sistemlerinde de sizlere en iyisini sunuyor. Işık sistemlerimiz Par: 64 Par: 56 model spotlardan oluşmaktadır. Ayrıca organizasyonlarda isteklere bağlı olarak robot, takip ışığı, strob ve sis makinesi kurulumu da yapılmaktadır. Tüm bu sistemlerin kurulumu yine deneyimli olan firmamız personelleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Ses ve ışık sistemlerinin kiralanması, taşınması, kurulması, sökülmesi ve teslim edilmesi gibi süreçlerin hiçbirisinde sizlere rahatsızlık verilmez. Tüm bu aşamalar firma personellerimiz tarafından gerçekleştirilir. Siz ise sadece düzenlediğiniz organizasyonun tadını çıkartırsınız.

Dolunay Organizasyon olarak Ses & Işık Tesisatı ihtiyaçlarınızda profesyonel anlamda kullanılan ekipmanlara ihtiyacınız varsa ve bu ekipmanları kiraladıktan sonra en iyi hizmeti de almak istiyorsanız o zaman bizimle iletişime geçmelisiniz. Yıllarında verdiği deneyim sayesinde size kaliteli bir hizmet sunmanın yanı sıra ödeme konusunda da büyük kolaylık sağlıyoruz. Bizi arayarak ışık ve ses tesisatı kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Fotograf – Galeri

Herhangi bir sonuç bulunamadı.
Paylaş

İlginizi Çekebilir