Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet düğünlerinde son dönemin en önemli özelliği, sünnet tahtıdır. Sünnet tahtı kiralama hizmeti sayesinde çocukların çok daha eğlenceli anlar yaşamaları mümkün. Ayrıca erkek çocuklarının küçük yaşlarda yaşadığı en güzel ve değerli anılardan bir tanesi olan sünnet düğünü, çocuğun sünnette hissettiği ya da hissedeceği kötü duyguyu ortadan kaldırmaktadır. İşte bu konuda yüzyıllardır düzenlenen sünnet düğünleri, çocuğun aklında harika ve unutulmaz bir anı olarak yer almaktadır. Dolunay Organizasyon firmamız da tam bu noktada yanınızda yer almakta, size eşsiz ve unutulmaz bir organizasyonu, en özellikli şekilde sunmaktadır.

Sünnet düğünü organizasyonlarımız hakkında bilgi almak için  Sünnet Düğünü Organizasyonu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Sünnet Tahtı Nedir?

Sünnet Tahtı Nedir
Sünnet Tahtı Nedir

Sünnet düğünlerinin temel amacı çocuklara kendini özel hissettirmektir. Bunun için de sünnet tahtı ve yeniçeri kiralama gibi talepler çok fazla olur. Peki, sünnet tahtı nedir? Sünnet düğünlerinde, ortama farklı ve hoş bir hava katması, çocukların mutlu olması, gösterişli bir ortam oluşturulması gibi sebeplerle hazırlanan, özel tasarımlı koltuklara sünnet tahtı adı verilmektedir.

Padişah tahtı gibi hazırlandığından sünnet tahtı adı verilen tasarım odaklı koltuk; platformu, arka planı ve yanlarındaki süsleri sayesinde organizasyonun havasını birdenbire değiştirmektedir. Ayrıca yeniçeri kiralama hizmetine ek olarak da sunulabildiğinden, sünnet çocuğu, sünnet tahtının üzerinde yeniçeri askerlerinin omuzlarında salona getirilmektedir. Bu da organizasyonun farklı bir konsepte bürünmesine yardımcı olan temel etmenler arasında yer almaktadır. Pek, bu özel tasarım koltuğun özellikleri nelerdir?

Sünnet Tahtının Özellikleri Nelerdir?

Sünnet Tahtının Özellikleri Nelerdir
Sünnet Tahtının Özellikleri Nelerdir

Sünnet tahtı, sünnet çocuğunun, organizasyon boyunca oturduğu, etkinlikler dışında tahtta oturarak zaman geçirdiği bir organizasyon eşyasıdır. Eskiden sünnet tahtı yerinde yalnızca sandalye kullanıldığından, zamanın getirdiği olanaklar sebebi ile taht ortaya çıkmış ve kullanımı da giderek artmıştır. Zaten sünnet tahtı kiralama hizmetinde önemli olan, sünnet çocuğunu şehzade gibi ağırlamaktır. Bunun için tercih edilen sünnet tahtı da aşağıdaki özellikleri bünyesinde barındırmaktadır:

 • Sünnet tahtı, şaşalı ve ihtişamlı bir yapıya sahiptir.
 • Renk seçenekleri çok farklıdır. Mavi, turkuaz ve kırmızı gibi renkler ihtişamı temsil ettiği için, fazlasıyla tercih edilmektedir.
 • Tahtın boyutu ve şekli, sünnet çocuğuna uygun olmalıdır. Bu şekilde sünnet organizasyonunun yapısı daha değerli olacaktır.
 • Sünnet tahtı, organizasyonun yapısına göre düzenlenebilir ya da değiştirilebilir. Bu nedenle yapısal değişiklikler de söz konusu olabilir.

Yukarıdaki özelliklere sahip olan sünnet tahtları, sünnet organizasyonunda çok önemlidir. Sünnet çocuğunun çok istediği bir özellik olmasının yanında, sünnet videolarında ve fotoğraflarında da eşsiz görüntüler ortaya çıkacaktır. İşte bu kadar değerli bir özellik olan sünnet tahtı kiralama hizmeti için Dolunay Organizasyon firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Peki, sünnet tahtı ve yeniçeri kiralama hizmeti hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir?

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama Hizmeti

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama
Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama

Sünnet düğünlerinin yapısı ve işleyişi göz önünde bulundurulduğunda, kusursuz bir yapının ortaya konması için organizasyon firmalarından yardım alınması gerekir. Bunun yanında sünnet tahtı konusunda hassas olunmasın da fayda var. Çünkü sünnet tahtı, organizasyonun yapısını ve düzenini doğrudan etkileyecektir. Aynı zamanda sünnet tahtı ve yeniçeri kiralama hizmeti de çok değerlidir.

Yeniçeriler, organizasyonun geleneksel değerini artıracak, aynı zamanda sünnet tahtını omuzlarında taşıyarak salona getireceklerdir. Bu şekilde sünnet tahtı ile omuzlarda taşınan sünnet çocuğu, farklı duygular hissedecek ve unutulmaz bir an yaşayacaktır. Peki, yeniçeri ve sünnet tahtı kiralama ile ilgili olarak bilinmesi gerekenler nelerdir?

 • Yeniçeri kiralama hizmeti için, farklı seçenekler mevcuttur. Bu konuda yeniçeri sayısında dilediğiniz kadar artış yapılabilir. Aynı zamanda yeniçerilerin kıyafetleri geleneksel olduğu için, organizasyonun geleneksel yapısı da artacaktır.
 • Mehter takımı kiralama hizmeti de alındığında, yeniçeriler mehter marşı eşliğinde, sünnet tahtında sünnet çocuğunu omuzlarında taşıyacaklardır. Bu da çok farklı ve gurur duyulası bir durumdur.
 • Sünnet tahtının yeniçeri kıyafetleri ile uyumlu hale getirilmesi de mümkündür. Organizasyonun düzenleneceği mekân, yeniçeri kıyafeti, sünnet tahtı ve diğer süslemeler, tam bir ahenk içerisinde bir araya getirilebilir.

Sünnet Düğünü Organizasyonu - Dolunay Organizasyon

Yukarıda da görüldüğü üzere, sünnet organizasyonu için son derece önemli olan sünnet tahtı ve yeniçeri kiralama, Dolunay Organizasyon farkı ile ortaya konulan bir hizmettir. Firmamız bu konuda sizlere her türlü hizmeti sunacak, organizasyonunuzun yapısını en güzide şekilde düzenleyecektir. Peki, sünnet tahtı kiralama hizmetinde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Sünnet Düğünü Taht Kiralama

Sünnet Düğünü Taht Kiralama
Sünnet Düğünü Taht Kiralama

Sünnet düğünü organizasyonu düzenleyen firmamız, organizasyon kapsamında sunulan hizmetleri tek tek de sunabilmektedir. Bu nedenle tek hizmet halinde sunulan sünnet tahtı kiralama hizmeti, firmamızda farklı şekillerde sunulur. Peki, taht kiralama konusunda nelere dikkat etmeniz gerekir?

 • Organizasyon farklı bir firma tarafından ya da kendinize ait şekilde düzenleniyorsa, organizasyonun yapılacağı mekân hakkında gerekli olan tüm bilgilerin verilmesi gerekir.
 • Sünnet düğününün büyüklüğü, sünnet tahtı kiralamayı doğrudan etkiler. Bu bilginin verilmesi de çok değerlidir.
 • Sünnet çocuğunun yaşı ve anne babanın, sünnet çocuğunun farklı talepleri doğrultusunda tahtın özellikleri de çeşitlendirilebilmektedir. Bu nedenle kiralamadan önce dikkat edilmesi gerekir.

Sünnet düğünlerinde taht kiralama hizmetinin değeri çok fazla ve her sünnet organizasyonunda mutlaka tercih edilmektedir. İşte bu konuda sizlere en güvenilir, profesyonel ve uygun fiyatlı hizmet veren Dolunay Organizasyon firmamız, problemleri tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Sünnet Düğünü Mekanına Giriş Nasıl Yapılır?

Çocuğunuzun sünnet anısını uzun yıllar en özel şekilde hissetmesi için Dolunay Organizasyon olarak sünnet düğünü mekânına girişlerde yeniçeri seremonisi gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde sünnet tahtında olan sünnet çocuğu, yeniçerilerin omuzların mekâna giriş yaparak kendini çok özel hissetmektedir. Ayrıca mekâna girişten itibaren özel an kayda alınmakta, fotoğraf ve videolar sünnet organizasyonu sahibine iletilmektedir. Ayrıca mekâna girişlerde ön planda olan özellikler şu şekildedir:

 • Birbiri ile uyumlu hareket etme kabiliyetine sahip yeniçeri kıyafetli ekip arkadaşlarımız, özel seremoni gerçekleştirecektir.
 • Seremoni esnasında isteğe göre mehter takımı ve palyaçolar da seremoninin daha eğlenceli olmasına yardımcı olabilir.
 • Özel konfetiler ve süslemeler sayesinde mekâna giriş çok daha özel hale getirilebilir.

Sünnet çocuğunun sünnet tahtı üzerinde mekâna özel bir giriş yapması, onun en özel duyguları hissetmesine yardımcı olacaktır. Bu nedenle Dolunay Organizasyon firmamız bu anın en özel hale getirilmesi için unutulmaz bir organizasyonu hazırlayacak ve eğlencesi bol bir organizasyon planı oluşacaktır. Sünnet tahtı kiralama hizmetini sizin için İstanbul ve çevresinde sürdüren firmamız, her ayrıcalıktan sonuna kadar yararlanmanızı sağlayacaktır.

Unutulmaz Sünnet Tahtı Kiralama Hizmeti ile Farkı Hissedin!

Çocuklar, aileleri için çok önemlidir. Dünyadaki en değerli varlık olan çocuklarımız için doğal olarak en iyisini yapmak isteriz. Söz konusu sünnet olunca da onların acı çekmesini istemeyiz. Ancak bu dinimiz İslam’ın emirlerinden bir tanesi. Bunu yapmak zorundayız. Ancak sünnet anısının çocukların aklında kötü bir yer etmesini önleyebiliriz.

İşte bunun için de sünnet düğünü organizasyonları göze çarpıyor. Özellikle sünnet tahtı kiralama hizmeti sayesinde değeri katbekat artan organizasyon, çocukların unutulmaz bir organizasyonun içerisinde yer almasını sağlayacaktır. Ek olarak sünnet koltuğu kiralama hizmeti sayesinde elde edilebilecek bazı avantajlar da şu şekildedir:

 • Her boyut, renk ve özelliğe göre tasarlanabilmektedir.
 • Yeniçeri seremonisi eşliğinde muhteşem görüntüler ortaya çıkarılabilir.
 • Fotoğraf ve videolar için harika bir zemin olabilir.
 • Çocukların yaşadığı bu anı sayesinde sünnetten kalan kötü anılar ortadan kaldırılabilir.
 • Çocuk gün boyu sünnet tahtının üzerinde olduğundan kendini çok özel hissedebilir.
 • Konuklar ve diğer çocuklar için eğlenceli anlar ortaya çıkarılabilir.

Yukarıda da görüldüğü üzere sünnet tahtı ve yeniçeri kiralama hizmeti sayesinde pek çok avantajdan yararlanılmış olacaksınız. Ancak tahtı kiralamak yeterli olmaz. Bu hizmeti profesyonel firmalardan almanız, elde edeceğiniz avantajları artıracaktır.

İstanbul Sünnet Tahtı Kiralama

Farklı renk, desen, büyüklük ve özelliğe göre tasarlanan, en özel hale getirilerek organizasyon mekânına yerleştirilen sünnet tahtları, sünnet organizasyonlarının eşsiz bir parçası konumundadır. Bu nedenle sünnet çocuğu tahtın üzerinde oturduğu her an kendini özel hisseder ve onun için korkutucu olan bu anı bir anda eğlenceli bir anıya dönüşür. İşte bu güzide hizmeti sizin için İstanbul merkezli olarak sürdüren Dolunay Organizasyon firmamız; ayrıcalıklı, eşsiz ve unutulmaz bir organizasyonu sağlayacaktır. Ayrıca İstanbul sünnet tahtı kiralama hizmetini firmamızdan aldığınızda; sünnet organizasyonu, palyaço kiralama, mehter takımı kiralama ve bunun gibi pek çok yan hizmetten de yararlanabilirsiniz.

Sünnet Tahtı Kiralama - Dolunay Organizasyon

Sünnet Tahtı Kiralama Fiyatları

İstanbul’da hizmetlerini sürdüren Dolunay Organizasyon firmamız, İstanbul’a ek olarak çevre illere de hizmetlerini eksiksiz bir şekilde ulaştırmaktadır. Aynı zamanda hizmet ağlarını her geçen gün genişleten firmamız, hizmetlerini uygun fiyat avantajı ile sunduğu için, organizasyon taleplerinde ilk tercih edilen firmalar arasında yer alıyor. Peki, tercih edilmemizde önemli bir rol oynayan fiyat avantajlarımız, hangi kriterler ortaya konularak değerlendirilmektedir? Sünnet tahtı kiralama fiyatları neye göre belirlenmektedir?

 • Sünnet organizasyonunun büyüklüğü,
 • Organizasyonun yapısı,
 • Sünnet tahtının büyüklüğü,
 • Sünnet tahtı için istenen ek özellikler,
 • Sünnet tahtı kiralama hizmetine ek olarak talep edilen hizmetler ve bunun gibi detaylar göz önünde bulundurularak, sünnet tahtı kiralama fiyatı belirlenmektedir.

Yukarıdaki değerler göz önünde bulundurularak belirlenen fiyatlarımız, sizin talebinize göre çeşitli indirimlere de uğramaktadır. Bu nedenle sizin için en avantajlı hizmeti, en uygun fiyatlara sunacağımızı her daim garanti ediyoruz.

Sünnet Tahtı Kiralama: Dolunay Organizasyon

Dolunay Organizasyon firmamızda, organizasyon hizmetlerini en çeşitli ve avantajlı şekilde ulaştırıyor ve ulaştırdığımız hizmetlerde her türlü profesyonelliği de garanti ediyoruz. Bu nedenle bizden hizmet aldıktan sonra memnuniyet garantisi sağlıyoruz. Peki, Dolunay Organizasyon firmamızın sunduğu sünnet tahtı kiralamaya yönelik hizmetlerde hangi avantajları sunuyoruz?

 • En kaliteli malzemeleri kullanmak,
 • Sünnet düğününün ihtişamını ön plana çıkarmak,
 • Çocukların eğlenmesini sağlamak,
 • Profesyonel hizmet sunmak,
 • Her türlü güvenlik entegrasyonunu dikkate almak,
 • Özel talepleri dikkate alarak hizmet sunmak ve
 • Uygun fiyat avantajı ile hizmetlerimizi ortaya koymak, firmamızın en fazla önem verdiği kriterler arasında yer almaktadır.

Sünnet tahtı kiralama konusunda hizmet sunan ve sunduğu hizmetler ile daima tercih edilmeye devam eden Dolunay Organizasyon firmamız, her zaman yanınızda yer almaktadır. Bu nedenle bizlerle iletişime geçerek, sünnet tahtı ve yeniçeri kiralama ile ilgili tüm konularda bilgi alabilir, hizmet talebinizi iletebilirsiniz.

Sünnet Tahtı Kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için;
Telefon: 0535 847 89 89

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Hizmetlerimiz yalnızca İstanbul ile sınırlı değildir. İstanbul’a ek olarak çevre il ve ilçelerde de sünnet tahtı kiralamayla ilgili hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Tabii ki. Dolunay Organizasyon firmamızdan sünnet tahtı kiralarsanız, firmamızın çalışanları sünnet tahtını belirttiğiniz konuma getirecek ve kurulumunu gerçekleştirecektir.

Elbette. Sünnet tahtının yanında en çok tercih edilen hizmet yeniçeri kiralamadır. Bu nedenle sünnet tahtı ve yeniçeri kiralama hizmeti alırsanız, eşsiz bir görsel şölenden de yararlanmış olursunuz.

Evet. Dolunay Organizasyon, sünnet organizasyonu alanında en fazla tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Bu nedenle uzun yıllar elde ettiğimiz deneyim sayesinde kapsamlı, unutulmaz ve profesyonel sünnet düğünü organizasyonu hizmetleri sunuyoruz.

Sünnet tahtlarının özellikleri birbirinden farklı olduğundan, her tahtın fiyatının aynı olması mümkün değildir. Bunun için firmamız her özelliğe uygun taht kiralama hizmeti sunacaktır. Ancak fiyatları da bu sebeple değişiklik gösterecektir. Bunun için hemen bizimle iletişime geçerek sünnet taht kiralama fiyatları hakkında bilgi alabilir, aklınıza takılan soruları da bize iletebilirsiniz.

Fotograf – Galeri

Herhangi bir sonuç bulunamadı.
Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

İlginizi Çekebilir