Fasıl Grubu Kiralama

Organizasyonlar, karşılamalar, açılışlar ve kutlamalar, hayatımızın anlam ve önemini daha da artıran anlar. Sevdiğimiz birinin doğum günü kutlaması, evliliğimiz, önem verdiğimiz güzide yerlerin açılışları ve dahi pek çok organizasyonda, eğlenceli anların yaşanması da elbette ki çok önemli.

İşte bu konuda tercih edilebilir seçeneklerden bir tanesi olan fasıl grubu, organizasyonun canlı müzik eşliğinde daha değerli hale gelmesini sağlamaktadır. Bu nedenle bizler de Dolunay Organizasyon olarak, fasıl grubu kiralama hizmetini de siz değerli müşterilerimize en profesyonel şekilde sunuyoruz. Peki, fasıl grubunun görevi nedir?

Fasıl Grubu Ne İş Yapar?

Fasıl Grubu Hizmeti - Dolunay Organizasyon

Çok enstrümanlı ve canlı olarak müzik icra edilmesini sağlayan fasıl grubu; türküler, eğlenceli şarkılar, dönem şarkıları, ilahiler ve daha pek çok farklı türden şarkıların çalınmasını sağlar.

Ekip işi olmasının yanı sıra, enstrümanı çalan kişinin, çok tecrübeli ve bilgili olması da gereklidir. Çünkü çıkan seslerin kulakta bıraktığı iz çok önemlidir. Eğer ekip olarak hareket edilmez ve kişiler deneyimli değilse, çıkan ses bir müzikten ziyade, rahatsızlık olacaktır. Peki, fasıl grubu hakkında diğer bilinmesi gerekenler nelerdir?

 • Fasıl grubunda yer alan kişiler, genellikle konservatuar mezunu olurlar ve çok deneyimlidirler. Dolunay Organizasyon firmamızdaki fasıl grubumuz çok deneyimli ve konservatuar mezunu kişilerden oluşmaktadır.
 • Darbuka, Klarnet, Ney, Ud, Keman, Yaylı Tambur, Klasik Kemençe, Kanun, Klavye, Org, Bendir, Def ve Çello konusunda uzman, eğitimli ekip arkadaşlarımız bulunmaktadır. Sizlerin taleplerine göre buradaki müzik aletlerinin tamamı kullanılabilir.
 • Fasıl grubumuzda yer alan kişilerden birçoğu birden fazla müzik aleti çalabildiği için, tek kişiden oluşan canlı müzik de icra edilebilir. Bu nedenle bizlerden talep etmeniz durumunda, sizlere her türlü olanağı sunabiliriz.

Yukarıda da görüldüğü üzere, pek çok müzik aleti kullanılarak, en güzide şarkıların canlı olarak icra edilmesini sağlayan fasıl grubu, pek çok organizasyonun vazgeçilmez ögeleri arasında yer almaktadır. Peki, fasıl grubunda olması gereken özellikler nelerdir?

Fasıl Ekibinde Olması Gereken Özellikler

Fasıl Grubu Hizmeti - Dolunay Organizasyon

Fasıl ekibi, organizasyonda misafir olan kişilerin kulaklarının pasını silen, organizasyonun havasını değiştiren ve eğlenceli ya da manevi bir ortamın oluşmasını sağlayan kişilerden oluşmaktadır. Peki, bu kişilerde, yani fasıl grubunda olması gereken özellikler nelerdir?

 • Fasıl grubundaki tüm kişilerin eğitimleri üst düzey olmalı ve deneyimleri ile bu hizmeti vermeleri gerekmektedir.
 • Fasıl grubu bir takım işidir. Bu nedenle fasıl grubundaki kişilerin, birlikte daha önce çalışmış olmaları gerekir. Çünkü takım olmak, birlikte hareket etmeyi ve güzel işler çıkarmayı gerektirir.
 • Fasıl ekibindeki kişilerin birden fazla çalgıyı çalabilme özelliği olmalıdır. Çünkü çoğu zaman bu özellik, organizasyonda işe yaramaktadır.
 • Fasıl grubu, organizasyondaki kişileri eğlendirebilmelidir. Karaoke ile misafirlere şarkı söyleme imkanı da sunulmalıdır.
 • Atılgan ve işini seven kişiler olmalıdırlar.

Yukarıda da görüldüğü üzere, fasıl grubunun birlikte çalışma konusunda pek çok yetkinliğe sahip olması gereklidir. Dolunay Organizasyon firmamızda çalışan ve fasıl ekibinde yer alan çalışma arkadaşlarımız da tüm bu yetkinliklere sahiptirler. Böylece sizlere en profesyonel hizmetler sunulabilmektedir. Peki, fasıl grubu kiralama fiyatları ile ilgili bilinmesi gerekenler nelerdir?

İstanbul Fasıl Grubu Kiralama Fiyatları

Fasıl Grubu Hizmeti - Dolunay Organizasyon

Fasıl grupları ile organizasyonda müzik şöleni yaşanır, her türlü müzik çalınır ve bu şekilde organizasyondaki misafirlerin eğlenmesi sağlanır. Türk Sanat Müziği’nin değerli bölümlerinden bir tanesi Fasıl olduğu için, Türk Sanat Müziği başta olmak üzere pek çok farklı telden müzik yapılabilmektedir.

Bu nedenle organizasyonlardaki müzik ziyafeti için ilk ve en önemli tercih elbette ki fasıl ekibi kiralama olur. Peki, fasıl ekibi kiralama fiyatları neye göre belirlenmektedir?

 • Fasıl ekibinde kaç kişinin olduğu,
 • Kaç müzik aleti ile fasıl grubunun müzik yapacağı,
 • Solistin olup, olmayacağı,
 • Kaç saat hizmet sunulacağı,
 • Ek hizmetlerin olup, olmadığı gibi hususlar göz önünde bulundurularak, fasıl ekibi kiralama fiyatları

Yukarıdaki hususlar göz önünde bulundurularak fasıl grubu kiralamaya yönelik hizmetin fiyatları belirlendiği için, sizlere en uygun fiyat garantisini de Dolunay Organizasyon olarak veriyoruz. Bu nedenle en güzide hizmeti, en uygun fiyatlara Dolunay Organizasyon firmamızdan alabilirsiniz.

Fasıl Grubu Kiralama: Dolunay Organizasyon

Fasıl Grubu Hizmeti - Dolunay Organizasyon

20 yıldan fazla bir süredir organizasyon hizmeti sunan Dolunay Organizasyon firmamız, organizasyonları tamamen yönetme ve düzenleme hizmeti sunduğu gibi parça organizasyonlar da düzenlemektedir. Bu parça organizasyonlar arasında fasıl grubu kiralamaya yönelik hizmet öne çıkar. Peki, bu hizmetimizde sizlere hangi avantajları sunacağımızı garanti ediyoruz?

 • En tecrübeli ve eğitimli fasıl ekibi ile hizmet,
 • Güvenilirlik odaklı çalışma,
 • Talebinize uygun hizmet seçeneği,
 • Uygun fiyat avantajı ve
 • Geniş olanaklar, fasıl ekibi kiralama hizmetimizde ön plana çıkmakta ve Dolunay Organizasyon firmamızın popülaritesi artmaktadır.

Yukarıda da bahsedildiği üzere, fasıl grubu kiralama hizmetimiz, sizlere en profesyonel, güvenilir ve uygun fiyatlı şekilde sunulmaktadır. Bu nedenle Dolunay Organizasyon firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilir, detaylı bilgi ve hizmet talebi için de telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Her Türlü Müzik Aletini Kullanıyor Musunuz?

Keman, Kanun, Ud, Ney, Saz, Tambur, Klarnet ve Darbuka gibi pek çok müzik aletini kullanıyor, müzik aleti tercihinde de sizlerin talepleri üzerine hareket ediyoruz.

Fasıl Grubu Kaç Kişiden Oluşmaktadır?

Bir kişi ile dahi hizmet sunulabilir. Bu nedenle sizlerin taleplerine uygun olacak şekilde fasıl grubumuzun sayısı artırılmaktadır. Bu konuda bizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Dışında Hizmet Sunuyor Musunuz?

Evet. İstanbul ile beraber yakın illere de hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Bu nedenle en kapsamlı ve etkili hizmeti, İstanbul dışında da edinebilirsiniz.

Fasıl Grubu Kiralama Hizmeti Fiyatlarında İndirim Yapıyor Musunuz?

Sizlere hizmet detaylarına uygun olacak şekilde fiyat belirliyor, fiyat teklifimizi de ileterek, karşılıklı anlayış çerçevesinde hizmetimizi gerçekleştiriyoruz.

Fasıl Grubu Kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için;

Telefon: 0535 847 89 89

Fotograf – Galeri

Herhangi bir sonuç bulunamadı.
Paylaş

İlginizi Çekebilir