Masa Sandalye Kiralama

Düğünler, sünnetler ve diğer pek çok organizasyon, hayatımızda yakınlarımız ile ilişkilerimizi en net gösteren toplantılardır. Mutluluklarını sevdikleri ile paylaşan insanlar, bu şekilde hem yakınları ile birlikte olur, hem de mutluluklarını bir organizasyon altında paylaştıkları için ömür boyu unutulmayacak anılar ortaya çıkar.

İşte bu güzide toplantıların organizasyona dönüşmesi için de masa sandalye kiralama hizmetine ihtiyaç duyulur. Bu konuda sizlerin yanında yer alan Dolunay Organizasyon ise, kiralama sürecinin tamamında en profesyonel şekilde hareket etmekte, sizlere herhangi bir olumsuzluk yaşatmamaktadır. Peki, ama nasıl?

İstanbul Masa Sandalye Kiralama Hizmeti

Masa ve sandalyenin kiralanması, paranız karşılığında kolaylıkla alınabilecek bir hizmettir. Ancak bu hizmeti para karşılığında almanın yanında, bir de talebinize karşılık vermesi önemlidir.

Eğer sizin talebinize karşılık vermeyen bir masa ve sandalye ise, bu durum organizasyonun yapısını etkileyecek, yakınlarınızda çeşitli memnuniyetsizler ortaya çıkacaktır. İşte bunu ortadan kaldırmak için, organizasyon yapısına en uygun masa ve sandalyeyi tercih etmelisiniz. Nasıl yapacağınız konusunda size biraz bilgi vermeye çalışalım.

 • Organizasyonunuzun çeşidi ve büyüklüğü,
 • Katılacak kişi sayısı,
 • Organizasyonun konsepti,
 • Ek talepler çerçevesinde gerçekleştirilecek düzenlemeler,
 • Organizasyona katılacak kişilerin konforu ve rahatlığı için ek kontroller,
 • Organizasyonun gerçekleştirileceği yerin düzeni,
 • Oturma düzeni,
 • Sahneye yakınlık derecesi,
 • Masa ve sandalyeler arasında bırakılacak mesafe,
 • Masa ve sandalyelerin kalitesi,
 • Yerden yükseklik, genişlik ve şekil gibi pek çok unsura, kiralama hizmeti satın almadan önce dikkat etmeniz gerekmektedir.

Masa ve sandalye kiralama hizmetinin çok kolay bir işlem olduğunu söylemek doğru olmaz. Çünkü organizasyonun başarısı açısından hayati öneme sahiptir. Bunun için de yukarıdaki öncüllerin tamamına dikkat etmeniz gerekir.

Elbette ki bizlerden de öneri talep ederseniz, sizlere her türlü tavsiyede bulunabilir, organizasyonun başarısı için ek gayret gösterebiliriz. Peki, ne tür masa ve sandalyeler kiralanabilir? Hangi özellikler çeşitlenir?

Sizin için en özel günlerden biri olan düğün, nişan, sünnet düğünleri törenlerinde tüm sevdiklerimizi yanımızda isteriz. Gönlümüzden geçen, tüm akraba ve tanıdıklarımızı bu özel ve mutlu günümüzde yanımızda bulunmalarını, mutluluğumuzu paylaşmalarını isteriz.

Bazen “kendi aramızda olsun” dediğimiz günlerde bile bir anda beklemediğimiz bir kalabalıkla karşılaşabiliyoruz. Her ihtimale karşı davetli sayısından fazlaca yapılan ikramlar, sunumlar.. hepsi hesapta olmayan misafirler için küçük bir önlem diyebiliriz.
Her düğün organizasyonunun en önemli kriteri gelen hiçbir davetlinin ayakta kalmaması, ona ayrılan bir masanın önceden hazırlanmış olmasıdır.

Eğer sizde tam anlamıyla tüm hazırlıkları profesyonel olarak hazırlamak istiyorsanız ve sürpriz davetlilere, hesapta olmayan misafirlere karşı tedbirli olmak istiyorsanız şayet, organizasyon şirketimizin masa sandalye süsleme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Masa sandalye kiralama imkanı sayesinde hem gününüzü rahat bir şekilde geçirmeyi hem de dileğiniz davetli sayısınca özel gününüzde hoş bir şekilde ağırlama imkânı sağlamış olacaksınız.

Masa ve Sandalye Kiralama Seçenekleri

Organizasyonlarda buluşmayı planladığımız yakınlarımız ile hoşça vakit geçirmek, elbette ki ilk önem verdiğimiz değerler arasında yer alıyor. Ancak vaktin hoşça geçmesi için kullandığımız araçların önemi de bir hayli büyük. Bunlara en önemli örnek hiç kuşkusuz ki masa ve sandalye. Peki, masa ve sandalye kiralarken hangi seçenekler ön plana çıkıyor?

 • Kokteyl Masası Kiralama
 • Gelin Masası Kiralama
 • Plastik Masa Kiralama
 • Yuvarlak, Kare vb. Masa Kiralama
 • Napolyon Sandalye Kiralama
 • Plastik, Tiffany ve Çocuk Sandalyesi Kiralama
 • Taht Kiralama
 • Sünger, Armut Minder vb. Kiralama

Yukarıdaki seçenekler ve daha fazlası, sizlere masa sandalye kiralama hizmeti sunarken ön plana çıkan hizmet modüllerimizdir. Bunların dışında pek çok farklı seçeneğin olduğunu da unutmamalısınız.

Masa Sandalye Kiralama Hizmetimizden Bazıları

İstanbul Masa Sandalye Kiralama Fiyatları

Masa ve sandalyeler ile bir organizasyonun çehresi tamamen değişebilir. Organizasyon sahipleri ve katılanlar için unutulmayacak bir anı olabilecekken, her iki taraf için derhal unutulması gereken bir anı da ortaya çıkabilir. Bu nedenle organizasyon sürecinin tabiri caizse ince elenip, sık dokunması gerekir.

İşte bu konuda da yanınızda her daim Dolunay Organizasyon bulunuyor. Süreci en iyi şekilde yöneten ve müşteri memnuniyetini de garanti eden firmamız, sizler için çalışmaya da her geçen gün devam etmektedir. Peki, fiyatlandırma hususunda bunu nasıl sağlıyoruz?

 • Masa ve sandalyenin çeşidi,
 • Ne kadar masa ve sandalyenin kullanılacağı,
 • Kiralanacak masa ve sandalyenin nakliyesinin kim tarafından gerçekleştirileceği,
 • Ek taleplerin olup olmadığına göre bir fiyat politikası belirlemekteyiz.

Belirlenen fiyat politikasına göre sizlere fiyatlarımızı iletmekte, sonucunda ise kiralama hizmetinin en iyi şekilde sunulmasını sağlamaktayız. Süreci apaçık bir şekilde yönetmek; hem siz değerli müşterilerimizi memnun etmekle beraber, hem de bizleri daha gururlu hissettirdiği için, bizler de işimizi özveriyle gerçekleştiriyoruz. İstanbul masa sandalye kiralama fiyatları konusunda bahsedilen detayların bilinmesi bu nedenle çok önemlidir.

Masa ve Sandalye Kiralama: Dolunay Organizasyon

Dolunay Organizasyon; 2000 yılından itibaren tüm organizasyonlar kapsamında hizmet veren bir firmadır. Firmamız, vizyon ve misyonuna uygun olarak hareket etmesi, aynı zamanda müşteri memnuniyetini kendine kılavuz etmesi sebebi ile de sektörde en fazla tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Bu nedenle bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilir, hak ettiğiniz hizmeti Dolunay Organizasyon sayesinde elde edebilirsiniz.

Masa sandalye kiralama konusunda hizmetlerini eksiksiz bir şekilde sürdüren firmamız, sizlere aradığınız hizmeti ulaştırıyor. Hizmetimiz çok yönlü ve profesyonel olmakla beraber, uygun fiyat perspektifinde gerçekleştirildiği için, bizlere ulaşarak gerekli olan tüm bilgileri de öğrenebilirsiniz. Sizler için daima en iyisini düşünmeye devam ediyoruz.

Hemen bizimle iletişime geçmek için tıklayın.

Fotograf – Galeri

Herhangi bir sonuç bulunamadı.
Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

İlginizi Çekebilir