Kına Tahtı Kiralama

En uygun kına tahtı kiralama fiyat garantisiyle..

Her genç kızın en az düğün kadar önem verdiği gece hiç şüphesiz kına gecesidir. Son zamanlarda revaçta olan organizasyon ekipleri içinde neredeyse başı çeken kına organizasyonlarıdır. Asırlardır süregelen gelenek ve göreneklerin içinde en çok uygulanan bu gece de gelin kızın baba evindeki son günüdür. Adeta bir sultan, prenses edasıyla karşılanıp uğurlanacak bu özel günde elbetteki sultanlar gibi de bir konsept yapılır. Gecenin en önemli ve göz alıcı noktası gelin kızın misafirleri karşıladıktan sonra oturacağı kına tahtıdır.

İster sadece kına tahtı ister için herşey bir arada..

 

Kına tahtı renk ve modelleri sizin arzu ettiğiniz seçilde hazırlanır. Sizin için en özel günlerden biri olan bu günde özenle hazırlanan kına tahtınız ve arzu ederseniz kına tepsisi, gelinin ve bekar arkadaşlarının giyeceği kaftanları da organizasyon ekibimiz tarafından talep ettiğiniz konseptle hazırlanır.

 

Şayet islami bir kına organizasyonu da düşünürseniz yine organizasyon ekibimizce irtibata geçebilir ve bilgi alabilirsiniz. Kına organizasyonunun en göz alıcı süslemesi olan kına tahtınızı kiralamak için kaliteli ve bu alanda yıllarını harcamış bir ekiptercih etmek istiyorsanız hizmetinize ve rezervasyonlarınıza açık bir seçilde sizleri bekliyoruz.

1305-kina-organizasyonu-kina-organizasyonu-800x0

Siz de konseptinize uygun seçeneklerle kına tahtını kiralamak istiyorsanız, organizasyon ekibimizle hemen irtibata geçip, rezervasyon yaptırabilirsiniz. En çok tercih edilen renk bordo olsa da renkli konsept süslemeleriyle daha canlı hale getirebilir, dilediğiniz türde taht rengini yine siz seçebilirsiniz.

1304-kina-organizasyonu-kina-organizasyonu-800x0

Sadece kına tahtını değil, kına gecesine ait tüm aksesuar ve kostümleri de kiralayabileceğiniz gibi profesyonel ekibimizle birlikte unutulmaz bir kına gecesi organize edebilirsiniz.  Bu alanda yılların tecrübesine sahip olan organizasyon ekibimize sadece arzu ettiğiniz ve hayallerinizdeki gecesi tarif etmeniz yeterli olacaktır. Ekibimiz ses sisteminden kına tahtına, kına mekanı süslemeden kaftanlara ve kına hatıralığına, damat için fes ve yelek gibi geceye dair her türlü taleplerinizi ekibimizle paylaşmanız yeterli olacaktır.

Tam da hayal ettiğiniz kına tahtı süslemesi Dolunay Organizasyon'da

Hayallerinizin ötesinde bir kına organizasyonu geçirebilmeniz adına profesyonel ekip ve birbirinden güzel ekipmanlarımız ile sizlere her daim hizmet vermeye devam ediyoruz. Kına tahtı kiralama hizmetimiz de kına organizasyonunuz için vazgeçilmezdir.

Kına gecesi organizasyonlarında kına tahtı kiralama hizmetini kiralayabilmek için 1 hafta önceden arayıp rezervasyon yaptırabilmeniz mümkündür. Ekonomik ve kampanyalı fiyatlar ile ilgili detaylı bilgi alabilmek için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Kına tahtı modellerimizi inceleyerek hayalinizdeki kına tahtını tercih edebilirsiniz. Kına tahtınızı kendi aracımız ile kına organizasyonunuzun gerçekleşeceği mekana getirip kurulumunu da gerçekleştirerek kullanımınıza sunuyoruz. Siz de bu özel gününüzün vazgeçilmezi olan kına tahtı kiralama hizmetini firmamızdan gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Birbirinden şık modellere sahip kına tahtı çeşitlerimiz ile bu mükemmel gecenize renk katarak misafirlerinizi şık bir kına tahtı ile karşılayabilirsiniz.

Farklı renklerle birbirinden gösterişli çiçekler, tüller ve çeşitli süslerle bütünleşmiş kına tahtları tercihinize göre bir renk cümbüşünü ortaya koyabilir. Bunun yanı sıra isterseniz sadeliği ile öne çıkan kına tahtı modellerimizi de tercih edebilirsiniz. Sonunda tahtın sahibi siz olacağınız için tamamen sizin hayalleriniz ve kararlarınız her şeyin önündedir.

Kına tahtı talebinde bulunduğunuzda modern ve klasik tarzlarda gösterişli bir şekilde yapılan kına tahtı, kına gecesi konseptine uygun olacak şekilde hazırlamakta ve süslemekteyiz. Kına tahtında; çiçekli, kubbeli, özel taşlar ve boncuklarla işlenmiş tüllerle süslü, farklı renk ve şekillerde tasarımlar da bulunmaktadır. Önemli olan en büyük ayrıntı ise kına gecesi için sizin tarafınızdan seçilmiş olan konsept ve giyeceğiniz kıyafete uygun bir şekilde hazırlanmasıdır.

Ömür boyunca bir kez yaşanacak olan bu özel gecenin en göz alıcı ve en şık aksesuarların bir araya gelmesi ile mükemmel bir kına gecesi yaşayabilirsiniz. Bu güzel gecenize şıklık katmak için profesyonel ekibimizle her daim hazırız. En görkemli, en rahat ve en modern gelin tahtı için hemen iletişime geçiniz.

En uygun, kına tahtı veya kına organizasyonu bizi arayın..