Özel günleriniz sıradan olmasın farklı bir etkinliğe imza atayım derseniz Maraş dondurmacısı kiralama ile ağızları tatlandırabilirsiniz. Özellikle sünnet düğünlerinde, panayırlarda, fuarlarda, çocuk doğum günlerinde çocukların sevineceği bir etkinlik olsun isterseniz Maraş dondurmacısı kiralama hizmeti alabilirsiniz. Özel günlerin en şanslı kişileri kuşkusuz çocuklar olur. Onları mutlu etmek herkesi mutlu eder.

Kiralama Nasıl Olur?

Maraş dondurması, ülke genelinde çok sevilerek tüketilen bir dondurmadır. Orijinalinin içinde salep, keçi sütü ve şeker bulunur. Damaklarda bıraktığı eşsiz lezzet unutulacak gibi değildir. Kiralama hizmeti dondurma standı ve dondurmayı servis eden kişi ile beraber kiralanır. Damakları şenlendiren Maraş dondurmasını eğlenerek sunmak ve tatmak içim mutlaka bu hizmeti almanız gerekir. Gelenekleri yaşatın ve özel günlerde dondurma stantları ile çocukları şenlendirin. Dondurma ustası dondurmayı servis ederken bin bir çeşit numara ile eğlenceli olarak servis eder.

Kiralama Ücretleri

Özel gün ve geceler yılın sadece belli aylarında olan ve kutlanan günlerdir. Bu özel günlerde her şey tam ve eksiksiz olmalıdır. Farklı etkinlik olmalı ve çocuklar mutlaka düşünülmelidir. Maraş dondurması kolay erimez. Sadece sütlü olarak üretilir ama son zamanlarda kakaolu üretimi de çıkmıştır. Maraş dondurmacısı kiralama ile hem kakaolu hem de sade dondurma keyfi sürebilirsiniz. Halis ve orijinal yapım olan dondurma ile davetlileriniz özel günlerinizden memnun ayrılacaktır. Maraş dondurmacısı kiralama ücretleri için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.