Kına Gecesi Organizasyon Önerileri

Kına gecesi düğün ve nişan organizasyonundan bambaşka bir konsepte ve malzemeye sahip, tek başına bir organizasyon alanıdır. Kullanılan materyaller, kına malzemeleri, özel kına müzikleri, kına dansçı ekip ve kullanılan kostümler ile tam bir sahne düzenlenir.

Düzenlenmesini istediğiniz kına gecesi organizasyon önerileri için bazı araştırmalar yapmanız gerekebilir. Dolunay Organizasyon olarak imzamızı attığımız birçok kına organizasyonundan kalan muhteşem hatıra görsellerimizi dilediğinizde görebilirsiniz.

Bir geleneğin devamı olan kına organizasyonları; gösterişli, dikkat çekici ve gelinlerin akıllarından yıllarca düşmeyen anıların biriktirilmesi için önemli bir zemin halini almıştır. Özellikle ünlülerin kına gecelerindeki o ihtişamlı anlar, kına merasimleri ve diğer etkinlikler, elbette ki hemen her gelinin hoşuna gider.

Kendilerinin de böyle bir organizasyon eşliğinde evliliğe adım atması, onları en büyük dileği olur. İşte bu konuda size en iyi şekilde yardımcı olan Dolunay Organizasyon firmamız, kına gecesi organizasyon önerileri ile hayalleri süsleyen bir kına gecesine ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. Nasıl mı? Gelin buna birlikte göz atalım.

Kına Gecesi Organizasyonu Konseptleri

kına-organizasyonu-16

Hayalleri süsleyen bir kına gecesine imza atılması için dikkat çeken pek çok konsept var ve bu konseptlerden modaya en uygun olanlarını sizler için derledik. Her birini profesyonel hizmetlerimiz ile uyguladığımız için, hayalleri süsleyen konseptteki kına geceleri için güvenle Dolunay Organizasyon firmamız tercih edilmektedir. Peki, popüler kına gecesi konseptleri nelerdir?

 • Pembenin Ahengi: Pembe renginin her alanda dikkat çektiği bir kına gecesi, son dönemde oldukça popüler. Bunu da son dönemdeki kına gecesi videolarında rahatlıkla görebiliyoruz.
 • Osmanlı Gelini: Osmanlı kültürüne uygun, o dönemdeki geleneklerin devamı niteliğinde olan bu konsept, kültürel değerlere önem veren gelin adayları için biçilmiş kaftan. Bu nedenle kesinlikle tercih edilebilir.
 • Hint Konsepti: Hint renkleri eşliğinde, tüm değerlerin o konsepte göre değerlendirilmesi sonucunda düzenlenen bu organizasyon, günümüz kına gecesi konseptleri arasında fazlasıyla yer tutuyor. Özellikle Hint kınasının bu kadar popüler olması, Hint konseptli kına gecelerinin değerini de fazlasıyla artırmaktadır.

Yukarıdaki konseptler, günümüz kına gecesi anlayışında fazlasıyla dikkat çekmektedir. Dolunay Organizasyon firmamız da modayı yakından takip edip, her türlü detaya değer verdiği için, hayalini kurduğunuz kına gecesine bizlerle ulaşabilirsiniz.

Kına Gecesi Önerileri: Dolunay Organizasyon

Kına Tahtı Kiralama - Dolunay Organizasyon

Tecrübemizden faydalanarak oluşturduğumuz içeriklerimiz ile sizlere yol göstermeye çalışmakla beraber, aynı zaman da modaya uygun konseptleri takip ettiğimiz için, aradığınız organizasyon firması olarak ön plana çıkıyoruz.

Özellikle son dönemde uyguladığımız konseptler ve sizler için hazırladığımız kına gecesi paketleri, bunu kanıtlar niteliktedir. Peki, nelere dikkat edilmesi gerekir?

 • Konuk sayısı,
 • Organizasyon mekanı,
 • Nedimeler,
 • Etkinlikler,
 • Kına merasimi,
 • Yakılacak kına,
 • Süre,
 • Konsept,
 • Yemek ve ikramlıklar,
 • Fiyat ve
 • Diğer hususlar göz önünde bulundurularak, hayalini kurduğunuz kına gecesi organizasyonuna kavuşabilirsiniz.

Deneyimli ekibimiz, son modaya uygun uygulamalarımız, seçimlerimiz ve memnuniyet odaklı çalışmamız üzerine, yüzlerce gelinimizi memnun bir şekilde evliliğe uğurladık ve uğurlamaya da devam ediyoruz. Bu nedenle kına gecesi organizasyon önerileri noktasında daima Dolunay Organizasyon firmamız ile fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Aynı zamanda hizmet talebinize ek olarak, aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını bizlere telefon numaralarımız aracılığıyla ulaşarak edinebilirsiniz. Çünkü biz daima gelinlerimizin mutlu ve mesut bir şekilde evliliğe adım atması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

En Güzel Kına Gecesi Konseptleri ve Fikir Öneriler

Geleneksel kına gecelerinden farklı bir kına gecesi organizasyonu yaptırmak istiyorsanız. Sizin için hazırladığımız kına gecesi konseptlerini inceleyin.

Gelin adayları için kına gecelerinin güzel geçmesi çok önemlidir. Bu gece yıllarca unutulmayacak anılar arasında katılacağı için kusursuz geçmesini isterler. Bunun için gelin adayları kına gecelerinin bir konsept doğrultusunda gerçekleşmesini isterler. Ancak kına gecesi organizasyonu kusursuz olması için profesyonel hizmet alınması gerekir. Bizler gelinlerin bu hayallerini gerçekleştirmek için kına gecesi hizmeti veriyor.

Ancak Dolunay organizasyon olarak yaptığımız kına gecesi konseptleri İslami kına geceleri için uygulanabilen konseptler oluyor. İslami kına geceleri için 4 farklı konseptimiz bulunuyor ve hizmetlerimizin içeriği de seçilen pakete bağlı olarak değişebiliyor. Bunlar Hürrem Sultan, Kösem Sultan, Mahidevran Sultan ve Mahrimah Sultan kına konseptleridir.

Kösem Sultan Konsepti

İslami kına geceleri için müşterilere sunduğumuz konseptlerden ilki Kösem Sultan konsepti oluyor. Kösem Sultan paketinde kına gecesi için iki kişilik ekibimiz hizmet veriyor. Bu pakette gelin yolunun ve gelin tahtının süslenmesi, kına için tepsi ve diğer süsleme malzemeleri yer alıyor.

Ayrıca paketimizde misafirlere gül suyu ikramı bulunuyor. Paketle kişilerin sahip olacakları program içeriği ise açılış, gelin girişi, ilahiler, nasihatler, aşrı şerifler, kahve ikramı, kına yakma ve dua şeklinde oluyor. Bu kına paketimiz için detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Mahidevran Sultan Konsepti

İkinci kına gecesi konseptimiz ise Mahidevran Sultan kına gecesi konsepti yer alıyor. Bu pakette ilk paketten farklı olarak 3 kişilik ekip hizmet ediyor. Süsleme ve kına gecesi için verilen hizmetlerimiz arasında ise şunlar yer alıyor; kar spreyi, kahve cezvesi, kahve fincanı, bereket testisi, kına mumları, renkli mendil, hoş geldiniz şehzadesi, karşılama panosu, geline el gülü ve kapıda gül suyu ikramıdır.

Paketteki program içeriği ise Kösem Sultan paketi ile aynıdır. Bu kına paketimiz için detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Mihrimah Sultan Konsepti

İslami kına gecesi hayallerini gerçekleştirmek için sunduğumuz konseptlerden üçüncüsü ise Mahrimah Sultan kına gecesi konseptidir. Bu pakette iki paketten farklı olarak bereket testi kırma program içeriğinde yer alıyor. Kına gecesi ve süsleme için ekstra verdiğimiz hizmetler ise kına eldiveni, yüz örtüsü, kına sepeti, konfeti, volkan ve el gülü bulunuyor.

Ayrıca gelinin yakınları için kına mumları, el zilleri, çocuk bindallıları ve arkadaş bindallıları yer alıyor. Bu kına paketini tercih eden kişileri 3 çalışanımız hizmet veriyor.Hürrem Sultan Konsepti

İslami kına geceleri için sunduğumuz son konsept ise Hürrem Sultan kına gecesi konsepti oluyor.

 • Program içeriğinde açılış, gelin girişi, sunum, bayan ilahi grubu, def, aşrı şerif, kına ikramı, bereket testisi kırma, gül merasimi, semazen gösterisi ve dua bulunuyor.
 • Malzeme listesinde ise diğer paketlerden farklı olarak şu malzemeler bulunuyor; gökkuşağı kemeri, gül lokumu ikramı, geline el gülü, yüz örtüsü, damat için fes, yelek, hediyelik kına yer alıyor.
 • Bu paketi tercih eden müşterilerimize ise 4 kişilik ekibimiz hizmet veriyor.

Kına Organizasyonu Nasıl Olmalı?

Kına gecesi organizasyonu duygusal ve sevinçli anların karma yaşandığı en özel organizasyonlar arasındadır. Gelin olmak, ana baba evinden uçup gitmek gibi derin manalara sahip olan bu özel gecede, muhakkak bir iz bırakmalısınız.

 • Kına organizasyon mekânı seçilmeli
 • Dolunay Organizasyon ile iletişim kurulmalı
 • Kına organizasyon tarihleri belirlenmeli
 • Kına konseptlerinden birisi seçilmeli
 • Kına konseptine uygun detaylar belirlenmeli
 • Dolunay Organizasyon güvencesiyle anlaşma yapılmalı

Kına organizasyon tarihiniz ve tüm detaylar belirlendikten sonra, kına organizasyon tarihinize kadar özel hazırlıklarımız tüm hızıyla devam eder.

Neden Kına Organizasyonu?

Kına organizasyonu hangi alanda yapılırsa yapılsın oldukça önemli bir gecedir. Genellikle düğün öncesi yapılması, bu organizasyonun anlam ve önemini daha fazla ifade ediyor. Kına organizasyonunuzu mekânda, bahçenizde, havuz başında, kır alanında hatta uygun olması halinde evinizde dahi uygulayabiliyoruz.

Önemli olan profesyonel olarak hazırlık yapılan bir kına organizasyonu olmasıdır. Sizlere sunduğumuz her kına organizasyonunda farklı ve daha başarılı olmaya özen gösteriyoruz.

Kına Organizasyon İçeriğinde Neler Olur?

Kına organizasyon içeriğinde oldukça farklı sunumlar yer almaktadır. Kına organizasyonunuzu kadınlara özel ya da karma olarak talep edebilirsiniz. Kına organizasyon içeriğimizde; nedimeler, kına tahtı, kına taht seti, dansçılar, kına kaftan, kına davetli masa ve sandalye süsleme, kına karşılama panosu, kına malzemeleri, balon süslemesi gibi birçok hizmet yer alıyor.

Kına Organizasyonu Yaptırmak İstiyorum

Kına gecesi organizasyonu paketlerine uygun olarak belirlediğimiz fiyatlarda her zaman bütçenizi düşünüyoruz. Düğün organizasyonunuzu gerçekleştirecek olmanın gururunu yaşayarak, kına organizasyonunuz için sizi zorlamıyoruz. Kına ve düğün tarihinizin belli olması durumunda iki organizasyon için toplu anlaşma yapıyoruz.