İslami Düğün Organizasyonu

İslami Düğün Organizasyonu

Dini Düğün Organizasyonu & İslami Düğün Organizasyonu

Hayatımızın en önemli anlarından biri olan düğün merasimimiz için en özel hazırlıkları yaparız.

Hem davetlilerinizin beğenisini kazanmak hem de akıllardan çıkmayacak hayallerinizin ötesinde bir islami düğün organizasyonu hayal ediyorsanız sizde Dolunay Organizasyon ile çalışabilirsiniz.

İslami düğün organizasyonu için aradığınız tüm ekipleri bulabilir ve düğün paketinizi oluşturabilirsiniz.  Alışılmışın ötesinde davetliler eve sizlere keyifli anlar yaşatacak olan Semazen gösteri ekipleri, İlahi grupları, Kur’an tilaveti ve sohbet hocaları ve daha fazlası için ekibimizle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Dini Düğün Organizasyonlarında Neler Yapıyoruz?

İslami Düğün Organizasyonu Nasıl Yapılır
İslami Düğün Organizasyonu Nasıl Yapılır

İslami düğün organizasyonlarında alışılmışın dışında, farklı ve hayallerinizi canlandırabileceğiniz bir ekip arıyorsanız Dolunay Organizasyon ekibimiz burada!

Dini Düğün Organizasyon ekibimiz; dilerseniz önce müşterimizin istekleri doğrultusunda bir paket hazırlatabilir, dilerseniz de bizim örnek paketlerimizden birini seçerek ekleme ya da çıkarma yaparak kendi düğün organizasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Sizin sunduğumuz paketlerde ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz.

Hayallerinizin ötesinde bir düğün yapmak için Dolunay Organizasyonla iletişime geçin.

Örnek İçerik 1

 Örnek İçerik 2

1.     Açılış Konuşması Sunum
2.     Makamlı Kur’an-ı Kerim
3.     Evlilik İçerikli Sohbet
4.     İlahi Grubumuz (İlahi Sanatçısı, Org)
5.     Pasta Kesimi
6.     Takı Etkinliği
7.     Duanın Okunması
8.     Kapanış Konuşması
Fiyat Bilgisi İçin Arayın 0535 847 89 89
1.     Açılış Konuşması (Sunucu)
2.     Kur’an-ı Kerim Tilaveti
3.     Kur’an Ve Sünnet Üzere Evlilik Sohbeti
4.     İlahi Grubu (İlahi Sanatçısı, Org)
5.     Semazen Gösterisi
6.     Pasta Kesimi
7.     Takı Töreni
8.     Duanın Yapılması
9.     Kapanış (Sunucu)
Fiyat Bilgisi İçin Arayın 0535 847 89 89

İslami Düğün Organizasyonlarında Profesyonel Ekip ve Uygun Fiyatlar Dolunay Organizasyonda!..

İslami Düğün Organizasyonu Konseptleri
İslami Düğün Organizasyonu Konseptleri

 

Ses sisteminden, masa sandalye süslemeye, ilahi gruplarından, semazen gösterilerine kadar istediğiniz ve hayal ettiğiniz her ayrıntıyı sizler için düşünüp tasarlıyoruz. Salon mekan süsleme, gelin damat masanı süsleme hatta dilerseniz garson ekiplerimizle dahi gününüzü en güzel ve kusursuz şekilde geçirmenizde sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyacağız.

Fiyat bilgisi ve rezervasyon için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat Bilgisi İçin Arayın.

İstanbul’da Dini Düğünlerde En Özel Programları En Kaliteli Ekiplerle Yapıyoruz..

İslami Düğün Organizasyonunuz için en doğru tercih Dolunay Organizasyon!

Tecrübeli ve yıllarını bu işe vermiş ekip arkadaşlarımızla birlikte sizlere unutulmaz bir düğün merasimi hazırlayıp hizmetinize sunacaktır.

İslami Düğün Masa Sandalye Kiralama
İslami Düğün Masa Sandalye Kiralama

Kaliteli ses sistemimiz ile davetlilere unutulmaz anlar yaşatır, kamera çekimleri ile de anınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Salon çekimleri, mekan süslemeleri aklınıza gelecek tüm hizmetleri ile Dolunay Organizasyon bir telefon uzağınızda! Seçenekler arasından dilediğinizi seçebilir gönlünüzdeki düğün töreninizi yapabilirsiniz.

* Sunucular * İlahi Sanatçıları
* Semazen Grubu * İlahi Grubu
* Tasavvuf Müziği * Tasavvuf Grubu
* Mehter Takımı * Hocalarımız
* Masa Sandalye Kiralama * Animasyon Ekibi
* Mevlithanlar * Canlı Enstrümanlar
* Masa & Sandalye Giydirme * Nikah Masası
* Gelin Yolu * Mekan Süsleme
* Palyaçolar * Kamera & Fotoğraf Çekimi
 

Masa sandalye süsleme hizmetimizde renk ve konsepti seçebilirsiniz.

İslami Düğün Masa Sandalye Süsleme
İslami Düğün Masa Sandalye Süsleme

 

Gelin yolu süslemeleri mekân ve konsepte uygun olarak yapılır. Talep ve isteğe göre değerlendirilir.

 

Sizler için özel olan bu günde tüm davetlilerin gözlerinin gelin ve damadın ilk giriş anının ne kadar önemli ve özel olduğunu bilen ekibimiz özenle çalışır ve rüya gibi bir gelin yolu hazırlar.

İslami Düğün Gelin Yolu Kiralama
İslami Düğün Gelin Yolu Kiralama

İslami Düğün Organizasyonu


İLETİŞİME GEÇİN

Dinimize uygun olarak yapılan Düğün organizasyonu sayesinde sizde bu özel günlerinizde istediğiniz şekilde düğün yapabileceksiniz. Bizimle çalışmayı tercih ettiğiniz zaman sizde farklı bir düğün organizasyonundan yararlanmış olacaksınız.

Dolunay  Organizasyon olarak siz değerli müşterilerimize alanında uzman ve profesyonel ekipler ile hizmet sunuyoruz. Düğün organizasyonu hazırlıkları tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda yapılmakta ve tüm detaylara dikkat edilmektedir. Ayrıca sizlere sunduğumuz hizmetleri listeliyor ve bu hizmetlerden hangilerini alacağınızı sizin seçiminize bırakıyoruz.

Bildiğiniz gibi, yaşamın kendi içinde olmaz olan olguları var. Evlilik ise bunların en başında gelen olgulardan bir tanesi. Yalnızlık Allah’a mahsus şiarından yola çıkarak kişilerin yol arkadaşını bulduğu zaman evlenmesi ve yaşamı iyisi ile kötüsü ile onunla yaşaması kadar doğal olan bir olgu yok. Bu özel gününüzde Dolunay Organizasyon olarak yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız.

Nitekim evlilik olayı bizim ki gibi İslami olarak yaşayan ve Müslüman olan toplumlarda daha bir önem arz ediyor ve bizler kendi inançlarımız doğrultusunda evlenirken de islami düğün organizasyonu yaparak evlenmeyi tercih ediyoruz. Biz de bu alanda siz değerli müşterilerimize çok özel düğün organizasyonlarını tamamen İslami kurallara uygun olarak yapıyoruz.

İslami Olan Düğünler Nasıldır?

 

İslamiyet, yaşayanlar ve bilenler için son derece eksiksiz bir dindir ve sadelik her konuda esastır. O yüzden biz de yaptığımız islami düğün organizasyonu etkinliklerinde, buna uygun olarak organizasyonlar yapıyoruz. Düğününüze gelen misafirleriniz, erkek ve kadınlar, islami kurallara uygun olarak, salonda yerlerini almaktadır. Düğününüzde, Kuran-ı Kerim, ilahiler ve mevlit okunmaktadır. Bunlardan hangilerinin olacağına tamamen siz karar veriyorsunuz. Davetinizde, her şeyi İslami şartlara uygun olarak organize ediyoruz. Seçilen müzikler de buna uygun olarak belirleniyor ve hiçbir şekilde gürültü ve şatafat bulunmuyor. Dolunay Organizasyon olarak; düğün organizasyonunun olacağı mekanda masa düzeni ve gerekli ayarlamalar firmamız tarafından sağlanmaktadır.  Eğer düğününüz yemekli yapılacak ise, yemeğin nasıl olacağına kadar her şeyi en ince ayrıntısına kadar birlikte konuşuyor ve sizin talepleriniz doğrultusunda şekillendiriyoruz.

Neden Firmamız İle Çalışmalısınız?

İslami Düğün Organizasyonu

Dolunay Organizasyon olarak belirtmek isteriz ki, islami düğün organizasyonu bizim işimiz. Referanslarımıza baktığınızda siz de ne demek istediğimizi çok iyi anlayacaksınız. Üstelik fiyatlarımız, son derece uygun ve asla sizin bütçenize gereksiz masraflar çıkarmıyor. Kaliteli islami düğün organizasyonu, sonuç olarak sıradan düğün organizasyonlarından çok daha farklı olan bir iş ve bizim bünyemizde çalışan personeller bu işin tüm alfabesini biliyor ve ona uygun olarak tüm organizasyonu gerçekleştiriyoruz.

 Dolunay Organizasyon kurulduğu günden bu yana birçok islami düğün organizasyonu gerçekleştirmiştir. Eğer sizde deneyimlerimizden yararlanmak isterseniz, lütfen bizi arayınız.

Dolunay İslami Düğün Organizasyonu

İslami Düğün Organizasyonu

Dolunay Organizasyon olarak islami düğün organizasyonlarında yapılacak olan işlerin sıralaması ve ekipler, sizlerin talep ve isteğinize göre düzenlenmektedir. Paket içeriğinize, animasyon ekibi, palyaço ve Mehter Takımı da ekleyebilirsiniz.

Amacımız bu özel gününüzde, sizlerin yanında bulunarak, hayal ettiğiniz güzellikte bir düğün organizasyonunu gerçekleştirmektir. Bu amaç doğrultusunda, sizin adınıza tüm detaylar ile ilgileniyoruz. Uzman ekip ve kadromuz, seçkin İlahi ve Tasavvuf Gruplarımız, Semazenlerimiz eşliğinde, her talebe ve bütçeye uygun fiyatlarımızla,  sizlerin ve sevdiklerinizin en güzel günlerinde yanlarında olabilmek bizleri de mutlu etmektedir.

İslami Düğün Organizasyonlarınız için dini düğün organizasyonu sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

İslami Düğün Organizasyonu Paketleri

İslami Düğün Organizasyonu Paketi 1

Dini Düğün Organizasyonu 1

İslami Düğün Organizasyonu Paketi 2

Dini Düğün Organizasyonu 2

İslami Düğün Organizasyonu Paketi 3

Dini Düğün Organizasyonu 3

İslami Düğün Organizasyonu Paketi 4

Dini Düğün Organizasyonu 4

İslami Düğün Organizasyonu Paketi 5

Dini Düğün Organizasyonu 5

İslami Düğün Organizasyonu Paketi 6

Dini Düğün Organizasyonu 6

İslami Düğün Organizasyonu Paketi 7

Dini Düğün Organizasyonu 7

İslami Düğün Organizasyonu Paketi 8

Dini Düğün Organizasyonu 8

Sıkça Sorulan Sorular

1.      Sunucumuz düğün organizasyonunun başından sonuna kadar programı organize etmektedir.

2.      Çok kıymetli hocalarımız o güzel sesleri ile Kuran-ı Kerim Tilaveti okuyup ve günün önemine dair sohbetleri ile programa renk katmaktadır.

3.      İslami Düğün Organizasyonlarımızda  en az 2 kişi Semazen Getiriyoruz. Fakat talebinize göre sayıyı arttırabiliriz. Semazen sayısı arttıkça semazen gösterisi daha çok görsel anlamda keyif vermektedir.

4.      En değerli sanatçılarımız eşliğinde , neyzen, klavye, kanun,bendir ve bir çok ilahi grubu ekibimizle gönüllere taht kuruyoruz.

5.      İsteğiniz doğrultusunda mehter takımı ile gelin damat giriş seremonisi düzenleyip en güzel Osmanlı marşlarını çalıyoruz.

6.      Gelen misafirlere leziz mi leziz Osmanlı kostümlü personelimiz eşliğinde Osmanlı şerbeti ikramı yapıyoruz.

7.      Ayrıca çocuklarımızın eğlenmesi adına palyaço hizmeti veriyoruz.

İslami Düğün Organizasyonu olarak Türkiye’nin her iline hizmet vermekteyiz.

İslami düğün organizasyonlarımızda zevkinize özel paketlerimiz olup, dilediğiniz ek taleplerinizi de dikkate alarak istediğiniz şekilde islami düğün konsepti oluşturuyoruz.

Hayır. İslami Düğün Organizasyonu hizmetimizi Türkiye’nin her noktasında gerçekleştiriyoruz.

İslami Düğün Organizasyonu paketlerimize buradan tıklayarak ulaşabilir veya bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz

Fotograf – Galeri

İslami Düğün Organizasyonu İstanbul
İslami Düğün Fiyatları
İslami Düğünlerde Mehter Takımı Kiralama
İslami Düğün Fasıl Ekibi Kiralama
İslami Düğün İlahi Ekibi
İslami Düğün İlahi Grubu
İslami Düğünlerde Kuran Dinletileri
İslami Düğünlerde Semazen Ekibi
İslami Düğünlerde Semazen Gösterisi
İslami Düğün Organizasyonu Kaç Para
İslami Düğün Organizasyonu Fiyatları
İslami Düğün Organizasyonu Mehter Takımı
İslami Düğün Organizasyonu Semazen Grubu
İslami Düğün Organizasyonu Tasavvuf Grubu
İslami Düğün Semazen Grubu
İslami Düğün Ne Kadar
İslami Düğün Konseptleri
İslami Düğün İlahi Grubu Kiralama
Paylaş

İlginizi Çekebilir