Kına Tahtı Kiralama

En uygun kına tahtı kiralama fiyat garantisiyle..

 

 

Her genç kızın en az düğün kadar önem verdiği gece hiç şüphesiz kına gecesidir. Son zamanlarda revaçta olan organizasyon ekipleri içinde neredeyse başı çeken kına organizasyonlarıdır. Asırlardır süregelen gelenek ve göreneklerin içinde en çok uygulanan bu gece de gelin kızın baba evindeki son günüdür. Adeta bir sultan, prenses edasıyla karşılanıp uğurlanacak bu özel günde elbetteki sultanlar gibi de bir konsept yapılır. Gecenin en önemli ve göz alıcı noktası gelin kızın misafirleri karşıladıktan sonra oturacağı kına tahtıdır.

İster sadece kına tahtı ister için herşey bir arada..

 

Kına tahtı renk ve modelleri sizin arzu ettiğiniz seçilde hazırlanır. Sizin için en özel günlerden biri olan bu günde özenle hazırlanan kına tahtınız ve arzu ederseniz kına tepsisi, gelinin ve bekar arkadaşlarının giyeceği kaftanları da organizasyon ekibimiz tarafından talep ettiğiniz konseptle hazırlanır.

 

Şayet islami bir kına organizasyonu da düşünürseniz yine organizasyon ekibimizce irtibata geçebilir ve bilgi alabilirsiniz. Kına organizasyonunun en göz alıcı süslemesi olan kına tahtınızı kiralamak için kaliteli ve bu alanda yıllarını harcamış bir ekiptercih etmek istiyorsanız hizmetinize ve rezervasyonlarınıza açık bir seçilde sizleri bekliyoruz.

1305-kina-organizasyonu-kina-organizasyonu-800x0

Siz de konseptinize uygun seçeneklerle kına tahtını kiralamak istiyorsanız, organizasyon ekibimizle hemen irtibata geçip, rezervasyon yaptırabilirsiniz. En çok tercih edilen renk bordo olsa da renkli konsept süslemeleriyle daha canlı hale getirebilir, dilediğiniz türde taht rengini yine siz seçebilirsiniz.

1304-kina-organizasyonu-kina-organizasyonu-800x0

Sadece kına tahtını değil, kına gecesine ait tüm aksesuar ve kostümleri de kiralayabileceğiniz gibi profesyonel ekibimizle birlikte unutulmaz bir kına gecesi organize edebilirsiniz.  Bu alanda yılların tecrübesine sahip olan organizasyon ekibimize sadece arzu ettiğiniz ve hayallerinizdeki gecesi tarif etmeniz yeterli olacaktır. Ekibimiz ses sisteminden kına tahtına, kına mekanı süslemeden kaftanlara ve kına hatıralığına, damat için fes ve yelek gibi geceye dair her türlü taleplerinizi ekibimizle paylaşmanız yeterli olacaktır.

En uygun, kına tahtı veya kına organizasyonu bizi arayın..