Mehter Takımı Organizasyonu

Profesyonel mehteran organizasyon gösterileri Dolunay'da!

Mehter Takımındaki Kişi Sayısını Siz Belirleyin

Mehter Takımını aranızda görmek istediğinizde takımın kaç kişilik bir gruptan oluşacağını siz kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Düzenlediğiniz organizasyonun türüne ve organizasyonun düzenlendiği mekânın büyüklüğüne bağlı olarak farklı sayılar belirleyebilirsiniz. Eğer bir fikriniz yoksa bu konuda müşteri temsilcilerimizden yardım isteyebilirsiniz. 

Sizin için en ideal sayı belirlenecek ve Mehter Takımı hazır olarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilecektir.

Kıyafetlerden kullanılan ekipmanlara kadar tüm her şey Osmanlı dönemindeki Mehteranlar dikkate alınarak yapılmaktadır. Ayrıca sadece o dönenim Mehter şarkıları seslendirilir. Firma bünyesinde bulunan Mehter Takımı Türkiye’nin en çok tercih edilen mehter takımlarından bir tanesidir. Deneyimli mehter takımı yurtiçi ve yurtdışında birçok organizasyona katılıyor.

Büyük organizasyonlarınız için onlarca kişilik mehteran ekibi hazır!

Geçmişten günümüze köprü olmayı başarmış olan Mehter Takımı savaşlardaki o unutulmaz havayı tekrar sizlere yaşatabilmek için günümüzde o eski geleneksel hali ile sizlere hizmet vermektedir. 

Sizde düzenlemiş olduğunuz organizasyonlarda mehter takımını aranızda görmek isterseniz bizi arayabilirsiniz. Bunun için organizasyonu nerede düzenlediğinizin bir önemi yok. Mehter takımımız Türkiye’nin her bölgesinde giderek sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca yurtdışındaki özel organizasyonlarınız içinde yine bizlere ulaşabilirsiniz. Mehter Takımı fiyatlarını almak isterseniz yapmanız gereken müşteri temsilcilerimizi aramak olacaktır. Değişen grup sayılarına göre Mehter takımı fiyatlarını müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz. Hemen arayın!

Mehteran Takımı Hakkında

Osmanlı zamanından günümüze kadar gelen ve her defasından içimizdeki duyguları açığa çıkaran Mehter Marşı, günümüzde dahi on binlerce kişi tarafından büyük bir hayranlıkla dinlenmektedir. Mehter Takımı her vurduğunda arzı ve arşı titretir. Attığı her adımda, heybetli duruşuyla yüreklere korku salan ve savaşlara farklı bir hava katan Mehter Takımı üç adımda bir verilen selam ve okunan her duada ölmeye hazır olanlar için bir simgedir.

Osmanlı döneminde ordu ile beraber savaşlara katılan ve davullarının her ritminde, söylenen her sözle orduya güç katan Mehter Takımı günümüzde de özel günlerinizde düzenlediğiniz organizasyonlara renk ve farklı bir hava katmak için sizlere hizmet veriyor. Eğer konuklarınıza farklı bir atmosferde geçmişimizden günümüze kadar gelmeyi başarmış Mehter Takımının o eşsiz bestelerini dinletmek isterseniz yapmanız gereken Dolunay Organizasyon olarak bizimle iletişime geçmek olacaktır. 

Mehter Takımı Organizasyonu hakkında bilgi almak için hemen ..