Gelin adayları için kına gecelerinin güzel geçmesi çok önemlidir. Bu gece yıllarca unutulmayacak anılar arasında katılacağı için kusursuz geçmesini isterler. Bunun için gelin adayları kına gecelerinin bir konsept doğrultusunda gerçekleşmesini isterler. Ancak organizasyonun kusursuz olması için profesyonel hizmet alınması gerekir. Bizler gelinlerin bu hayallerini gerçekleştirmek için kına gecesi hizmeti veriyor.

Ancak Dolunay organizasyon olarak yaptığımız kına gecesi konseptleri İslami kına geceleri için uygulanabilen konseptler oluyor. İslami kına geceleri için 4 farklı konseptimiz bulunuyor ve hizmetlerimizin içeriği de seçilen pakete bağlı olarak değişebiliyor. Bunlar Hürrem Sultan, Kösem Sultan, Mahidevran Sultan ve Mahrimah Sultan kına konseptleridir.

Kösem Sultan Konsepti

İslami kına geceleri için müşterilere sunduğumuz konseptlerden ilki Kösem Sultan konsepti oluyor. Kösem Sultan paketinde kına gecesi için iki kişilik ekibimiz hizmet veriyor. Bu pakette gelin yolunun ve gelin tahtının süslenmesi, kına için tepsi ve diğer süsleme malzemeleri yer alıyor. Ayrıca paketimizde misafirlere gül suyu ikramı bulunuyor. Paketle kişilerin sahip olacakları program içeriği ise açılış, gelin girişi, ilahiler, nasihatler, aşrı şerifler, kahve ikramı, kına yakma ve dua şeklinde oluyor. Bu kına paketimiz için ise 1150 TL talep ediyoruz.

Mahidevran Sultan Konsepti

İkinci kına gecesi konseptimiz ise Mahidevran Sultan konsepti yer alıyor. Bu pakette ilk paketten farklı olarak 3 kişilik ekip hizmet ediyor. Süsleme ve kına gecesi için verilen hizmetlerimiz arasında ise şunlar yer alıyor; kar spreyi, kahve cezvesi, kahve fincanı, bereket testisi, kına mumları, renkli mendil, hoş geldiniz şehzadesi, karşılama panosu, geline el gülü ve kapıda gül suyu ikramıdır. Paketteki program içeriği ise Kösem Sultan paketi ile aynıdır. Bu paket için ücretimiz ise 1250 TL oluyor.

Mahrimah Sultan Konsepti

İslami kına gecesi hayallerini gerçekleştirmek için sunduğumuz konseptlerden üçüncüsü ise Mahrimah Sultan konseptidir. Bu pakette iki paketten farklı olarak bereket testi kırma program içeriğinde yer alıyor. Kına gecesi ve süsleme için ekstra verdiğimiz hizmetler ise kına eldiveni, yüz örtüsü, kına sepeti, konfeti, volkan ve el gülü bulunuyor. Ayrıca gelinin yakınları için kına mumları, el zilleri, çocuk bindallıları ve arkadaş bindallıları yer alıyor. Bu kına paketini tercih eden kişileri 3 çalışanımız hizmet veriyor.

Hürrem Sultan Konsepti

İslami kına geceleri için sunduğumuz son konsept ise Hürrem Sultan oluyor.

Hürrem Sultan paketimizin detayları ise şunlar oluyor;

  • Program içeriğinde açılış, gelin girişi, sunum, bayan ilahi grubu, def, aşrı şerif, kına ikramı, bereket testisi kırma, gül merasimi, semazen gösterisi ve dua bulunuyor.
  • Malzeme listesinde ise diğer paketlerden farklı olarak şu malzemeler bulunuyor; gökkuşağı kemeri, gül lokumu ikramı, geline el gülü, yüz örtüsü, damat için fes, yelek, hediyelik kına yer alıyor.
  • Bu paketi tercih eden müşterilerimize ise 4 kişilik ekibimiz hizmet veriyor.

Hürrem Sultan paketimizi tercih eden kişilerin ödemeleri gereken ücret ise 1900 tl oluyor. Sizlerde unutamayacağınız bir kına gecesi yaşamak isterseniz bu kına konseptlerimizden birisini satın alabilirsiniz.