Kokteyl Masası Kiralama

kokteyl-masasi-kiralama-01

Kokteyllerin en önemli unsurları arasında yer alan kokteyl masaları son derece önemlidir. Kokteyl masası kiralama hizmeti çeşitli organizasyonlarda tercih edilmektedir. Bistro masası olarak da bilinen bu masalar davetlerde konukların rahat edebilmesi için tercih edilmektedir. İnsanların davette veya organizasyonda ikram edilen yiyecekleri ve içecekleri koyabileceği bu masalar hem kullanışlı hem de görsel olarak iyi görünmelidir. Ayrıca bu masaların süslemeleri de son derece önemlidir. Kokteyllerde ve organizasyonlarda kullanılmak üzere bu şık ve kullanışlı masaları kiralamak istiyorsanız bizlerden bu konuda yardım alabilirsiniz.

Kokteyl Masaları Hangi Amaçla Kullanılır?

Kokteyl masaları adından da anlaşılacağı üzere kokteyllerde ve açılış organizasyonlarında kullanılmaktadır. Bu masalar konukların rahat edebilmesi için kullanılmaktadır. Bu masalar insanların ikram edilen yiyecekler ve içecekleri koyabilmesi için gereklidir. Ayrıca genellikle organizasyonlarda konuklar ayakta beklediği içinde yine bu masalar son derece önemli olmaktadır.  Bistro masası kiralama hizmeti bu sebeplerden ötürü çok fazla tercih edilmektedir. Dolunay organizasyon olarak bizler de bu konuda sizlere son derece etkili bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Kokteyl Masaları Hangi Organizasyonlarda Tercih Edilir?

Kokteyl masalarının kullanıldığı birçok önemli organizasyon olduğunu söyleyebiliriz. Bu organizasyonların neler olduğu konusunda sizlere bilgi vermek istiyoruz. Şöyle ki;

  • Açılış organizasyonları bu masaların kullanıldığı en önemli organizasyonlardır. Konuklara hızlı şekilde ikramlıkların sunulması için bu yöntem tercih edilir.
  • Genel olarak parti ve davetlerde bistro masaları kullanılmaktadır.
  • Doğum günlerinde yine bu masalar kullanılmaktadır.
  • Nişan ve düğün davetlerinde yine kokteyl masalarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Açılış Organizasyonlarında Kokteyl Masası Kiralama Hizmeti Veriyoruz

Açılışlar kokteyl masalarının en fazla kullanıldığı organizasyonlar olmaktadır. Bu organizasyonlarda konukların rahat edebilmesi son derece önemlidir. Çünkü konuklar ne kadar rahat ederse o kadar açılışa daha fazla konsantre olacaktır. Bu da doğal olarak açılışın amacına ulaşması için önemli bir konudur. Konuklarınız son derece rahat edeceği için sadece yaptığınız işe veya sattığınız ürüne konsantre olabilir. Açılış organizasyonlarında kokteyl masası kiralamak istiyorsanız sizlerde Dolunay Organizasyon farkı ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmeti alarak konuklarınızı çok daha iyi ağırlayabilirsiniz.

Kokteyl Masası Süsleme Hizmeti

Kokteyl masalarının en önemli özelliklerinden biri de organizasyonun konseptine göre farklı şekilde süslenebilmesidir. Masaların süslenmesi içinde aynı şekilde kiralama hizmeti alınan firmalardan destek alınmaktadır. Kokteyl masası süsleme hizmeti bir nevi kiralama hizmetinin içinde yer almaktadır. Dolunay organizasyon olarak sizlere bu konuda da en iyi şekilde yardımcı olmaktayız. Bizlerden kiraladığınız kokteyl masalarının istediğiniz şekilde süslemekteyiz. Kısacası sizlere bu masaların süslenmesi konusunda da hizmet veriyoruz.

Bistro masası süsleme hizmeti genel olarak konsepte uygun olarak yapılması gereken bir işlem olmaktadır. Sonuç olarak organizasyonda kullanılacak olan bu masalar alakasız veya rüküş durmamalıdır. Bu aşamada da süsleme işlemini mutlaka profesyonel kişiler gerçekleştirmelidir. Dolunay Organizasyon olarak masaların süslenmesi konusunda profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

Renkli Kokteyl Masaları ile Organizasyonlarınıza Renk Katıyoruz

Masa süslemesi aşamasında hem organizasyona uygun hem de oldukça şık görünecek süslemeler yapıyoruz. Renkli kokteyl masaları hazırlayarak, konuklarınızı çok daha şık bir ortamda ağırlamanızı sağlıyoruz. Kokteyl masalarına renkli süslemeler yaparak genel bir uyum yakalıyoruz. Özellikle düğün, nişan gibi organizasyonlarda bu masalar ne kadar şık ve iyi görünürse o kadar etkileyici bir gece yaşanacaktır. Bu masaların süslenmesi işlemi genel olarak önemsenmese ve dikkat edilmese de aslında oldukça önemli olmaktadır. Konsepte uygun olarak hazırlanan masalar davet mekanının çok daha şık olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle bu masalar hazırlanırken son derece özenli olunması gerektiğini söyleyebiliriz.

Bistro Masası Kiralama Hizmeti İçin Arayın

Bistro masaları organizasyonlarda sıklıkla tercih edilen önemli ürünlerdir. Bu masalar organizasyonlarda kullanılmak üzere kiralanmaktadır. Bistro masası kiralama hizmeti organizasyonların olmaz olmazı olmaktadır. Bu hizmetten birçok kişi faydalanarak konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Sizlerde bu hizmetten yararlanabilir ve konuklarınızı son derece etkili bir şekilde ağırlayabilirsiniz. Bunu yapabilmek için ne yapmanız gerektiğini merak ediyorsanız Dolunay Organizasyon olarak bilgi vermek istiyoruz.

Her türlü organizasyonunuzda kullanılmak üzere kokteyl masası kiralama hizmeti almak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz. Bizler ile iletişime geçtiğinizde organizasyonunuza uygun olarak en iyi kokteyl masaları hazırlanacak ve istediğiniz tarihte adresinize nakliyesi yapılacaktır. Ayrıca masanın süsleme işlemi de yine sizlere sunulan hizmetler arasındadır.

Kokteyl Masalarını Nakliyesi ile Kiralama Hizmeti Veriyoruz

Kokteyl masası nakliye hizmeti en az kiralama hizmeti kadar önemli bir konudur. Sonuç olarak davetlerde kullanılacak olan bu ürünlerin nakliyesinin başarılı bir şekilde tamamlanması gerekir. Bu işlemi organizasyon sahipleri yapamayacağı için bizler üstleniyoruz. Süslediğimiz ve en iyi haline getirdiğimiz bu masaları ayrıca organizasyon mekanına getiriyoruz. Bununla birlikte organizasyon sonunda aynı şekilde masanın tekrar mekândan nakliyesini de bizler gerçekleştiriyoruz. Üstelik bu hizmet için sizlerden ekstra ücret talep etmiyoruz. Zengin kokteyl masası modelleri ve bu masaların kiralanma imkanlarının yanı sıra nakliyesi konusunda da hizmet veriyoruz.

İstanbul Kokteyl Masası Kiralama Firması

İstanbul içi için kokteyl masası kiralama hizmeti almak istiyorsanız bölgede hizmet veren etkili bir firma bulmanız gerekir. Dolunay Organizasyon İstanbul kokteyl masası kiralama firması denildiğinde akla ilk gelen firma olmaktadır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz. Üstelik bizleri tercih ettiğinizde uygun fiyat avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Dolunay organizasyon olarak kaliteli ve şık kokteyl masalarını sizlere uygun fiyatlar ile sunuyoruz. Bizlerden hizmet almak istiyorsanız tek yapmanız gereken organizasyon tarihinizden önce bizler ile iletişime geçmektir. Ekip olarak her türlü organizasyonunuzda sizlere hizmet vermek için hazırda beklemekteyiz.

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Yakın zamanda düzenleyeceğiniz organizasyonunuzda sizlerde uygun fiyatlar ile kokteyl masası istiyorsanız indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Sizlere nakliye dahil 40 TL’den başlayan fiyatlar ile bu masaları temin ediyoruz. İstediğiniz adrese bu fiyatlar ile masaları getirmekteyiz. Fiyat konusunda daha detaylı bilgi almak için sizlerde istediğiniz zaman bizler ile iletişime geçebilir ve avantajlı tekliflerimizden faydalanabilirsiniz.

Kokteyl masaları adedine ve süsleme tarzına göre farklı fiyatlarda olabilmektedir. Bu yüzden de aslında öncelikle modele ve kaç adet istediğinize yönelik bilgi vermeniz çok daha iyi olacaktır. Böylece fiyat konusunda bizlerden çok daha detaylı bilgi almanız mümkün olacaktır.

Kokteyl Masalarında İndirimli Kiralama Hizmeti

Kokteyl masalarının kiralanması konusunda birçok kişi indirimli fiyatlar ile hizmet almak istemektedir. Ancak her firma ne yazık ki bu konuda pek fazla yardımcı olmamaktadır. Dolunay Organizasyon olarak bizler ise bu konuda yapılmamışı yapıyoruz ve sizlere indirimli fiyatlar ile Kokteyl masası kiralama hizmeti sunuyoruz. Sizlerde hem bu masaları kiralamak hem de nakliyesinin yapılmasını sağlamak istiyorsanız bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Kokteyl masası kiralama fiyatı ve bu konuda hizmet almak için bizler ile istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Dolunay organizasyon, kokteyl masalarının kiralanması, süslenmesi ve nakliyesi konusunda en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

[toggle title=”Kokteyl masası hangi amaçla kullanılır?” state=”open”]Kokteyl masaları organizasyonlarda konukların dayanması, üzerine eşyalarını koyabilmesi ve daha rahat edebilmesi için kullanılır.[/toggle] [toggle title=”Kokteyl masasına ihtiyaç duyduğumda satın mı almam gerek?” state=”close”] Düzenli olarak bu masalara ihtiyaç duyduğunuz durumlarda satın alabilirsiniz ancak dönem dönem veya bir kez bu masalara ihtiyaç duyduğunuz satın almanız hiç gerek yoktur. Kokteyl masaları kiralanarak kullanılabilmektedir.[/toggle] [toggle title=” Kokteyl masasının süslemesini kendim mi yapmam gerek?” state=”close”]Kokteyl masalarının süslenme işlemi organizasyon ekiplerine yani masaları kiraladığınız firmaya aittir.[/toggle] [toggle title=”Kokteyl masası kiralama ücretleri ne kadardır?” state=”close”]kokteyl masalarında ücreti belirleyen önemli unsurlar vardır. Masanın süslenmesi, boyutları vesaire bunlardan bazılarıdır. Ayrıca bazı firmalar masaların sayısına göre indirim yapabilmektedir. Genel olarak masaların fiyatı 40 TL’de başlıyor diyebiliriz.[/toggle]

Fotograf – Galeri

Herhangi bir sonuç bulunamadı.
Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

İlginizi Çekebilir