Bayan İlahi Grubu

Organizasyona güzide bir havanın katılması, İslami bir organizasyon nezdinde ilerlenmesi için tercih edilen hizmetlerden bir tanesi de bayan ilahi grubu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Organizasyonun yapısı İslami olduğundan dolayı, özellikle kına gecesi ve nişan gibi organizasyonlarda tercih edilen bayan ilahi grupları, tamamen bayanlardan oluştuğu için, organizasyonun yapısına uygun hale gelmektedir. Aynı zamanda Dolunay Organizasyon firmamızın güvencesi de sizlerle beraberdir. Bu konuda her daim en güzide hizmeti bizlerden alabilmektesiniz.

Bayan İlahi Grubu Dinletisi

bayan-ilahi-grubu
Bayan İlahi Grubu

Nişan, kına gecesi, düğün ve daha pek çok organizasyonda tercih edilen bayan ilahi grupları ile farklı bir hava oluşturulmakta, güzide ilahiler çalınarak, seslendirilmektedir. İşte bu nedenle İslami konseptli organizasyonlarda sıklıkla tercih edilmesi, dinletinin de bu kapsamdaki değerini artırmaktadır. Çünkü hem güzide bir ortam oluşmakta, hem de alanında uzman, kendilerini kanıtlamış ve eğitimli bayan ilahi ekibimiz ile manevi hava çok değerli hale gelmektedir. Peki, bayan ilahi ekibi dinletilerinde önemli olan nedir?

 • İlahi ekiplerindeki kişi sayısına göre müzik aleti tercihi yapılabilir.
 • Müzik aletleri, organizasyonun yapısı ya da sizlerin talepleri doğrultusunda düzenlenebilir.
 • İlahi ekipleri tamamen bayanlardan oluşmaktadır. Bu kapsamda organizasyonunuz için en değerli ortam oluşturulabilir.
 • Dinletinin değerli olması ve misafirlere farklı bir havanın hissettirilebilmesi için, ekibimiz alanında uzman olmanın da ötesinde, konservatuar eğitimlidirler.

Dolunay Organizasyon farkı ile organizasyonlarınıza farklı bir hava katmak, ilahiler eşliğinde dinimizi en değerli şekilde hissetmek ister misiniz? Bunun için sizlere sunduğumuz hizmetlerde tamamen profesyonelliğe dikkat ediyor, aynı zamanda en değerli hizmeti almanız için, tecrübeli ve eğitimli ekip arkadaşları ile çalışıyoruz. Peki, bayan tasavvuf grupları nasıl bir hizmet sunar?

Bayan Tasavvuf Grubu Hizmeti

Kadın ilahi grupları ile pek çok organizasyon için ilahiler seslendirilebilmekte, seslendirilen ilahiler ile organizasyonlar harika bir konsepte erişmektedir. Bu nedenle tasavvuf ve ilahi gruplarının sunduğu hizmetler, organizasyonun yapısı ya da siz değerli müşterilerimizin taleplerine göre şekillenmektedir.

Peki, bunun için hangi unsurlar göz önünde bulundurulur? Şimdi sizlere bundan bahsedelim.

 • Kadınların bir arada bulunarak düzenledikleri çeşitli organizasyonlarda, kadınlardan oluşan ilahi grubumuz ile hizmetlerimiz sunulmaktadır.
 • Hizmetlerimiz, İstanbul ile beraber çevre illere de ulaştırılmaktadır.
 • Kadın ilahi grubumuzun sayısı siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda belirlenebilmektedir.
 • Konsepte uyacağını düşündüğünüz tüm organizasyonlar için bayan ilahi grubumuz sizlere hizmet sunmaktadır.
 • Bayan ilahi grupları sizin için bir salonda özel olarak hazırlanmış organizasyonda hizmet sunabilecekleri gibi aynı zamanda evlerinizde de hizmetlerini sürdürebilmektedirler.

Seçeneğin çok fazla olduğu müzik aletleri, tecrübeli ve eğitimli ilahi grubu, üst düzey hizmet ve harika ezgiler işliğinde ilahilerin seslendirilmesi için Dolunay Organizasyon firmamız harika bir seçenek. Çünkü sizlere en iyi ilahi grubu hizmetlerini sunuyoruz. Fiyatlarımız da siz değerli müşterilerimizin memnuniyetleri çerçevesinde belirlenmektedir.

İstanbul Bayan İlahi Grubu Fiyatları

bayan-ilahi-grubu
Bayan İlahi Grubu

İstanbul’da sürdürülen bir hizmet olan ilahi grubu kiralama hizmeti, Dolunay Organizasyon farkı ile siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Bu nedenle herhangi bir sorun ile karşılaşmadan, en güzide ilahilerin seslendirilmesi için bizleri tercih edebilirsiniz.

Üstelik sizler için en uygun fiyatları da belirlemeye devam etmekteyiz. Peki, bu noktada fiyatlarımızı belirlerken nelere dikkat etmekteyiz?

 • Bayan ilahi grubunun kaç kişiden oluşacağı,
 • Hangi müzik aletlerinin kullanılacağı,
 • Organizasyonun nerede gerçekleştirileceği,
 • İstanbul içi veya dışı olup olmadığı,
 • Ek taleplerin bulunup bulunmadığı gibi durumlar göz önünde tutularak, kadın ilahi grubu kiralama fiyatlarımız belirlenmektedir.

Siz değerli müşterilerimiz için yukarıdaki unsurları göz önünde bulundurarak fiyatlarımızı belirlemekteyiz. Bu nedenle uygun fiyatlı ilahi grubu kiralama hizmetini Dolunay Organizasyon firmamızdan alabilirsiniz.

Bayan İlahi Ekibi: Dolunay Organizasyon

bayan-ilah-grubu
Bayan İlahi Grubu – Dolunay Organizasyon

İlahi ekiplerinin kiralanması ve organizasyonlarda güzide ilahilerin seslendirilmesi, harika bir tercih konumunda yer almaktadır. Dolunay Organizasyon firmamız da, 20 yılı aşkın tecrübesi ile bunu en iyi şekilde müşterilerine göstermektedir. Peki, neden bizi tercih etmelisiniz? Şimdi sizlere bundan bahsedelim.

 • Eğitimli ve deneyimli kadın personeller ile ilahi dinletileri,
 • Talep edilen sayıya kadar ilahi ekibinin çoğaltılabilmesi,
 • Pek çok enstrümanın kullanılabilmesi,
 • Ahlaki prensipler çerçevesinde hizmet sunulması,
 • Sunulan hizmetin her türlü kaliteyi içerisinde barındırması ve
 • Uygun fiyat stratejisine yönelik olarak hareket edilmesi, en önemli değerlerimiz arasında yer almaktadır.

Sektörün en tecrübeli firmalarından bir tanesi olan Dolunay Organizasyon, sunduğu hizmetler ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Sizler de sunduğumuz bayan ilahi grubu hizmetimizden en etkin şekilde yararlanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilir, hizmet talebinizi iletebilir ve aklınıza takılanlar hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu yazımızı da sevebilirsiniz. İlahi Grubu Kiralama

Resim Galerisi

Sıkça Sorulan Sorular

Hizmetlerinizi İstanbul Dışında Da Sürdürüyor Musunuz?

Evet. İstanbul dışında, çevre illere de hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Bu nedenle geniş bir ağ üzerinde hizmet devamlılığı sağlamış durumdayız.

Bayan İlahi Ekibi Sayısı Artırılabilir Mi?

Elbette. Sizlerin taleplerine göre bayan ilahi grubunda yer alan kişi sayısı değiştirilebilmektedir. Böylece organizasyonunuzun yapısına uygun bir sistem oturtulabilir.

Bayan İlahi Grupları Evlerde De Hizmet Sunar Mı?

Tabi ki. Özel bir salonda olduğu kadar, evlerinizde de hizmet sunabiliriz. Bunun için organizasyonun düzenleneceği mekanı belirtmeniz yeterli olacaktır.

İlahi Dinletilerinde Hangi Enstrümanları Kullanıyorsunuz?

Klasik Kemençe, Ud, Ney, Tambur, Klavye, Def ve Kanun gibi pek çok müzik aletini ilahi dinletilerimizde kullanmaktayız. Aynı zamanda sizler de müzik aleti tercihinde bulunabilirsiniz.

Bayan İlahi Grubu fiyatları hakkında bilgi almak için;
Telefon: 0535 847 89 89

Fotograf – Galeri

Herhangi bir sonuç bulunamadı.
Paylaş

İlginizi Çekebilir