Fotoğraf ve Video Çekimi

Özel gün ve gecelerinizi profesyonel, tecrübeli kameraman ve fotoğrafçı ekibimiz sayesinde ölümsüzleştiriyoruz. Düğün organizasyon kamera ve video çekimi, sünnet organizasyonu fotoğraf ve video çekimi, kına organizasyonu kamera ve video çekiminizi alanında uzman ve profesyonel ekibimizle yapmaktayız.

Fotoğraf Video Çekimi Kiralama

Gelin damat çekimleri içinde fotoğraf çekimi ve video çekimi gerçekleştirmekteyiz. Okula veda partisi, yıllık çekimi de yine aynı şekilde tecrübeli kadromuzla yapmaktayız. Sünnet düğünü organizasyonlarınızda hem salonda düğün süresi boyunca video çekimi yaparken düğünden önce dış fotoğraf çekimleri de gerçekleştirmekteyiz.

Bebek mevlütlerinde çocuk çekimi, düğün, nişan ve kına organizasyonlarınızda salonda tüm program süresince çekimleri yapıyor ve en mutlu anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Talebiniz üzerine bayan kameraman ve bayan fotoğrafçılarımız da çekim işlemlerinizi yapabilmektedir. Aynı zamanda dijital baskıi dijital efektlendirme ve siyah beyaz baskı da stüdyo ortamında yapılmaktadır. Fotoğraf  ve video çekimi için anında irtibata geçebilirsiniz.

Fotograf – Galeri

Herhangi bir sonuç bulunamadı.
Paylaş

İlginizi Çekebilir