Dini Düğünü Organizasyonu

Akıllarda Kalacak Dini Düğün Organizasyonu Nasıl Olur?

İnsan hayatındaki bazı günler, hayatları boyunca bir kez yaşayacakları için çok önemlidir ve bu günlerin en iyi şekilde geçmesini isterler. Dolunay Organizasyon olarak, müşterilerimize bu özel günlerini unutulmaz anılara çevirmek için yılların deneyimi ile hizmet vermekteyiz. Dolunay Organizasyon olarak başta dini düğün organizasyonu olmak üzere, her türlü organizasyonu en kaliteli ve kişiye özel olarak gerçekleştiriyoruz.

Dini Düğün Organizasyonunun Farkı Nedir?

Dini düğünler, İslami kurallar çerçevesinde yapılmaktadır. Bu nedenle gerçekleştirdiğimiz dini düğün organizasyonları da, klasik düğünler için yapılan organizasyonlardan çok farklı olmaktadır. Dolunay Organizasyon olarak, bu kapsamda yaptığımız organizasyonların her aşamasında, İslami kuralları birebir olarak uygulamaktayız.

Organizasyonlarımızda sadeliği esas alıyoruz ve bunu ikramlardan süslemelere ve müziklere kadar, her aşamada hassaslıkla uyguluyoruz. Oturma düzenlerini, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ve haremlik – selamlık olarak ayarlıyoruz. Müşterilerimizin onayını da alarak organizasyonlarımızda dini müzikler çalıyor, Kuran-ı Kerim veya mevlit okutabiliyoruz.

Yılların tecrübesine sahip olduğumuzdan, bu konudaki hazırlıklarımız ve alternatiflerimiz sektördeki hiçbir firma ile kıyaslanamayacak seviyededir. Ayrıca hizmetle görevlendirdiğimiz tüm personelimizin gerek kıyafet gerekse hareket tarzları da, İslami kurallar çerçevesinde olmaktadır.

İslami Düğün Organizasyonu Paketlerimiz

Dolunay Organizasyon olarak, her bütçeye uygun dini düğün organizasyonu paketlerini sunuyoruz.

Bunların içeriklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Mini paket: düğün genel sunumları ve açılış konuşması, çiftlerin salona özel müzik eşliğinde alınması, makamlı Kuran tilaveti, günün önemi ile ilgili kısa sohbet. Ayrıca, ilahi grubu ve iki kişilik semazen gösterisi bulunuyor.
  • Ekonomik paket: açılış konuşması, çiftlerin salona özel müzik eşliğinde alınması ve pasta kesim merasimi, makamlı Kuran tilaveti, günün önemi ile ilgili kısa sohbet. Ayrıca, ilahi grubu ve iki kişilik semazen gösterisi bulunuyor.
  • Standart paket: düğün genel sunumları ve açılış konuşması, çiftlerin salona özel müzik eşliğinde alınması ve pasta kesim merasimi, makamlı Kuran tilaveti, günün önemi ile ilgili kısa sohbet. Ayrıca, üç kişilik ilahi grubu ve üç kişilik semazen gösterisi bulunuyor.

Dolunay Organizasyon olarak sunduğumuz paketlerde, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda eklemeler de yapabiliyoruz.

Kiralama Hizmetlerimiz

Dolunay Organizasyon olarak, isteyen müşterilerimize kendi icra edecekleri organizasyonlar için, organizasyona uygun kiralama hizmetleri de vermekteyiz.

Bunların başında;
Semazen grubu, tasavvuf grubu, fasıl grubu, ilahi sanatçıları ve bayan ilahi grubu gibi organizasyona renk katacak gruplar bulunuyor..

Tasavvuf Grubu

Semazen Grubu

İlahi Grubu

Bayan İlahi Grubu

NELER YAPTIK ?

Eşsiz bir dini düğün için bizimle..

Dini Düğün Bloğumuzdan Seçmeler..