Bebek Mevlidi Organizasyonu

Bebek Mevlidi Organizasyonu En uygun fiyat garantisiyle…

Dünyanın en güzel anlarından biri evlat sahibi olmaktır. Bebeğiniz dünyaya gözlerini açtığı an dualarla, güzel dilek ve temennilerle karşılamak isteyen her ebeveyn, ilk etkinlik olarak bebek mevlidi merasimini yapar.

Eş, dost ve akrabalarının da duasını almak için bebek mevlidini daha kapsamlı, geniş bir organizasyonla düşünüyorsanız, organizasyon ekimizle irtibata geçebilirsiniz. Bu anlamlı ve güzel günde sizler sunduğumuz hizmetler; masa ve sandalye süslemeleri, mekan süslemeleri, isteğe göre mevlid masası süsleme bunun yanında bayan ilahi grubu ekibiyle,

Kur’an tilaveti ve dualarla bebek mevlidi organizasyonunuzu en güzel şekilde yapabilirsiniz.

İlahi grubumuzla birlikte ses sistemi de organizasyon ekibimiz tarafından tedarik edebilirsiniz.

Bebek organizasyonunuz için herşey bir arada…

Bebek Mevlidi Organizasyonu hizmetimizden faydalandığınızda organizasyonun gerçekleştireceğiniz mekandaki masa ve sandalyeleri süslüyoruz. Aynı zamanda mevlid için hazırlanan masanın süslemesi de profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bebek Mevlidi için mekan süslemelerinde balon süsleme de yaparak mekanın daha güzel görünmesini sağlamaktayız. Bayan hocalarımız Kuran-ı Kerim Tilaveti ve duasını yapmaktadır. Ayrıca Bayan İlahi Grubu ve Bayan Tasavvuf Grubumuz ilahilerle ruhunuza manevi dokunuşlar yapmaktadır.

Yine her mevlid organizasyonunda olduğu gibi Bebek Mevlidi Organizasyonlarımızda da ses ve ışık sistemini yapmaktayız. Bayan palyaçolarımız küçük misafirlerinizle ilgilenirken; Osmanlı Şerbetçimiz şerbet ikramında bulunur. Bayan garsonlarımız yemek servisinizi yapar ve bayan kameramanlarımız da mükemmel gününüzün çekimini yaparak en değerli anlarınızı ölümsüzleştirir.

Bebek mevlidiniz için profesyonel ve deneyimli ekibimiz tarafından yapılacağı için gelen misafirlerinizin ve sizlerin aklınızdan çıkmayacaktır. Her daim güzel hatırlanacak Bebek Mevlidinizi uzun yılların bilgi, tecrübe ve sevgisi ile birleştirerek kalitemizi ortaya koyuyoruz. Bu organizasyonu gerçekleştirirken isterseniz Pamuk Şeker Arabası, Patlamış Mısır Arabası, Osmanlı Macunu da kiralama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Talep ettiğiniz takdirde masa sandalye kiralayabilir, ikramlarınızın sunumu için bayan garson ekibimizi de organizasyona dahil edebilirsiniz.
Bu anlarınızı ölümsüzleştirmek için de bayan kameraman ekibimizi talep edebilirsiniz.

Bebek Mevlidi Organizasyonu fiyatları hakkında bilgi almak için;

Telefon: 0535 847 89 89

Fotograf – Galeri

Herhangi bir sonuç bulunamadı.
Paylaş

İlginizi Çekebilir