Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre farklı konseptlerde hizmet vermeyi tercih eden Dolunay özellikle İslami düğün organizasyonlarında sıkça tercih edilen semazen ve tasavvuf grubu kiralama hizmetleri son yılların en popüler organizasyonları arasında yer almaktadır. Düğünlerinizi daha özel ve anlamlı kılmak için ve İslami koşullara uygun olarak yapılan tasavvuf konsepti organizasyonlar tam sizler içindir. Profesyonel semazen ekibi tarafından musiki nağmeleri eşliğinde yapılan zikir dansına semazen gösterisi denir.

Semazen Grubu Nerelerde Tercih Edilir?

Semazen grubu İslami organizasyonlarda tercih edilir. Bunların başında düğünler, nişanlar, sünnetler, kutlu doğum haftaları, Mevlana’yı anma ve anlama haftası, ramazan etkinlikleri ve Türk kültürü geceleri gibi özel geceler gelir. Semazen ekibi ney dinletisi eşliğinde semahların kendi etrafında dönmeleri ile icra edilir. Bir ibadet ve nefsi terbiye etme sanatı olan semah gösterisi, günümüzde organizasyonlarda çok sık rağbet görmektedir. Düğün ya da farklı organizasyonlarınızı semazen gösterileri ile renklendirebilirsiniz.

Tasavvuf Grubu

Tasavvuf grubu semazen gösterileri ile bir bütün olarak kiralanır. Burada ki tasavvuf grubunda farklı müzik enstrümanları ile yapılan dinleti sayesinde kişiler vecde gelir ve Allah aşkı kabarır. Tasavvuf grubunda ayrıca ilahi söyleyen bir sanatçı da bulunur. Böylece özel günleriniz daha anlamlı bir hale gelir. Güvenilir ve deneyimli bir semazen ve tasavvuf grubu kiralama hizmeti için ilgili organizasyon şirketi ile irtibat kurunuz.