Tasavvuf Grubu

Dini düğün, nişan, sünnet gibi organizasyonlarınızda size ve konuklarınıza manevi bir ortamda eşlik edecek olan tasavvuf grubu programlarınız için çok önemli bir yer tutmaktadır.  Dolunay Organizasyon sahip olduğu Tasavvuf grubu ekipleri ile her türlü organizasyonda sizlere eşlik ediyor. Özellikle dini organizasyonlarınızda konuklarınızı mutlu etmek istediğinizde tasavvuf gruplarımızdan bu konuda yardım alabilirsiniz. Bunun için bize bir telefon açmanız yeterli olacaktır.

Türkiye’nin En İyi Tasavvuf Grubu!

Firma bünyesinde bulunan tüm tasavvuf grupları deneyimli kişilerden oluşmaktadır. En iyi enstrümanlar kullanılarak sizler için tasavvuf müziğinin en güzel örnekleri seslendirilmektedir. Firma bünyesinde bulunan ve Tasavvuf grubu içerisinde yer alan tüm müzisyenlerimiz konservatuar mezunu olmaktadır.

Tüm müzisyenlerimiz alanında başarılı olmuş kişilerdir. Bu nedenle tasavvuf gruplarımız sizler ve konuklarınız için en iyi parçaları seslendirmektedir.
Eğer en iyi ekiplerden iyi bir tasavvuf müziği dinlemek ve bu müziği konuklarınıza da dinletmek isterseniz bizi aramanız yeterli olacaktır.

Tasavvuf Gruplarımız Kulaklarınızın Pasını Silecek

Eğer tasavvuf müziğini seven birisiyseniz ve tasavvuf müziğinin en iyi örneklerini dinlemek istiyorsanız tasavvuf gruplarımızın sizler için seslendireceği müzikleri kesinlikle dinlemelisiniz. Bu sayede kulaklarınızın pası silinecek ve Tasavvuf grubu tarafından seslendirilen parçaları tekrar tekrar dinlemek isteyeceksiniz. İsterseniz tasavvuf gruplarımızdan özel isteklerde de bulunabilirsiniz.

Tasavvuf grubu ekiplerimiz aynı zamanda kına gecelerinde de sizlere hizmet sunuyor. Dini şartlara uygun olarak gerçekleştirilen kına gecelerinde sizlere eşlik edecek ve tamamı bayanlardan kurulu olan tasavvuf gruplarına ihtiyacınız varsa doğru adres Dolunay Organizasyondur. Bizi arayarak kına geceleri içinde tamamı bayanlardan kurulu olan tasavvuf ekiplerimizi kiralayabilirsiniz. Bu sayede kınaya gelmiş olan konuklarınızı da memnun etmeyi başaracaksınız.

Enstrüman Seçimini Siz Yapın

Dolunay Organizasyon olarak sizlere en iyisini sunabilmek için Tasavvuf grubu enstrümanlarını sizin seçmenize izin veriyoruz. Tasavvuf grubu içerisinde kemençe, kanun, ney, ud, bendir, tambur, keman, def, org gibi enstrümanlar yer alır. Bu enstrümanlar içerisinden istediklerinizi seçebilir ve tasavvuf müziklerinin istediğiniz şekilde yapılmasını belirleyebilirsiniz. Firmamız size de seçim şansı sunmaktadır. Eğer seçim yapmak istemezseniz o zaman sizin için en uygun enstrümanlar firmamız personelleri tarafından belirlenecektir.

Türkiye’nin her yerinde firmamıza bağlı olan Tasavvuf grubu bulunmaktadır. Bu nedenle nerede olursanız olun bizi arayabilirsiniz. Ayrıca fiyatlarımızı öğrenmek içinde bizi aramanız mümkün. Sizde tasavvuf müziğinin en iyi örneklerini konservatuar eğitimi almış ve deneyimli kişilerden dinlemek isterseniz bizimle iletişime geçmelisiniz. Firmamız izin için her zaman en iyisini sunmaya devam edecektir.

Tasavvuf Grubu Kiralama Hizmeti

Tasavvuf gruplarının bir uyum içerisinde hareket etmesi, talep edilen organizasyonda İslami havanın üst kademeye çıkarılması ve en önemlisi de kulaklarda güzel bir iz bırakılması, Dolunay Organizasyon firmamızın garantisindedir. Peki, bizler bu garantiyi nasıl sağlıyoruz? Öncelikle sizlere bundan bahsedelim.

 • Enstrüman çalma becerisi yüksek, deneyimli çalışma arkadaşlarımıza firmamızda yer vermek,
 • Tasavvuf grubu kiralamaya yönelik hizmetler için birbiri ile iyi anlaşan, uyum içerisinde çalışan tasavvuf ekibi ile hizmet sunmak,
 • Hizmetlerimizi İstanbul ile beraber civar illere de ulaştırmak,
 • Pek çok organizasyon için hizmetimizi çeşitli seviyelerde ortaya koyabilmek,
 • Sesi güzel, kulaklarda güzel bir iz bırakan çalışma arkadaşlarımızı tasavvuf grubumuzda bulundurmak ve daha fazlası, sizler için sunduğumuz güzide hizmette ön plana çıkmaktadır.

Tasavvuf Ekibi Kiralama Hizmetlerimizi Hangi Organizasyonlarda Sunuyoruz?

Uzun yıllardır bu hizmeti siz değerli müşterilerimize ulaştırmak, bizlerde çok değerli tecrübelerin oluşmasına vesile olmuştur. Bu nedenle sizlere en iyi hizmeti ulaştırmak için, farklı konseptleri de gündeme getirebiliyoruz. Burada en önemli konseptler, organizasyonlar ve daha fazlası ise sizin için aşağıda sınıflandırıldı:

 • İslami/Dini Sünnet Düğünü Organizasyonları
 • Dini Düğün Organizasyonları
 • Nişan Organizasyonları
 • İslami Kına Organizasyonları
 • Kutlu Doğum Etkinlikleri
 • Ramazan Ayı Etkinlikleri
 • Mevlevi Ayinleri
 • Mevlana’yı Anma Programları
 • Mevlüt Etkinlikleri
 • Çeşitli Özel Gün, Hafta ve Bayram Etkinlikleri

İstanbul Tasavvuf Grubu Kiralama Fiyatları

Tasavvuf grubu kiralamaya yönelik hizmetleri sizler için hız kesmeden sürdürüyor, tüm organizasyonlarda yanınızda yer aldığımız gibi bu hizmette de yanınızdayız. Bu nedenle bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilir, profesyonel hizmetin tadına varabilirsiniz.

Bizler aynı zamanda güvenilirliğe ek olarak uygun fiyat garantisi de verdiğimiz için, fiyatlarımızı belirlerken aşağıdaki kriterlere dikkat ediyoruz:

 • Hangi etkinlik veya organizasyon için kiralama hizmetinin alındığı,
 • Kiralama hizmetinde kaç kişinin bulunduğu,
 • Hangi enstrümanların kullanıldığı,
 • Ne kadar süre hizmet verildiği,
 • Hizmetin nerede gerçekleştirildiği ve bunun gibi pek çok etken göz önünde bulundurularak fiyatlarımız belirlenmektedir.

Yukarıdaki değerlere dikkat edilerek fiyatlandırmamızı belirliyor, aynı zamanda fiyatlarımızın uygun seviyede seyretmesine özen gösteriyoruz. Bunun için Dolunay Organizasyon firmamızda ahlaki değerlere dikkat etmemiz, müşterilerimizin de bizleri tercih etmesine yardımcı oluyor.

Tasavvuf Grubu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tasavvuf Grubu Kiralamaya Yönelik Hizmetleriniz Kaç Saat Sürmektedir?

Genellikle 3 ila 4 saat aralığında süren hizmetlerimiz, taleplerinize göre düzenlenebilmektedir.

Tasavvuf Grubu Kaç Kişiden Oluşmaktadır?

En az 3 kişiden oluşan tasavvuf gruplarımız, taleplerinize göre artırılabilmektedir.

Hangi Enstrümanları Kullanıyorsunuz?

Ney, Ud, Klavye, Def, Bendir, Tambur ve Kanun olmak üzere 7 farklı enstrümanı hizmetlerimizde kullanabilmekteyiz. Elbette ki burada siz değerli müşterilerimizin talepleri önemlidir.

Hizmetlerinizi Yalnızca İstanbul’da Mı Sürdürüyorsunuz?

Hayır. İstanbul ile beraber çevre illerde de hizmetlerimiz sürdürülmektedir. Bu nedenle bizleri çekinmeden arayabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tasavvuf Grubu Kiralama Hizmetlerinde Hangi İlahileri Seslendiriyorsunuz?

Sizlerin taleplerine uygun olarak hemen hemen tüm ilahiler, en güzide şekilde seslendirilmektedir. Ekibimiz, enstrümanlarımız ve çalışma prensiplerimiz tamamen profesyonel olduğu için de bizlere güvenebilirsiniz.

Tasavvuf Ekibi kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için;

Telefon: 0535 847 89 89

Fotograf – Galeri

Herhangi bir sonuç bulunamadı.
Paylaş

İlginizi Çekebilir