Gelin Masası Kiralama

En uygun fiyat garantisiyle..

Sizin için en önemli ve özel günlerden biri de yeni bir hayata başlayacak olan düğün, nikah töreninizdir.
Düğün organizasyonlarının en önemli işlerinden biri mekânı süslemektir. Süslemeye hiç şüphesiz öncelikle gelin ve damadın oturacakları  gelin masası ve sandalyelerden başalamak gerekir.
Tüm gözlerin gelin masasında olacağı o güzel günde en az sizin kadar özenerek süsleyip hazırlayacak olan profesyonel ekibimize güvenebilirsiniz.

 

Gelin ve damadın gösterişli olduğu kadar mekânın ve gelin masasının da gözleri dolduran şıklıkta olması gerekir. Sizde bu anlamlı gününüzde nikah, gelin masanızın hayallerinizdeki gibi süslü ve göz alıcı olmasını istiyorsanız,  Dolunay Organizasyon ekibiyle irtibata
geçerek istediğiniz tarih aralığında kiralayabilirsiniz. İstediğiniz renk
seçeneğiyle dilediğiniz çiçek süslemelerini yaptırarak kiralayabilirsiniz.

Sadece gelin masası ve sandalyesini kiralayabileceğiniz gibi, tüm salon ve sandalyeleri, ses sistemini ve salon süslemelerini de yine organizasyon ekibimizden talep edebilirsiniz.

Gelin masası kiralama ve nikah masası kiralama hizmetleri için doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz. Böylesine güzel organizasyonlarınızda kendinizi özel hissetmenizi sağlayarak sizi mutlu etmek en önemli hedefimizi gerçekleştiriyoruz. Hayalinizde olan gelin masasını sizler için getiriyor ve süslüyoruz.

Düğün organizasyonu, nikah organizasyonu ve nişan organizasyonlarının kesinlikle olması gereken eşyalardır. Oldukça şık ve kaliteli tasarımlarımız ile düzenlenmiş masa ve sandalyeler ile mekanlarınız hem göze hemde gönle hitap edecektir.

Düğün, nikah ve nişan organizasyonlarında davetlilerinizin gözü her daim sizde olmalıdır. Bu sebeple de oturacağınız masa ve sandalyenizin şıklığı da bir hayli önemlidir. Gelin masası ve sandalyesi ne kadar kaliteli ve gösterişli olur ise organizasyonunuz da en az o kadar kaliteli olacaktır.

Organizasyon ekibimiz bu konuda tam teşekküllü bir hizmet sunarak sizleri her konuda memnun etmeye hazırdır.

Sizin talep ettiğiniz renklerde tüllerde ve kumaşlarla sandalye masalar süslenir. Kombin ettiğiniz renk seçeneklerine uygun çiçek süslemeleriyle de taçlandırabilirsiniz.

En uygun fiyat seçenekleriyle gelin masası kiralamak için bizi arayın..