Semazen Grubu & Semazen Ekibi Kiralama

Semazen Grubu & Semazen Ekibi Kiralama

İslamiyet’i en güzel yaşayan ülke olmamız ve İslami değerlere sıkı sıkıya bağlı hareket etmemiz, bizleri toplumsal hayatımızda daha değerli hale getirmektedir. Bu kapsamda, Kur’an-ı Kerim ve ilahi dinletileri ise İslami değerlerimiz arasında en önemlileridir. Elbette bunlarla da sınırlı kalmaz.

Kültürümüzün en önemli kişiliklerinden olan Hz. Mevlana’yı anmak için yapılan sema gösterileri de oldukça değerli konumdadır. Çünkü onun öğütleri ve geleceğe ışık tutan sözleri, günümüzde bizlere hali hazırda fayda sağlıyor. Bizler de Dolunay Organizasyon olarak sizlere semazen ekibi kiralama hizmeti sunarak, organizasyonlarda sema gösterilerinin yer almasını sağlıyoruz. Peki, semazen gösterisi nedir?

Semazen Grubu Gösterisi Nedir?

Semazen Grubu Gösterisi
Semazen Grubu Gösterisi

Hz. Mevlana’nın anılması ve onun öğretilerinin günümüzde de hali hazırda devam ettirilmesi maksadı ile gerçekleştirilen semazen gösterileri, pek çok organizasyon, etkinlik, özel gün, bayram ve kandillerde gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda oldukça önemli olan ve İslami değeri ile dikkat çeken semazen gösterileri, Dolunay Organizasyon ile sizlere sunulmaktadır. Peki, semazen gösterileri nasıl ortaya çıkmıştır?

 • Mevlana’nın bir gün, içindeki dinginliği dışa vurmak maksadı ile kendi etrafında ellerini kaldırarak dönmesi sonucunda ortaya çıkmıştır.
 • Mevlana, ruhsal bir dinginlik içerisindeyken, dışarıdan gelen bir ritim ile ayağa kalkmış ve ellerini iki yana açarak, bugünkü sema gösterilerinde olduğu gibi kendi etrafında dönmüştür.
 • Kendi etrafında dönmesi sonucunda, günümüze kadar Hz. Mevlana’nın yad edilmesi için sema gösterileri gerçekleştirilmiştir.

Yukarıda da görüldüğü üzere, sema gösterilerinin geçmişi oldukça uzundur. Günümüzde de pek çok alanda bu tip gösteriler icra edilmektedir. Peki, gösteri amaçlı olarak semazen grubu kiralama nasıl gerçekleştirilir?

Gösteri Amaçlı Semazen Grubu Kiralama

Semazen grupları, sema gösterisini kusursuz bir şekilde gerçekleştiren, Mevlevilik ile ilgili pek çok değerli bilgiye sahip olan ve eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Bizler de Dolunay Organizasyon olarak siz değerli müşterilerimiz için organizasyon, etkinlik, özel gün ve kandil gibi zamanlarda, semazen grubu kiralama hizmeti sunarak, bu değerli gösteriyi en iyi şekilde icra etmekteyiz. Peki, bu süreçte bizler nasıl hareket ederiz?

 • Gösteriler siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şekillendirilmektedir. Bu nedenle bizlere taleplerinizi iletmeniz durumunda, talebinize uygun bir şekilde semazen gösterilerini icra edebiliriz.
 • Gösterinin yapılacağı yer, sizin talebinize göre değişebilir. Bu yer kendi eviniz de olabilir, kendi belirlediğiniz bir alan da. Bu nedenle karar tamamen siz değerli müşterilerimize aittir.
 • Semazen grubunda yer alan kişiler, yetkinliklerini elde etmiş kişilerdir. Bu nedenle gösterinin olması gibi gerçekleşmesi, ilk ve en önemli amacımızdır. Sizler de bunun yanında semazen gösterilerinde kullanılacak giysilerin renklerini de, semazen grubundaki kişi sayısını da belirleyebilirsiniz.
 • Çocuklardan oluşan semazen gruplarımız da bulunmaktadır. Eğitimlerini almış çocuklarımız, sizler için sema gösterileri sunabilmektelerdir.

Pek çok organizasyona uygun olarak düzenlenebilen semazen gösterileri, Dolunay Organizasyon farkı ile en iyi şekilde icra edilebilmektedir. Bu nedenle bizlerden semazen ekibi kiralama hizmeti alabilir, aldığınız bu hizmet ile organizasyonunuza manevi bir değer katabilirsiniz. Peki, sema gösterileri hangi organizasyonlarda gerçekleştirilir?

Semazen Gösterileri Hangi Organizasyonlarda Yapılır?

Hemen hemen tüm organizasyonlarda gerçekleştirilebilecek bir gösteri olduğundan dolayı, Dolunay Organizasyon firmamız daime profesyonellik odağında hareket etmektedir. Bu nedenle herhangi bir sorun yaşamadan, semazen grubu kiralama hizmeti almanız da mümkündür. Peki, semazen gösterilerinin gerçekleştirilebileceği bazı organizasyonlar hangileridir?

 • İslami Düğün Organizasyonu
 • Dini Sünnet Düğünü Organizasyonu
 • Dini Nişan Organizasyonu
 • İftar Yemeklerindeki Organizasyonlar
 • Ramazan’ı Şerif Organizasyonları
 • Bayram Organizasyonları
 • Çeşitli Dini Etkinlikler
 • Çeşitli Açılış Organizasyonları
 • Kandillerde Yapılan Organizasyonlar
 • Mevlana’yı Anma Programları
 • Vakıf ve Dernek Gibi Kurumların Açılışları

Yukarıdaki organizasyonlarda ve daha fazla organizasyon ya da etkinlikte gerçekleştirilebilecek olan semazen gösterileri; alanında yetkin, eğitimini almış ve tecrübeli semazenlerimiz ile gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle bizlerden gönül rahatlığı ile semazen grubu kiralama hizmeti almanız mümkündür. Peki, semazen gösterilerinin fiyatları ne kadardır?

Semazen Ekibi Kiralama

Semazen Grubu & Semazen Ekibi Kiralama

Dini organizasyonların vazgeçilmezleri arasında yer alan semazenler hem sizi hem de konuklarınızı manevi iklimlere götürmek için en iyi gösterilerden bir tanesidir. “Ne olursan ol yine gel” diyen Mevlana hazretlerinin göstermiş olduğu yoldan giden semazenler eşliğinde sizde bu duyguyu yaşamak için semazen gösterilerine katılabilir ya da hayra vesile olmak için siz bir organizasyon düzenleyerek bu organizasyonlarınıza semazenleri davet edebilirsiniz.

Semazen grubu ihtiyaçlarınızı karşılamak içinse Dolunay Organizasyon olarak bizler yanınızda yer alıyoruz. Sahip olduğumuz semazen grupları ile sizde düğünlerde, nişanlarda, kutlu doğum haftalarında, açılışlarda, şölenlerde ya da herhangi özel bir günde semazen gruplarınızı organizasyonlarınıza davet edebilir ve konuklarınızın manevi bir hava solumasını sağlayabilirsiniz.

Semazen Ekibi Kiralama: Dolunay Organizasyon

Dolunay Organizasyon, onlarca yıldır hizmet sunan ve sunduğu hizmetler ile müşterilerini daima memnun eden bir firmadır. Hizmetlerimizdeki profesyonellik, titizlik ve iş ahlakı, bizleri bu nedenle bir adım öne çıkarmaktadır. Aynı zamanda sizlere semazen ekibi kiralama ile ilgili sunduğumuz hizmetlerde aşağıdaki değerlere dikkat etmekteyiz:

 • Ekibimizin tamamen eğitimli olması,
 • Alanında yetkin ve kendini kanıtlamış kişiler ile çalışılması,
 • Sizlere manevi bir değer sunma algısı ile hareket edilmesi,
 • Müşteri memnuniyetinin daima en üst seviyede tutulması,
 • Fiyatlarımızın uygun olarak belirlenmesi ve daha pek çok değer, sizler için dikkat ettiklerimiz arasında yer almaktadır.

Yukarıda da görüldüğü üzere, semazen ekibi kiralama ile ilgili tüm hizmetlerden, Dolunay Organizasyon aracılığı ile yararlanabilirsiniz. Firmamız daima sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmakta ve memnuniyetinizin sağlanması garantisi verilmektedir. Çünkü biz işimizi aşkla yapıyor, sizlere güvenilir bir hizmet vaat ediyoruz.

Semazen Sayısını Kendiniz Belirleyin

Semazen Grubu Organizasyonu - Dolunay Organizasyon

Yaptığınız organizasyonların büyüklüğü ne olursa olsun sizde organizasyonlarınıza uygun semazen gruplarını firma bünyemizde bulabilirsiniz. Her ihtiyaca göre ayarlanan semazen sayısını isterseniz kendiniz belirleyebilir isterseniz de ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve size en iyi gösteriyi sunacak olan semazen sayısını bizim belirlememizi sağlayabilirsiniz. Yıllardır bu alanda hizmet veren gerekli eğitimleri almış olan semazenlerde oluşan Semazen grubu sayesinde sizde hem kendinize hem de konuklarınıza unutamayacakları bir gösteri sunabilirsiniz.

Semazen gruplarımızdaki kişiler sadece yetişkinlerden oluşmuyor. Özel davetler ve organizasyonlar için sizlere çocuk semazenlerle de hizmet sunuyoruz. Çocuklar için hazırlanmış olan özel bir organizasyonda semazen gösterisi yapmak istiyorsanız yine bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Çocuklardan oluşan Semazen grubu sayesinde çocuklar içinde semazen gösterisi verebilirsiniz. Aynı şekilde çocuklardan oluşan semazen gruplarının sayısını da siz kendiniz belirleyebilirsiniz.

Türkiye’nin Her Noktasına Hizmet

Semazen Grubu Organizasyonu - Dolunay Organizasyon

Dolunay Organizasyon olarak sizlere Türkiye’nin her noktasında hizmet sunuyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun ya da vereceğiniz organizasyon nerede olursa olsun bizi arayarak Semazen grubu isteyebilirsiniz. Türkiye’nin farklı noktalarında bulunan semazen gruplarımız sayesinde ihtiyaçlarınıza anında karşılık veriyoruz. Ayrıca her bir semazen grubu organizasyonlara katılmadan önce sizden bilgi almakta ve isteklerinize dikkat etmektedir.  Semazen grubu sahneye çıkma vakti geldiğinde de sergiledikleri gösteriler ile hem sizi hem de konuklarınızı mest etmeyi başaracaktır.

Dolunay Organizasyon olarak Semazen grubu kiralamada sizlere uygun fiyatlar sunuyoruz. Belki Türkiye’nin en uygun fiyatlarını sunan firması olmayabiliriz. Ancak sunduğumuz hizmet kalitesi açısından Türkiye’nin en iyisi olduğumuzu iddia edebiliriz. Eğer bir semazen grubu kiralamak istediğinizde bu işi bilen ve profesyonel ekiplerden kurulu olan bir firmadan yardım almak isterseniz sizin için doğru adres biziz. Bizi arayarak semazenlerinizi kiralayabilirsiniz.

İstanbul Semazen Ekibi Kiralama Fiyatları

Semazen gösterilerini en etkin ve değerli şekilde gerçekleştiren semazen ekibimiz, organizasyonunuz için en değerli anları oluşturmaktadır. Bununla beraber firmamız bünyesinde çalışmalar yürüten tasavvuf gruplarımız da semazen gösterilerimizde talepleriniz karşılığında eşlik etmektedir.

Aynı zamanda semazen gösterisi talep etmeseniz bile, ayrı olarak tasavvuf grubu ile organizasyonunuza manevi bir değer katabilmeniz mümkün. İşte bu gibi durumlar karşısında, semazen ekibi kiralama fiyatlarımız aşağıdaki gibi belirlenmektedir:

 • Semazen ekibinin kaç kişiden oluşacağı,
 • Semazen gösterisinin nerede gerçekleştirileceği,
 • İlahi veya tasavvuf grubu talep edilip edilmediği,
 • Organizasyonun büyüklüğü,
 • Semazen gösterisinin süresi,
 • Semazen gruplarının durumu (çocuk ya da yetişkin) gibi hususlar göz önünde bulundurularak, semazen grubu kiralama fiyatlarımız belirlenmektedir.

Yukarıdaki gibi değerler kapsamında fiyatlarımızı belirleyerek, sizlere en değerli hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz. Bu nedenle bizlerden en güvenli ve profesyonel hizmeti alacağınızı garanti ederiz. Dolunay Organizasyon firmamızın her daim yanınızda yer aldığını da belirtmek isteriz.

Sıkça Sorulan Sorular

Semazen Gösterilerini Nerelerde Yapıyorsunuz?

Sizlerin talepleri doğrultusunda, dilediğiniz yerde semazen gösterilerini gerçekleştirebilmekteyiz.

İstanbul Dışına Da Semazen Ekibi Kiralama Hizmeti Sunuyor Musunuz?

Evet. İstanbul ile beraber çevre illere de hizmetlerimiz ulaştırılmaktadır.

Semazen Ekipleri Kaç Kişiden Oluşuyor?

En az 1 kişi ile semazen gösterisi gerçekleştirilebilir. Bunun için kişi sayısı, sizin talebinize göre artırılabilir.

Çocuklar İle Semazen Gösterisi Sunuyor Musunuz?

Evet. Çocuklarımızın birbirlerini daha iyi anlamaları için, sünnet düğünü gibi organizasyonlarda çocuklarımız ile semazen gösterileri sunmaktayız.

Semazen Kıyafetleri Standart Mıdır?

Kıyafetler belirli bir standarda uygun olsalar da, renk gibi unsurlara sizler kara verebilirsiniz. Bu nedenle bizlere talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Semazen Ekibi Kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için;
Telefon: 0535 847 89 89

Fotograf – Galeri

Herhangi bir sonuç bulunamadı.
Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

İlginizi Çekebilir