Kına gecesi düğün ve nişan organizasyonundan bambaşka bir konsepte ve malzemeye sahip, tek başına bir organizasyon alanıdır. Kullanılan materyaller, kına malzemeleri, özel kına müzikleri, kına dansçı ekip ve kullanılan kostümler ile tam bir sahne düzenlenir. Düzenlenmesini istediğiniz kına gecesi organizasyon önerileri için bazı araştırmalar yapmanız gerekebilir. Dolunay Organizasyon olarak imzamızı attığımız birçok kına organizasyonundan kalan muhteşem hatıra görsellerimizi dilediğinizde görebilirsiniz.

Kına Organizasyonu Nasıl Olmalı?

Kına gecesi organizasyonu duygusal ve sevinçli anların karma yaşandığı en özel organizasyonlar arasındadır. Gelin olmak, ana baba evinden uçup gitmek gibi derin manalara sahip olan bu özel gecede, muhakkak bir iz bırakmalısınız.

Kına organizasyonunda;

  • Kına organizasyon mekânı seçilmeli
  • Dolunay Organizasyon ile iletişim kurulmalı
  • Kına organizasyon tarihleri belirlenmeli
  • Kına konseptlerinden birisi seçilmeli
  • Kına konseptine uygun detaylar belirlenmeli
  • Dolunay Organizasyon güvencesiyle anlaşma yapılmalı

Kına organizasyon tarihiniz ve tüm detaylar belirlendikten sonra, kına organizasyon tarihinize kadar özel hazırlıklarımız tüm hızıyla devam eder.

Neden Kına Organizasyonu?

Kına organizasyonu hangi alanda yapılırsa yapılsın oldukça önemli bir gecedir. Genellikle düğün öncesi yapılması, bu organizasyonun anlam ve önemini daha fazla ifade ediyor. Kına organizasyonunuzu mekânda, bahçenizde, havuz başında, kır alanında hatta uygun olması halinde evinizde dahi uygulayabiliyoruz. Önemli olan profesyonel olarak hazırlık yapılan bir kına organizasyonu olmasıdır. Sizlere sunduğumuz her kına organizasyonunda farklı ve daha başarılı olmaya özen gösteriyoruz.

Kına Organizasyon İçeriğinde Neler Olur?

Kına organizasyon içeriğinde oldukça farklı sunumlar yer almaktadır. Kına organizasyonunuzu kadınlara özel ya da karma olarak talep edebilirsiniz. Kına organizasyon içeriğimizde; nedimeler, kına tahtı, kına taht seti, dansçılar, kına kaftan, kına davetli masa ve sandalye süsleme, kına karşılama panosu, kına malzemeleri, balon süslemesi gibi birçok hizmet yer alıyor.

Kına Organizasyonu Fiyatları

Kına organizasyonu paketlerine uygun olarak belirlediğimiz fiyatlarda her zaman bütçenizi düşünüyoruz. Düğün organizasyonunuzu gerçekleştirecek olmanın gururunu yaşayarak, kına organizasyonunuz için sizi zorlamıyoruz. Kına ve düğün tarihinizin belli olması durumunda iki organizasyon için toplu anlaşma yapıyoruz.