Kampanyalarımız

NELER YAPIYORUZ ?

Dini düğün organizasyonu çerçevesinde organizasyon sürecinde gerekli planlamaları profesyonel bir şekilde yerine getiren deneyimli ekibimiz organizasyon için ilahi sanatçıları ve semazen gösterileri gibi İslam’ın temel unsurlarını bir araya getirerek hem misafirlere hem de organizasyon sahiplerine unutulmaz anlar yaşatmaktadır.

Tasavvuf sanatçılarının mükemmel sesleri ve ilahiler eşliğinde organizasyonunuzun rüya gibi olmasını istiyorsanız bizleri tercih edebilir ve uygun fiyatlı organizasyon hizmetleri ile bütçenizi zora sokmamış olursunuz.

Dinimize uygun olarak yapılan Düğün organizasyonu sayesinde sizde bu özel günlerinizde istediğiniz şekilde düğün yapabileceksiniz. Bizimle çalışmayı tercih ettiğiniz zaman sizde farklı bir düğün organizasyonundan yararlanmış olacaksınız.

Dolunay  Organizasyon olarak siz değerli müşterilerimize alanında uzman ve profesyonel ekipler ile hizmet sunuyoruz. Düğün organizasyonu hazırlıkları tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda yapılmakta ve tüm detaylara dikkat edilmektedir. Ayrıca sizlere sunduğumuz hizmetleri listeliyor ve bu hizmetlerden hangilerini alacağınızı sizin seçiminize bırakıyoruz.

PAKETLERİMİZ

Size hitap eden bir paket bulamadınız mı veya kendi paketinizi mi oluşturmak istiyorsunuz ? O halde bizimle ..