Sünnet Düğünü Organizasyonu

sünnet tahtı ve yeniçeri kiralama

Sünnet düğünü organizasyonu, Müslüman aile yapımızda her erkek çocuğunun hayatında sadece bir kez yaşayacağı bir günü temsil eder. Dini bir gereklilik ve tıbbi bir operasyon olan sünnet, hem çocuklar hem de aileler için heyecan verici bir gündür. Günün önemine özel olarak hazırlanmış  ile bugünü unutulmaz bir şölene çevirebilirsiniz.

sünnet düğünü organizasyonu 2023

Sünnet Düğünü Neden Yapılır?

Dini bir gereklilik ve tıbbi bir operasyon olan sünnet eskiye oranla daha steril ve daha az acılı bir işlemdir. Yine de çocuk için hem psikolojik hem de fizyolojik etkileri birkaç gün devam eder. Bu nedenle sünnet düğünü, çocuğun moralini yerine getirecek ve oğlunuzu çok mutlu hissettirecek bir etkinlik olarak gerçekleştirilir.

Sünnet düğünleri genellikle ailenin sosyal çevresinde büyük bir kutlama olarak kabul edilir. Bu etkinlikte genellikle geleneksel müzikler çalınır, danslar yapılır ve lezzetli yemekler ikram edilir. Ayrıca, sünnet düğünü çocuğun akrabaları, komşuları ve arkadaşlarıyla bir araya gelmesi için harika bir fırsattır.

Sünnet Organizasyonu Yaptırmak İstiyorum
Sünnet Organizasyonu Yaptırmak İstiyorum

Sünnet düğünü, çocuğun bu tıbbi müdahaleyi atlatmasına destek olmak için de düzenlenir. Operasyon sonrası çocuğun moralini yükseltmek, ona cesaret vermek ve acısını hafifletmek amacıyla bu kutlamalar düzenlenir. Çocuğun, sünnet olduğu için gurur duyması ve kendini özel hissetmesi sağlanır. Aynı zamanda çocuk, sünnet düğününde aile ve arkadaşları tarafından desteklendiğini hisseder.

Sonuç olarak, sünnet düğünü, çocuğun sünnetini kutlamak, ona moral vermek ve toplumun desteğini göstermek için düzenlenen geleneksel bir etkinliktir. Bu düğünler, çocuğun büyüme sürecinde önemli bir dönüm noktasıdır ve onun psikolojik ve sosyal gelişimine olumlu etkileri olan anlamlı bir kutlamadır.

sünnet düğünü neden yapılır ?

Sünnet Düğünü Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Dolunay Organizasyon ile unutulmaz bir sünnet düğünü organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Organizasyon öncesinde ve gününde yapılan bazı düzenlemeler şunlardır:

 • Sünnet düğünü planlaması için profesyonel bir organizasyon firmasıyla çalışmalısınız.
 • Yemek ikramı, dekor, palyaço, sünnet tahtı kiralama, balon süsleme gibi özel tercihleriniz için organizasyon firması size gerekli bütün malzemeyi ve personeli eksiksiz temin eder.
 • Konukların oturacağı mekân düzenlenir. Eğer tercih ederseniz organizasyon firması aracılığıyla mikrofon ve ses sistemi de temin edebilirsiniz.
 • Profesyonel fotoğraf ve video çekimi yaptırabilirsiniz.
 • Eğer sünnet düğünü salonda olacaksa salonun düzenlemesi, organizasyon süresince gerçekleştirilecek etkinliklerin tamamını organizasyon firmasıyla yapabilirsiniz.
 • Organizasyon günü süsleme, düzenleme ve dekor düğün saatine hazır olacak şekilde tamamlanmasını sağlayarak etkinlik saatinde sevdiklerinizle olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Evde sünnet hazırlıkları ya da salon düğünü için en şık dekor ve mekân süslemeleri ile unutulmaz bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Sünnet Organizasyonu nasıl yapılır

Sünnet Düğünü Organizasyonunda Neler Yapılır?

Sünnet düğünü organizasyonu, Hacivat-Karagöz oyunları, özel animasyon ikramların verildiği ve çocuklara özel sürprizlerin yer aldığı etkinliklerden biridir. Sünnet çocuğunun salona girişi ardından gerçekleşecek etkinliklerle güzel bir düğün organizasyonu hazırlayabilirsiniz. Çocuğunuzun sağlıklı bir hayata adım attığı bu günde her şey onun eğlenceli zaman geçirmesi için planlanmalıdır.

Sünnet Tahtı Kiralama ve Yeniçeri Askeri Kiralama

Sünnet organizasyonun keyifli ve unutulmayacak bir organizasyona dönüşmesi adına neler yaptığımız konusunda birkaç örnek verebiliriz;

 • Birbirinden farklı mekânlarda organizasyon düzenliyoruz.
 • Organizasyonu en özel süslemeler ile dikkat çekici hale getiriyoruz.
 • Sünnet tahtı ile çocuğunuza unutulmaz dakikalar yaşama fırsatı sunuyoruz.
 • Yeniçeri seremonisi sayesinde çocuğunuzun mekâna omuzlarda giriş yapmasını sağlıyoruz.
 • Mehteran gösterileri ile marşlar çalıyor, geleneksel bir hava oluşturuyoruz.
 • Çocuklar için palyaço gösterileri, animasyonlar, yüz boyama ve daha pek çok etkinliği organize ediyoruz.
 • En lezzetli ve renkli animasyon yiyecekleri sayesinde konuklar ile çocuklarınızı memnun ediyoruz.

Dilerseniz bu konuda aşağıdaki planlama rehberinden yardım alabilir, unutulmaz bir sünnet düğünü organizasyonu için Dolunay Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Mehteren Ekibi

Sünnet Düğünü Organizasyonu Planlama Rehberi

Birçok aile gibi siz de yavrunuzun gönlünü hoş tutacak ve gelen misafirlerinize de iyi vakit geçirtecek bir sünnet düğünü organizasyonu yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle takip etmeniz gereken adımlar:

 • Sünnet tarihini kesinleştirin!
 • Sünnet düğünü mekânları hakkında bir ön araştırma yapın!
 • Harika bir sünnet düğünü organizasyonu için çocuğunuzun hoşuna gidecek dekor, balon süsleme , özel animasyon ve eğlence seçeneklerine karar verin!
 • Eğer Dini sünnet düğünü organizasyonu yapacaksanız önce organizasyonun gerçekleşeceği mekâna karar verin! (Ev ya da salon)
 • Mevlütlü sünnet düğünü organizasyonu içinde yer alacak İlahi Grubu ve semazen ekibi gibi seçeneklere önceden karar verin!.
 • Sünnet yemeği organizasyonu için verilecek olan ikramlar konusunda hangi yemek şirketiyle anlaşacağınızı belirleyin!

sünnet organizasyonu planlama ve detayları

Liste uzuyor sanki! Peki, bunların hepsini yapmak size zor mu gelecek? O halde Dolunay Organizasyon ile anlaşarak yemek organizasyonundan animasyon ekibine, mekân süslemesinden mevlidine ve ses sistemine kadar tüm detayları kolayca planlayabilirsiniz.

Siz bugünü bir kez yaşayacaksınız! Hayatınızın en özel ve anlamlı günlerinden biri olan sünnet düğünü organizasyonu için profesyonel organizasyon firmasıyla çalışmanın tadını çıkarın! Sünnet konsepti fiyatları ve detayları için şimdi bizimle iletişime geçin!

En İyi Sünnet Düğünü Konseptleri

Sünnet organizasyon fikirleri, günümüzde herhangi bir sınır tanımaz. Tamamen seçtiğiniz sünnet organizasyon paketine uygun olarak şekillenir. Çocuğunuz o gün bir şehzade olabilir. Tahtla  yeniçerilerimiz ile birlikte salona girebilir. Mehter takımı eşliğinde marşlarla misafirleri selamlayabilir. Kısaca, sünnet düğünü giriş konseptini sizler belirleyebiliyorsunuz ve biz bunu gerçekleştiriyoruz.

Sünnet organizasyonu yapılan mevsime de bağlı olarak açık hava düğünü ya da kapalı mekân düğünü yapabilirsiniz. Gönlünüzden geçen sünnet düğünü konseptleri için bizimle iletişime geçin!

Unutulmayacak özel bir gün olan sünnet düğünlerinizde çocukları sevindirecek ve eğlendirecek alternatif ikramlar ve eğlenceler sunmayı da düşünebilirsiniz. Bu ikramlıklar ve eğlenceler için ve orijinal sünnet düğünü fikirleri için aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz.

Sünnet Organizasyonu Fikirleri

Sünnet Düğünü Etkinliklerimiz

Sünnet düğünü ihtiyaç listesi hazırlıyorsanız çocuklar için eğlenceli olabilecek bu önerilere göz atmak isteyebilirsiniz:

Sünnet Tahtı Kiralama: Sünnet çocuğu tahtı, çocuğunuza o günün ona ait olduğunu hissettirmek için benzersiz bir jesttir. Çocuğunuza sadece ona özel bir gün düzenlediğinizi ve sevdiklerinizin orada onun için bulunduğunu anlatacak benzersiz bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Böylece ortamın en önemli kişisi olma şerefini yaşamasına izin verebilirsiniz.

Sünnet Düğün Organizasyon

4 Yeni Çeri: Askeri kostümlü 4 yeniçeri de sünnet düğününde sünnet çocuğunun keyiflenmesi için tercih edebileceğiniz organizasyon detayları arasındadır. Seçtiğiniz pakette yer alan detaya göre yeniçerilerle çocuğun salona girişini gerçekleştirebilirsiniz. Yeniçeri kiralama seçeneği ile Osmanlıdan kalan izleri, bir günlüğüne yeniden canlandırarak tarihi duygulara hitap etmek isteyebilirsiniz.

Zincir Balon Süslemeleri: Çocuklar için balonlar, mutluluk veren önemli eşyalar arasındadır. Sünnet çocuğunun yatağının ya da tahtının bulunduğu alanın etrafı zincir balon süslemeleri ile bezenir. Böylece çocuk geçirdiği operasyonun etkilerini bir nebze de olsa unutarak tamamen günün keyfini çıkarmaya odaklanabilir.

Palyaço Animatör Kiralama: Büyük burunlu bir palyaço ve yaptığı sevimli hareketler hemen hemen her çocuk için dikkat çekici ve eğlendirici olmuştur. Eğer çocuğunuzun palyaçolara özel bir ilgisi varsa sünnet organizasyon etkinliği için palyaço kiralamayı düşünebilirsiniz.

sünnet düğünü organizasyon palyaço
sünnet düğünü organizasyon palyaço

Dolunay Organizasyon farkıyla gerçekleşecek olan sünnet düğünü etkinliğinde palyaço olarak görev alacak kişi, organizasyon yerine önceden gelerek hazır bekler. Organizasyon başlangıcında asıl gösteri ve düğün etkinlikleri başlayana kadar çocukları eğlendirir. Bu sıra bazen sünnet düğünü planlama takvimine göre değişiklik gösterebilir.

Sünnet Düğünü Balon Süsleme
Sünnet Düğünü Balon Süsleme

Mehteran Takımı Kiralama: Bu hizmet de birçok sünnet çocuğu ailesi tarafından tercih edilir. Görkemli bir salon girişi ile birlikte sünnet çocuğu için yapılan özel gösterilerle dini nitelikte ve hoş vakit geçirmeye yönelik sünnet organizasyonu gerçekleştirilir.

İllüzyonist ve sihirbaz gösterisi: Küçük çocuklar için sihirbazlar her zaman dikkat çekici ve eğlendiricidir. Onların duygu ve zihin dünyasına hitap eden merak duygusunu besleyecek özel gösteriler sünnet düğününü için benzersiz etkinliklerden bir diğeridir.

Bando Takımı Kiralama: Dini sünnet düğünü organizasyonu için bando kiralayarak yine Osmanlıdan kalma esintileri, tarihi ve milli duyguları bu özel günde birleştirmeyi tercih edebilirsiniz. Bu anlamlı günde her şey çocuğunuzun istediği şatafatta ve onun gönlünü hoş tutmak için tasarlanır.

Yöresel Halk Oyunları Gösterileri: sünnet düğünü organizasyonu içinde yöresel etkinliklerimize de yer vermeyi düşünebilirsiniz. Hem dini hem de milli değerlerimizin yer aldığı sünnet düğünü organizasyonu için yöresel halk oyunları gösterilerini tercih edebilirsiniz.

Pamuk Şeker Arabası Kiralama: Sünnet organizasyonları içinde çocukları eğlendirmek amacıyla tercih edilen etkinliklerden biri de pamuk şeker arabasıdır. Bu araba pamuk şeker yapan bir görevli mekânda bulunan çocuklara pamuk şeker ikramında bulunur. Çocuklar tarafından rağbet gören bir atıştırmalık türü olan pamuk şeker onlar için eğlenceli bir yeme etkinliği olabilir.

sünnet düğünü pamuk şekeri arabası kiralama
sünnet düğünü pamuk şekeri arabası kiralama

Popcorn Arabası Kiralama: Sünnet mevlidi organizasyonu ve çocuklar bir araya geldiğinde patlamış mısır da harika bir eğlence aracıdır. Çocuklar değişik şekilli ve yemesi eğlenceli olan şeyleri severler. Mısırın tane şeklinde makineye girip patlamış şekilde çıkması çoğu çocuk için hem bir gizem hem de harika bir deneyimdir.

sünnet düğünü pamuk şekeri arabası kiralama
sünnet düğünü pamuk şekeri arabası kiralama

Osmanlı Macunu Kiralama: Çocuklar söz konusu olunca aslında onları memnun edecek seçenekler ne kadar da çok! Osmanlı macunu da özellikle çocuklar için sünnet düğünü ikramları denildiğinde en popüler olanlardan bir tanesi… Çocuğunuzun sünnet düğünü için Osmanlı macunu kiralayarak da çocuklara özel eğlenceli bir gün planı oluşturabilirsiniz. Rengârenk macunun yapılışını izlemek ayrı yerken verdiği lezzet ise ayrı bir güzeldir.

Sünnet Düğünü Osmanlı Macunu Kiralama
Sünnet Düğünü Osmanlı Macunu Kiralama

Osmanlı Şerbeti Kiralama: Tarihi zamanlara bir geri dönüş yaşatan bu gelenekle misafirlerinizin ağzı tatlanırken Osmanlı dönemi kıyafetleriyle yapılacak sunum sayesinde görsel bir şölen de sunmuş olursunuz.

Maraş Dondurması İkramı: Maraş dondurmacılarının muziplikleri dünya çapında duyulmuştur. O külahı ellerinden alana kadar akla karayı seçersiniz. Bazı yetişkinler için bu sinir bozucu gibi dursa da aslında çocuklar için tam bir oyundur. İşte Kuranlı sünnet organizasyonu için bir de Maraş dondurması ikramıyla misafirlerinizin ağzını tatlandırabilir, çocukların keyifli anlar geçirmesine vesile olabilirsiniz.

Kokteyl Masası Kiralama: Dekoratif olarak güzel bir duruş sergileyen kokteyl masası, yemekli sünnet düğünü organizasyonu dışında kır sünnet organizasyonu gibi açık hava düğünlerinde tercih edebileceğiniz seçenekler arasındadır.

Ses Sistemi Kiralama: Sünnet düğünü organizasyonu içinde ses sistemi mutlaka olmalıdır. Eğer mekânın ses sistemi yoksa profesyonel ses sistemi kiralayarak mevlit, ilahi grubu, halk oyunu gösterisi gibi kısımlarda sesin herkese ulaşmasını, böylece gösterinin istenen kalitede sergilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bunun için profesyonel sünnet düğünü organizasyon şirketleri ile anlaşmayı düşünebilirsiniz. Bütçenize uygun, sizi anlayan ve kaygılarınızı bilen, düğün günü organizasyonu kusursuz yönetecek sünnet organizasyon firmasıyla anlaştığınızdan emin olmalısınız.

sünnet düğünü organizasyonu şirketi
sünnet düğünü organizasyonu şirketi

Fotoğraf Video Çekimi: Böyle güzel ve anlamlı bir günde sevdikleriniz de yanınızdayken fotoğraf ve video çekimi olmadan olur mu? Sünnet organizasyonu içinde gerçekleşen etkinliklerin yanında sünnet çocuğuyla birlikte çekilen fotoğraflar da günün anısı olarak saklanmaya değerdir. Bunun için profesyonel fotoğraf ve video çekimi yaptırmayı düşünmelisiniz. Dolunay Organizasyon, size bu konuda profesyonel fotoğrafa ve video çekim olanağı sunar.

Sünnet düğünü, temelde sünnet çocuğunun neşelenmesi ve yerine getirilen bir sünnetin herkese duyurulması amacıyla eğlence temalı bir düğündür. Özellikle de çocukların kendini iyi hissetmesi ve yaşadığı korkuyu unutması bakımından her şey onların memnun olacağı şekilde tasarlanmalıdır.

İslami Sünnet Düğünü Etkinliklerimiz

İslami Sünnet Düğünü Etkinlikleri
İslami Sünnet Düğünü Etkinlikleri

Yukarıdaki özel etkinliklere ilaveten  İslami sünnet düğünü kapsamında da tercih edebileceğiniz etkinliklerimiz mevcuttur:

Kuran-ı Kerim Tilaveti günün sohbeti ve dualar, kasideler, mevlidi şerifler islami sünnet organizasyonları için manevi iklimde, gelen misafirlere en güzel anları yaşatmak adına her zaman önemlidir.

İlahi grubu kiralama: İlahi grubu, sünnet töreninin keyifli ve dini ritüellere uygun şekilde geçmesi için tercih edebileceğiniz sünnet düğünü etkinlikleri arasındadır.

Semazen ekibi kiralama: Semazenler ney ve Mevlevi müzikleri eşliğinde yaptıkları Sema gösterileri ile sünnet düğününün uhrevi havasına uygun bir etkinlik gerçekleştirir. Sünnet düğünü organizasyonu içinde en çok tercih edilen gösteri çeşitleri arasında yer alır. 7 kere dönme, selamlama ve son kısımda yapılan dua bölümleriyle Sema etkinliği küçük çocuklar için de dikkat çekici bir gösteridir.

İslami Usullere Göre Sünnet Düğünü Önerileri

İslami sünnet düğünü önerileri
İslami sünnet düğünü önerileri

İslami sünnet düğünü önerileri içinde şu konseptlere uygun olarak cemiyetinizi gerçekleştirebilirsiniz:

 1. Kuran-ı Kerim dinletisi ve sohbeti
 2. Tasavvuf ve İlahi Grubu
 3. Semazen gösterisi
 4. Mehter Takımı Kiralama
 5. Yemek İkramları
 6. Palyaço  Animatör
 7. Hacivat Karagöz Kiralama

Nasrettin Hoca Kiralama, çocuklar için Animasyon yiyecekleri ve daha birçok manevi etkinlikleri tercih edebilirsiniz.

En Ucuz Sünnet Düğünü Organizasyon Fiyatları

En ucuz sünnet düğünü organizasyon fiyatları
En ucuz sünnet düğünü organizasyon fiyatları

genellikle, yapacağınız organizasyonun büyüklüğüyle paraleldir. Sünnet düğünü organizasyon paketleri içinden kendi bütçenize uygun olanı tercih ederek ekonomik bir düğün yapmayı düşünebilirsiniz. Sünnet organizasyonu fikirleri içinse profesyonel bir organizasyon firmasıyla çalışarak her şeyin adım adım ilerlemesinden doğan mutluluğu yaşayabilirsiniz.

sünnet organizasyonu fiyatları
sünnet organizasyonu fiyatları

 

Sünnet düğünü fiyatları:

 • Düğünün yapılacağı mekâna
 • Gelecek kişi sayısına
 • Sünnet tahtı,
 • Balon süsleme,
 • Yeniçeri
 • Palyaço ve Animasyon Ekibi
 • Mehter takımı,
 • Animasyon yiyecekleri
 • Yemek ikramı,
 • Masa ve sandalye süsleme
 • Çocuklar için özel etkinlikler ve ek talepler göz önünde bulundurularak fiyatlar belirlenmektedir.

Sünnet düğünü organizasyonu İstanbul içinde tarihi mekânlar, düğün salonları, oteller, villalar, ev bahçesi gibi yerlere göre de çıkacak maliyet farklılık gösterir. Sünnet organizasyon fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve organizasyon gününü planlamak için şimdi bizimle iletişime geçin!

Sünnet Düğünü Organizasyonu Fikirleri

Sünnet Organizasyonu Fikirleri
Sünnet Organizasyonu Fikirleri

Sünnet organizasyon fikirleri ile paralel olarak tercih edeceğiniz paketler, çocuğunuzun kişisel zevkine ve sizin tercihinize göre değişiklik gösterir. Eğlenceli Sünnet paketi veya islami sünnet organizasyonu olacaksa mevlitli sünnet paketlerimizden dilediğinizi seçebilir, kendi zevkinize göre bir konsept oluşturabilirsiniz!..

Gelecek olan grupta kaç kişi olduğuna, gösteri malzemelerine, paket içinde yer alan hizmetlerden ikramlıklara ve dekorasyona göre sünnet düğünü fiyatları 2023 değişiklik gösterir. Harika bir açık hava düğünü, mütevazı size uygun bir konsept ya da şatafatlı bir salon düğünü yapmak isteyebilirsiniz.

Standart Sünnet Düğünü Paketi

Standart Sünnet Düğünü Paketi

Avantajlı Sünnet Düğünü Paketi

Avantajlı Sünnet Düğünü Paketi

Panayır Sünnet Düğünü Paketi

Panayır Sünnet Düğünü Paketi

Sihirbazlı Sünnet Düğünü Paketi

Sihirbazlı Sünnet Düğünü Paketi

Mehterli Sünnet Düğünü Paketi

Mehterli Kır Sünnet Paketi

Vip Sünnet Organizasyonu Paketi

VİP Sünnet Organizasyon Paketi

Sünnet Kınası Organizasyonu Paketi

Sünnet Kınası Organizasyonu Paketi

Sünnet Organizasyonu Paketi 1

Sünnet Düğünü Organizasyonu 1

Sünnet Organizasyonu Paketi 2

Sünnet Düğünü Organizasyonu 2

Sünnet Organizasyonu Paketi 3

Sünnet Düğünü Organizasyonu 3

Sünnet Organizasyonu Paketi 4

Sünnet Düğünü Organizasyonu 4

Modern Sünnet Düğünü Paketi

Modern Sünnet Düğünü Paketi

Sünnet Düğünü Organizasyonunda Yaratıcı Fikirler

Kır Sünnet Düğünü Organizasyonu
Kır Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet düğünü dekorasyonu, mehterli sünnet organizasyonu, kır sünnet organizasyonu gibi her türlü konsepte uygun organizasyon çözümleri Dolunay Organizasyon’da! Eğer konsept belirlemekte zorlanıyorsanız belki de küçük bir beyin fırtınasına ihtiyacınız var! Şimdi bizi arayarak harika bir sünnet düğünü planı yapmanın kolaylığını yaşayın!

Sünnet Düğünü İkramlıkları

Sünnet Düğünü İkramlıkları
Sünnet Düğünü İkramlıkları

Yemekli sünnet düğünü için ikramlıklar genellikle bir yemek firmasıyla anlaşarak tabldot şeklinde sunulan iki ya da üç çeşit yemek ve tatlı şeklindedir veya dilerseniz Dolunay Organizasyon firmamızla anlaşarak daha profesyonel yemek hizmeti alabilirsiniz. Bunun dışında sünnet organizasyonu animasyon yiyecekleri içinde özel olarak talep edeceğiniz Popcorn, Osmanlı macunu, pamuk şeker gibi ağız tatlandıran yiyecekler organizasyonda bulunabilecek ikramlıklar arasındadır.

Sünnet Tahtı Modelleri
Sünnet Tahtı Modelleri

 

Sünnet Düğünü Organizasyon fiyatları hakkında bilgi almak için;
Telefon: 0535 847 89 89

Sıkça Sorulan Sorular

Sünnet düğünü planlarken öncelikle çocuğunuzun sünnet olacağı günü kesinleştirmelisiniz. Hastaneden sünnet için gerekli operasyon randevusunu aldıktan sonra kiralayacağınız mekânı kesinleştirip organizasyon detayları için bizimle görüşebilirsiniz.

Sünnet düğünü organizasyonu fiyatları, sadece organizasyon firması için ödeyeceğiniz bedelden ibaret değildir. Tutulacak mekân, yemek ikramı, diğer ikramlıklar ve organizasyon için ödeyeceğiniz rakamlar toplamda sünnet düğünü fiyatı hakkında net bir çerçeve çizmenizi sağlar.

Dolunay Organizasyon size dini sünnet düğünü organizasyonu için gerekli bütün etkinlik şemasını çıkarır. Düğün günü mekâna erkenden gelerek gerekli hazırlıkları yapar. Mekân süslemesi, dekorasyon, ses sisteminin kurulumu gibi her türlü detayı düşünerek organizasyon sırasında bütün planı akışa uygun şekilde yönetir. Mükemmel bir sünnet düğünü organizasyonu için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Sizin için hazırlamış olduğumuz sünnet düğünü paketleri içinde:

 • Standart sünnet düğünü paketi
 • Avantajlı  sünnet düğünü paketi
 • Panayır Sünnet düğünü paketi
 • Mehterli kır sünnet düğünü paketi
 • VİP sünnet organizasyonu paketi
 • Mevlitli sünnet düğünü paketi
 • Sihirbazlı sünnet düğünü paketi

olmak üzere 7 ayrı seçenek sunuyoruz.

Bu paketlerin her birini inceleyerek size uygun olan paketi tercih edebilirsiniz veya dilerseniz siz de dilediğiniz paketi kendiniz oluşturabilirsiniz.

Hangi sünnet düğünü konseptini seçeceğiniz, yaşam tarzınız, kültürel çevreniz ve kişisel tercihlerinize bağlı olarak değişir. Buna bağlı olarak hem bütçeniz hem de yine sünnet düğünü içinde yer almasını istediğiniz detaylara göre sünnet düğünü paketi seçimi yapabilirsiniz.

Merak etmeyin! Her şey planlı şekilde önceden hazırlanır. Sizinle sünnet düğünü organizasyonu için görüştükten sonra mekân, tarih ve saat gibi bütün detayları not ederiz. Seçmiş olduğunuz pakete uygun olarak organizasyon planına uygun bir şekilde bütün etkinliği yönetiriz. Siz de profesyonel bir organizasyon firmasıyla çalışmanın rahatlığını yaşarsınız.

Evet, talebiniz doğrultusunda sünnet düğünü organizasyonu yapılacak gün mekânın ambiyansına uygun kalitede ses sistemi getiriyoruz.

Evet. İstanbul merkez olmak üzere çevre illere de sünnet düğünü organizasyonu hizmeti veriyoruz.

Dolunay Organizasyon ile eşsiz bir sünnet düğünü organizasyonu planlamak için şimdi bizi arayın!..

Palyaço, animasyon gösterileri, hediyeler, oyunlar, animasyon yiyecekleri, yüz boyama ve bunun gibi onlarca farklı etkinlik sayesinde çocuklar eşsiz bir mutluluk içerisinde yer alabilecekler.

Kapsamlı bir sünnet organizasyonunda; sünnet tahtı, mehteran organizasyonu ve yeniçeri seremonisi gibi etkinlikler bulunur. Böylece organizasyonun geleneksel değeri artırılacaktır.

İslami bir organizasyon isteyenler için son derece önemli olan dini sünnet organizasyonları; ilahi dinletileri, mevlîd, Kur’an-ı Kerim dinletileri, semazen gösterileri, canlı enstrüman ve daha pek çok etkinliği bünyesinde barındırmaktadır.

Evet. Sizin için belirli özelliklerin ön plana çıktığı çeşitli paketlerimiz bulunuyor. İlgili paketler arasından sizin için en uygun olanı tercih edebilir, paketlere çeşitli eklemeler ya da çıkarmalar yapabilirsiniz.

Fotograf – Galeri

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama
Mavi Körüklü Sünnet Tahtı
bahçede sünnet organizasyonu
Dini Sünnet Organizasyonu
Sünnet Organizasyonu Yeniçeri Seromonisi
Sünnet Organizasyon Sünnet Tahtı
Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama
hacivat karagöz kiralama fiyatları
Sünnet Tahtı Süsleme
Sünnet Organizasyonu Eğlenceleri
Sünnet Tahtı Balon Süsleme
Palyaço Pamuk Şekeri Kiralama
Mehter Takımı Sünnet Düğünü
Sünnet Düğünü Balon Süslemesi
Sünnet Düğünü İkram Arabaları Kiralama
Nedimeli Sünnet Organizasyonu
İstanbul Sünnet Organizasyonları
Gold Mavi Sünnet Tahtı
Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

İlginizi Çekebilir