Düğün sahiplerinin düğünlerinin İslami esas ve usullere uygun olarak yapılmasını tasavvuf grubu olarak ailelerin eşsiz bir düğün yaşamalarını ve davetlilerin memnun kalacakları bir gece yaşatmak niyetiyle gerekli desteği ailelere sağlıyoruz. Geniş imkanlarımızdan yararlanmak için siz de bizi tercih edebilirsiniz. Tasavvufi müzikler, ilahiler, ezgiler, semazen gösterileri ile sizde konuklarınızı farklı bir anlayışla ağırlayabilirsiniz.

Sema Gösterisi

Tasavvuf grubu olarak ailelerin talepleri doğrultusunda bünyemizde semazenlerimizi de barındırıyoruz. Ney dinletisi ile dönen semazenler dönüşü ile düğününüzün Mevlevi anlayışının insanlara sirayet etmesini sağlayabilirsiniz. Geceye uygun olarak söylenen ilahiler hem sizin hem de konuklarınızın mutlu olmasını sağlayacak. Sünneti seniye doğrultusunda yapılacak düğün, tabiri caizse dillere destan bir düğün olacağının garantisini sizlere veriyoruz.

Geleneklerimize Sahip Çıkıyoruz

Tarihe önem veren bir anlayış ile düğününüzün şekillenmesini istiyorsanız eski usul kıyafetler ile sanatçılarımız sahnede yerlerini alarak sizleri adeta zamanda yolculuğa çıkaracaktır. Allah’ın emrini Resulümüzün sünnetini yaşamak isteyen çiftlere bu doğrultuda eşsiz bir gece yaşatmanın haklı gururunu yaşayacaksınız. Siz de sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kendi düğünümüzmüş gibi sağlayacağımız hizmet garantisinden faydalanabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi almak, konseptlerimizi öğrenmek, sanatçılarımızı yakından tanımak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Uygun fiyat avantajları ile kaliteli bir düğün organizasyonu yaşamak istiyorsanız siz de bizi tercih ederek bu mutluluğa erişebilirsiniz.

Tasavvuf Grubu & Tasavvuf Ekibi Hizmeti

Tasavvuf ekibi organizasyonu Tasavvuf Grubu Fiyatları ve Tasavvuf Ekibi Kiralama ilgili bilgiyi sayfamızdan alabilirsiniz.

Dilerseniz Semazen Grubu & Semazen Ekibi Kiralama hizmetlerimiz sayfamızıda inceleyebilirsiniz.