Dolunay organizasyon düğünlerinin İslam’ın şartlarına uygun olmasını isteyenler için en iyi dini düğün organizasyonunu yapmak için yıllardır çalışıyor. Normal düğünlerden daha çok özen gösteren dini düğünlerin hatasız bir şekilde dini hassasiyete bağlı olarak planlanmasını sağlıyoruz.

Yaptığımız planlama sayesinde düğüne katılan ve İslam’ın şartlarına önem veren kişilerin organizasyondan memnun olmasını sağlıyoruz. Pendik dini düğün organizasyonu kapsamında kadın ve erkeklerin ayrı bölümlerde oturması, düğünde dini ezgilerin çalması ya da Kur’an okunması gibi etkinlikleri gerçekleştiriyoruz.

Gümüş Dini Düğün Paketleri

Dolunay organizasyon evlenecek olan gelin ve damatlar için gümüş dini düğün paketleri sunuyor. Bu paketlerimiz iki çeşitte oluyor.

Düğünleri için bu paketleri tercih eden çiftlerimiz paketlerdeki şu imkanlardan yararlanabiliyorlar;

  • Düğünün açılışı için konuşma
  • Makamlı Kuranı Kerim tilaveti
  • Semazen gösterisi (3 kişilik)
  • Çiftlere özel slayt
  • Evlilik sohbeti,
  • İlahi grubu dinletisi (4 kişilik)
  • Kolonya, şeker ve lokumlu karşılama
  • Pasta kesimi

Ayrıca paket içinde evlenecek çiftlerin takdim edilmesi ve düğünün başlangıcı için açılış konuşması bulunuyor. Paketimizde bulunan hizmetler standart olarak belirlenmiş hizmetler oluyor. Çiftlerimizin taleplerine göre hizmetlerimiz değişebiliyor.

Mini Dini Düğün Paketleri

Çiftlerimizin düğünleri için sunduğumuz dini düğün paketleri arasında mini pakette yer alıyor. Bu paketimiz gümüş paketlere göre daha az özellik barındıran paket oluyor. Bu paketimiz düğünlerini aile arasında ve daha az davetliyle yapmak isteyenler tercih edebiliyor. Mini paketimizde düğün açılışı, evlenecek çiftin takdimi, 2 kişiden oluşan semazen gösterisi, Kur’an okunması ve sohbet yer alıyor. Ayrıca pakete bağlı olarak düğünün genel olarak planlanmasını da yapıyoruz. Böylece organizasyon düğün günü kusursuz bir şekilde gerçekleşiyor.

Mekan Süsleme Hizmeti

Dolunay organizasyon olarak çiftlerimizin unutamayacakları güzellikte bir düğün geçirmeleri için hizmet veriyoruz. Bu sebeple onların istekleri doğrultusunda dini içerikli olan düğünlerini yapmayı planladıkları yerin süslenmesini de sağlıyoruz. Mekanda bulunacak masaların ve sandalyelerin süslenmesi, mekanın gerekli alanlarının süslenmesi gibi işlemleri gerçekleştiriyoruz. Ayrıca mekana uyumlu ve çiftlere özel gelin masaların hazırlanmasını da sağlıyoruz. Bunun için çiftlerin bizlere isteklerini bildirmeleri yeterli oluyor.

Dini Düğün Paket Fiyatları

Çiftlerin sevdikleriyle birlikte kaliteli bir düğün geçirmesi için hizmet veriyoruz. Bu amaçla 5 farklı düğün paketi sunuyoruz. Bu paketler ekonomik, mini, gümüş ve standart paketler oluyor. En lüks paket gümüş düğün paketi olarak adlandırılıyor.

Bu paketlerimizin fiyatları çiftlerin organizasyonda olmasını istedikleri ya da olmasını istemedikleri düzenlemelere bağlı olarak belirleniyor. Ekstra olarak istedikleri mekan süsleme, fotoğraf çekimi, gelin masası, animasyon gösterisi, mehter takımı ve canlı performans istekleri fiyatın yükselmesine sebep olabiliyor.

Ancak sunduğumuz mini paketi aynen düğünlerinde kullanmak isteyenler 600 TL ödüyorlar. Organizasyon ve paket ücretini ise düğünden sonra alarak çiftlerimizin mağdur olmalarını önlüyoruz.

Çiftlerimiz sunduğumuz paketlerin fiyatlarını ve organizasyon detaylarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebiliyorlar. En kısa sürede onlara dönüş yaparak merak ettikleri soruları cevaplandırıyoruz.

[Best_Wordpress_Gallery id=”5″ gal_title=”DiniDugun”]