Sünnet Düğünü Organizasyonu

Akıllarda Kalacak Bir Sünnet Düğünü Organizasyonu Nasıl Olur?

Davetlilerinize unutamacakları bir Sünnet düğünü organizasyonu yapmak istiyorsanız Dolunay Organizasyon doğru adresiniz.

Profesyonel ekibimizle bir çok eğlence ve aktiviteyle hizmetinize hazırız. Öncelikle sünnet düğünü organizasyonu için seçilen mekânın balonlarla süslemesi istediğiniz şekilde yapılır.

Eğer sizde “sünnet düğünü için gerekli tüm programı tecrübeli bir organizasyon ekibine teslim edip anahtar teslim hizmet” almak istiyorsanız, organizasyon ekibimizi gözü kapalı tercih edebilir, bütün her şeyi en güzel şekliyle hazırlatıp günü en güzel şekilde geçirebilirsiniz.

İstanbul’da Sünnet Düğünü Organizasyonlarında Neler Yapıyoruz?

Sizin için önemli ve anlamlı bu günde sizler için bir çok seçenek sunuyoruz. Dilediğiniz paketle hizmetinize hazırız. Sünnet düğünü için aradığınız tüm eğlence ve İslami organizasyonları bu paketlerde bulabilirsiniz. İlahi ve Kur’an tilaveti hocaları mevlid gruplarıyla hizmetinize hazırız.

Hem yetişkinlerin hem de çocukların eğleneceği organizasyon paketlerini DOLUNAY ORGANİZASYON’da bulabiirsiniz.

En İyi İslami Sünnet Düğünleri Nasıl Olmalıdır?

İslami sünnet düğünleri Kur’an tilaveti ve mevlid ile başlayan, ilahi ve semazen ekipleriyle süren dolu dolu ve izleyenleri hayran bırakacak olan ekiblerimizle yapılır.

Sünnet düğünü organizasyonu için gerekli olan her şeyi en önemlisi olan ses sisteminden tutun da eğlenceli müzikleriyle geceyi coşturacak ses sanatçılarımızı da organizasyonumuzdan temin edebilirsiniz.

Düğün  mekanını ses ve ışık sistemi hizmetiyle tam bir düğün havasında geçmesi sağlanarak renkli programlar ve palyaçolarla da organizasyonunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Farklı seçenekleriyle her zaman istediğiniz organizasyonu yapma fırsatını yakalayacağınız bir ekiple çalışmak istiyorsanız
DOLUNAY ORGANİZASYON’u arayabilirsiniz.

 

 

 

Davetlilerin beğenisi ve çocukların eğlenmesini önceleyen program akışımızla yediden yetmişe herkese hitap eden organizasyon paketlerimizle bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size en uygun paketi seçebilir ve ekip arkadaşlarımızla irtibata geçebilirsiniz. Kapsamlı ve bol aktiviteli bir sünnet düğünü hayal ediyorsanız istediğiniz sünnet paketini seçebilirsiniz.

SÜNNET ORGANİZASYONLARINDA VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Sünnet Düğünleri Organizasyonlarımızda mehteran takımı eşliğinde Yeniçeri askerleri ile sünnet tahtında sünnet çocuğu konfetilerle coşkulu bir şekilde giriş yaparak davetlilerin hayran bakışları arasında muhteşem bir giriş yapar.

Sonrasında palyaço kiralama hizmeti ile gelen çocuklar eğlenirler, bunun yanında tiyatro ekibi, animasyon yiyecekler ile çocuklar eğlenir.

Düğün boyunca sürecek olan kamera çekimlerimiz ile anı ölümsüzleştiriyoruz.
Fotoğraflara her baktığınızda size unutulmaz bir düğün hatırlamanızı sağlıyoruz.

Balon süsleme istediğiniz konseptle sunulur. Giriş balon süsleme, salon papatya balon süsleme ve sünnet tahtı süsleme şeklinde istediğiniz yerde istediğiniz şekilde yapılır. Mevlithanlar ve Kur’an tilavet için gelecek olan hocalarla dualar ve dilerseniz sohbet ile sünnet düğünü organizasyonumuzu taçlandırıyoruz. Balon süsleme istediğiniz konseptle sunulur.

Giriş balon süsleme, salon papatya balon süsleme ve sünnet tahtı süsleme şeklinde istediğiniz yerde istediğiniz şekilde yapılır.

Mevlithanlar ve Kur’an tilavet için gelecek olan hocalarla dualar ve dilerseniz sohbet ile sünnet düğünü organizasyonumuzu taçlandırıyoruz.

 

 

Sünnet kınası için de ihtiyacınız olan her şey organizasyon ekibimizden talep edebilirisiniz.

Dahası günün anlam ve önemine eşlik eden çocuklar için düğün boyuncaolacak animasyon yiyecekler ve palyaço gösterileri , Osmanlı şerbetçisi, pamuk şekeri arabası, patlamış mısırve daha bir çok seçenek ile hizmetinize hazırız.

Animasyon yiyecekleri sünnet düğünü boyunca kiralayabilirsiniz.

Hem davetlilerin ve çocukların beğenisini kazanacak hem de eğlenmelerini sağlayabilirsiniz.

İstanbul’un En Profesyonel Sünnet Organizasyon Ekibi Dolunay Organizasyon’da..!

Sizin için hazırlanan onlarca seçenek içerisinde dilediğinizi seçebilirsiniz.

Gönlünüzden geçen düğün organizasyonlarınızı Dolunay Organizasyon ile yapabilirsiniz.

Tecrübeli ve profesyonel ekibi ile eğlenceli palyaço gösterileri ve, tiyatroları ile gelen davetlilere ve çocuklara unutulmaz bir bir düğün yaşatabilirsiniz.

Nasrettin Hoca, Karagöz ve Hacıvat oyunları ile de eğlenceli dakikalar sunabilirsiniz. Düğün için gelen çocuklar hem sıkılmamış hem de eğlenmiş olmaları için bir çok seçenek sunabilirsiniz.

NELER YAPTIK ?

Çocuğunuza eşsiz bir sünnet organizasyonu hediye etmek için bizimle..

Sünnet Düğünü Bloğumuzdan..

Covid 19 Kurallarına Uygun Organizasyon

Dünya genelini etkileyen Covid-19 sonrası düğün organizasyonları artık değişti. Bu anlamda daha güvenli, sosyal mesafe kurallarına uygun ve daha hijyenik düğün organizasyonu planlamasına geçildi. Dolunay Organizasyon olarak Covid 19...

Devamı