Nişan Organizasyonu

İstanbul Nişan Organizasyonu

Nişan merasimleri, evliliğe doğru gitmekte olan zaman dilimi süresinde yapılan ve her genç kızın yaşaması gereken çok değerli anlardan biridir. Bu özel anınızda Dolunay Organizasyon olarak yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız. Nişan Organizasyonunun her aşamasını en ince detayına kadar şekillendiriyoruz, sizlere sadece güzel anlarınızı yaşamak kalıyor.
Nişan Dekorasyon Malzemeleri, Nişan Tepsisi ve Damat Kahve Takımı tüm nişan konseptlerimizde bulunmaktadır. Bunlara ek olarak, gelin masası, gelin yürüyüş yolu, nişan pastası ve nişan süsleri vb. gibi pek çok ürünü nişan organizasyon hizmetlerimiz içerisinde bulmanız mümkündür.
Nişan merasimlerinizde, sahne etkinliklerimiz ile aynı zamanda konuklarınızın da keyif dolu bir gün geçirmelerini ve unutulmaz bir gün yaşamalarını sağlayabilirsiniz. Sunucular, tasavvuf ekipleri, tasavvuf müzikleri, bayanlardan oluşan ilahi grupları, din hocalarımız, semazen ekipleri, mehter takımı, animasyon grupları, palyaçolar vb. alabileceğimiz birçok hizmet türü seçenekler arasında yer almaktadır. Nişan Organizasyonu öncesi yapılan karşılıklı görüşme neticesinde, hangi hizmetlerden yararlanmak istediğinizi birlikte belirlemekteyiz.

Nişan organizasyonlarında, nişan merasiminin yapılacağı ortamlara göre mekan süslemeleri ve yapacağımız hazırlıklar farklılık gösterebilmektedir. Nişan merasiminizi evde yapmayı tercih ederseniz, evinizde seçmiş olduğunuz alana uyacak şekilde ve farklı konsept seçenekleriyle sizlere hizmet vermekteyiz. Aynı şekilde bu hususları da birlikte belirleyeceğiz.
Ev ortamında yapmaya karar verdiğiniz nişan organizasyonlarınız için sunmuş olduğumuz hizmetlerimizi aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:
Fotoğraf ve video çekimleri
Tercihinize uygun olacak şekilde arka konsept hazırlama işlemleri

 • Nişan masası ve aksesuarları (mumluk, vazo, şamdan, dekoratif fanus, çiçekler)
 • Nişan masası masa örtüsü
 • Nişan kurabiyeleri ve şekerlemeleri
 • Nişan pastası
 • Nişan tepsisi

Davet listenizin kalabalık olduğu durumlarda nişan merasiminizi evde yaptırmanız, konfor ve alan darlığı açısından yeterli gelmeyebilir. Böyle durumlarda açık ve kapalı mekan seçimlerinizde de sizlere organizasyon hizmeti vermekteyiz.

Açık mekanlarda nişan merasimi yapmak istediğinizde sizlere sunmakta olduğumuz ek hizmetlerimizi aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

  • Fotoğraf ve video çekimleri
  • DJ performansı
  • Sahne, ışık ve ses sistemleri
  • Masa ve sandalye temini
  • Masa ve sandalya süslemeleri
  • Sahne etkinlikleri
  • İkramlıklar

Nişan gününüzün sorunsuz ve muhteşem bir şekilde geçmesi, konuklarınızın memnuniyet içerisinde kalması ve unutamayacağınız heyecan dolu güzel anlar yaşayabilmeniz için her türlü detayı önceden planlıyoruz. Tecrübeli ve profesyonel ekimiz ile sizlere kaliteli bir hizmet sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Hayallerinizin de ötesinde, sevdiklerinizle birlikte unutamayacağınız bir nişan organizasyonu yaptırmak için Dolunay Organizasyon olarak hizmetinizdeyiz.
Nişan organizasyonu, sade ya da gösterişli olabilmektedir. Sizler de tercihinize göre karar verebileceğiniz bir tarzda, uygun fiyatlar dahilinde mükemmel bir nişan organizasyonu yaptırmak istiyorsanız, bizi aramaktan çekinmeyiniz. Bu özel gününüzde, Dolunay Organizasyon olarak sizlerinde yanında olmak isteriz.

İslami Nişan Organizasyonu Paketleri

 • Masa ve sandalye kiralama
 • Tasavvuf ekipleri
 • Tasavvuf müzikleri
 • Nişan organizasyonları için sunucular
 • Palyaçolar
 • Bayanlarda oluşan ilahi grupları
 • İlahi grupları
 • Masa ve sandalyelerin süslenmesi
 • Din hocalarımız
 • Animasyon grupları
 • Nişanda gerekli olan ses ve ışık sistemlerinin temini
 • Semazen ekipleri
 • Mekan süslemesi
 • Mehter takımı
 • İlahi şarkı söyleyen sanatçılar

İslami Nişan Organizasyonu Fiyatları

Evliliğe adım atmadan önce yapılacak olan muhteşem bir nişan organizasyonu ile çevrenizdeki herkesi kıskandıracak ve bu etkinlikten yıllarca söz ettireceksiniz. Rüya gibi bir nişan organizasyonuna var mısınız? Nişan organizasyonu başlığı altından erişebileceğiniz firmamız sizlere bu özel ve mutlu gününüzde süsleme, gelin damat masası gibi birçok ayrıcalığı profesyonel bir şekilde çok cazip fiyatlar eşliğinde sunmaktadır. Eğer ki nişan organizasyonuiçin ayırabilecek fazla bir bütçeniz yoksa organizasyon ekibimizle sizlere uygun fiyatta etkinlik hazırlamanın ayrıcalığını sunacağız.
Nişan organizasyonu sürecinde ihtiyacınız olan her türlü ekipmanı sizler için en iyi şekilde temin ediyor ve eksiksiz bir etkinlik için gerekli olan her türlü işlemi sizin yerinize düşünüyoruz. Üstelik tüm bu işlemler çok cazip fiyatlarla her şey dahil paketimizde! Sadece bir defaya mahsus olarak organizasyon ücretini ödüyorsunuz ve gerisini bize bırakıyorsunuz.

Fiyat konusunda rakip organizasyon firmalarına nazaran çok daha uygun fiyat avantajlarını sizlere sunan organizasyon ekibimiz ile benzersiz deneyimler yaşayacaksınız. Nişan organizasyonu güzel bir sunum ile başlayacak olup istekleriniz doğrultusunda planlanacaktır. Özel olarak istediğiniz etkinlik planlamaları yapabileceğimiz gibi etkinlik sürecini sadece bize bırakarak arkanıza yaslanabilirsiniz.

NELER YAPTIK ?

Nişan organizasyonu için bizimle çalışmaya karar verdiğinizde telefon numaralarımızı kullanarak bizi arayabilir ya da şubelerimize gelebilirsiniz. Bize isteklerinizi ilettiğiniz takdirde hemen çalışmalara başlayacak ve kusursuz bir nişan geçirmeniz için sizlere profesyonel ekiplerimiz ile hizmet sunacağız. Ayrıca yukarıda bahsettiğimiz tüm hizmetlerden yararlanabileceğiniz gibi bu hizmetlerden istediklerinizi seçme şansınızda bulunmaktadır. Sizin belirleyeceğiniz hizmet listesine sadık kalarak sizlere bir plan çıkartacak ve bu plan doğrultusunda nişan organizasyonlarınızı gerçekleştireceğiniz.

Dolunay Organizasyon yıllarında vermiş olduğu deneyim sayesinde müşterileri için en iyisini istemektedir. Bu nedenle sunduğumuz hizmetlerde öncelikle müşteri memnuniyeti ön planda tutulmakta ve hizmet kalitesi en üst seviyededir. Ayrıca nişanlarınızda sizin ve konuklarınızın herhangi bir rahatsızlık yaşamaması için profesyonel ekiplerimiz almış olduğunuz hizmetler kapsamında oluşturulan plana göre bilgilendirilirler. Bu sayede kusursuz bir Nişan organizasyonu hizmeti almış olursunuz.

Her zaman en iyisini isteyen ve hayatınızda sadece bir kez yapacağınız nişan törenlerinizde yanınızda olmak için kendisini geliştiren Dolunay Organizasyon sayesinde artık sizde hayallerinize kavuşabileceksiniz. Bize nasıl bir nişan istediğiniz söylemeniz size kusursuz bir hizmet sunmamız için yeterli olacaktır. Sizde fiyat ve hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nişan gününüzde unutulmayacak anılarla dolu bir organizasyon için..