Sünnet Düğünü Organizasyonu

Harika bir sünnet düğünü!

Dolunay Organizasyon, uzun yıllar organizasyon sektöründe faaliyette bulunmaktadır. Bugüne kadar birçok müşterimizin en mutlu anlarını birlikte paylaştık. Sünnet Düğünü Organizasyonu, mutlu günlerinizi birlikte paylaşmak istediğimiz anlardan biri. Çocuğunuzun bu özel gününde, sizler için tüm detayları düşünüyor, sevdikleriniz ve sizin için uzun yıllar hatırlanabilir bir organizasyon gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Sünnet Düğünlerimize Genel Bakış

Sünnet Düğünü Organizasyonu için farklı konseptler oluşturmak mümkündür. Bu anlamda birçok farklı konsept gerçekleştirdik. Gerçekleştirdiğimiz konseptlerden etkilenen ve bizleri dostlarına tavsiyen eden yüzlerce müşterimiz olmasından gurur duyuyoruz. 

Sünnet Düğünü Organizasyonu sizin evinizde yapılabileceği gibi, size özel dış mekanlarda da yapılabilir. Eğer eviniz haricinde bir dış mekan seçimi gerekiyorsa, davetli sayınız, mekanın yeri, açık alan, kapalı alan olması vb. tüm detayları birlikte değerlendiriyor ve size en uygun mekanı birlikte belirliyoruz. 

Mehtar Takımı, Yeniçeri, Sünnet Tahtı, Davul Zurna ve daha fazlası..

Davullu, Zurnalı organizasyonlar, at üzerinde gezinti, araç konvoyu ile gerçekleştirilen etkinlikler, organizasyonun yemekli veya yemeksiz olması gibi birçok ayrıntı bulunmaktadır. Sizinle fikir alışverişi yaptıktan sonra, size en uygun sünnet düğün organizasyonu paketimizi önerebilir veya sadece size özel bir sünnet düğünü organizasyonu paketi oluşturabiliriz.

Sünnet Düğünü denilince tabi ki aklımıza çocuklarımız geliyor. Onları da unutmadık. Canlı müzik, palyaço, animasyon gösterileri, onlara özel hazırlanan pastalar, sünnet düğününde giyecekleri kıyafetlere kadar tüm ayrıntıları sizin adınıza düşünüyor ve hayata geçiriyoruz.

Eğer sünnet düğünü organizasyonu sizin evinizde yapılacak ise, evinizin iç süslemesi tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Tüm detaylar bizim tarafımızdan organize edildiği için, gönül rahatlığı ile misafirlerinizi ağırlayabilir ve bu mutlu günün tadını sevdikleriniz ile birlikte çıkarabilirsiniz.tli sayınız, mekanın yeri, açık alan, kapalı alan olması vb. tüm detayları birlikte değerlendiriyor ve size en uygun mekanı birlikte belirliyoruz. 

Sünnet Düğün Organizasyonu boyunca başka neler yapılıyor diye merak edebilirsiniz.

Fikir sahibi olmanız açısından birkaç örnek vermek isteriz.

1012-sunnet-dugunu-resimleri-sunnet-dugunu-resimleri-800×0
« 1 arasında 60 »

  • Mehter takımı gösterileri ile birlikte mehter marşları çalıyoruz.
  • Salon girişinde misafirlerinizi, çocuğunuz sünnet tahtı üzerinde, Yeniçeri askerlerimiz ile birlikte karşılıyoruz. 
  • Palyaço ve animatörlerimiz ile, salondaki tüm çocuklarımızı eğlendiriyoruz.
  • Balon süsleme ve masa süslemesi yaparak mekana değer katıyoruz.
  • Patlamış mısır arabaları ve pamuk şeker arabasıyla çocuklarınıza ikramlıklar veriyoruz.
  • İslami Sünnet Düğünü Organizasyonu ise; 
  • İslami sünnet düğünlerinde Tasavvuf Grubu ve İlahi Grubu, İlahi Eserleri ile, sizin ve misafirlerinizin ruhuna dokunuyor.
  • Semazen ekibi gösterilerimiz ile İslami Sünnet Düğününe uygun programlar yaparak, organizasyonunuza artı bir değer katıyoruz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları

Tabi ki her aile gibi sizde çocuğunuz için en iyi sünnet düğünü organizasyonunu yaptırmayı ve karşılığında en makul fiyatı ödemeyi tercih edersiniz. Organizasyon maliyetleri, organizasyonun nerede yapılacağı, organizasyonun yemekli veya yemeksiz olması, palyaço animasyon grubu masrafları, organizasyonun dış mekanlarda yapılması durumunda hangi mekanda yapılacağı gibi, fiyatlarımızı etkileyen birçok unsur bulunmaktadır.

Sünnet Düğünü organizasyonlarında maliyete etki eden unsurlar kadar, hizmet kalitesi de ön plana çıkmaktadır. Uzman ve deneyimli kadromuz ile, yılların verdiği bilgi ve birikimle hizmetinizdeyiz. Müşteri memnuniyeti ön planda tutan firmamız, gerçekleştirdiği tüm organizasyonlarda, en uygun fiyatlarla, arzu edilen organizasyonları gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır. Karşılıklı görüşme sonrası hem bütçenize hemde fikirlerinize uygun bir organizasyon konseptini birlikte oluşturabileceğimizi düşünüyoruz. Organizasyon bedeli, sünnet düğünü sonrası, nakit olarak gerçekleştirilmektedir.

Organizasyon fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için, her zaman bizleri arayabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Birlikte güzel anılar paylaşmak dileğiyle…