Küçük bir kız çocuğuyken bile evcilik oynar ve gelinlik hayalleri kurardınız. Hayallerinizdeki damadı bulduktan sonra geriye hayallerinizi gerçekleştirmek kaldı. Evliliğe dair tüm rituelleri keyifle yerine getirerek tüm bu süreçte unutulmayacak anılar biriktirmek sizlerin elinizde. Tüm söz, nişan evlerini atlattınız ve işin en eğlenceli adıma geçtiniz. Kızların vazgeçilmez eğlencesi kına gecesi. Hüznün ve eğlencenin birleştiği eş dostun katılımıyla unutulmaz anlar yaşanan kına geceleri.

Kına yakma geleneğimiz nesilden nesile aktarılırken davetlilerinizin katılımıyla vazgeçilmeyen eğlencemizdir kına geceleri. Birbirinden farklı konseptler ve bu konseptlere uygun kıyafet, kıyafetlere uygun dekorlarla görsel bir şölendir kına gecelerimiz. Kültürel bir mirasımız olan kına gecelerimizi türkülerimiz eşliğinde gerçekleştirilir. Düğünden önce stresinizi attığınız unutulmaz anlar yaşadığınız bu anı bir aksilik yaşamadan sorunsuz ve tam da istediğiniz; hayalini kurduğunuz o gecenin en önemli kısmı organizasyon kısmıdır. Yıllarca hayallerinizin gerçekleşmesini beklediniz ve artık hayallerinizi gerçekleştirme vakti. Unutulmaz kına gecelerinizin mimarı ise Dolunay Organizasyon.

Neden bizi tercih etmelisiniz;

  1. Profesyonel bir ekip tarafından güvenilir ellerde organizasyon gerçekleştirmek.
  2. Yenilikleri takip eden bir organizasyon şirketi ile çalışmak.
  3. Farklı konsept seçenekleri ile hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir organizasyon şirketi ile çalışmak.
  4. Sizin için her şeyi düşünen güler yüzlü,
  5. Çözüm odaklı kişilerle muhteşem bir organizasyon geçirmek.
  6. Her şeyin tam da istediğiniz gibi olacağından emin olmak.

Belirttiğimiz maddelerden dolayı kına dolunay da yapılır!..

Yıllarca hayalini kurduğunuz kına gecenizi her organizasyona emanet edemezsiniz. Güvendiğiniz işinde profesyonel bir ekiple çalışarak gönül rahatlığıyla organizasyonunuzu bizlere emanet edilirsiniz. Tüm süreçte sizlere destek olmak bizlerin görevidir. Siz gerçekleşen hayalinizin keyfini çıkarırken bizler her şeyin tam da istediğiniz gibi olması için üstün bir çaba veriyor oluyoruz.

Bizler hayallerinizi gerçekleştirmek adına varız var oluyoruz. Unutulmaz bir gece geçirmeniz için tüm ekip sizin için seferber olurken bir hayali gerçekleştiren ekip olarak kendimizle gurur her zaman duyuyoruz. Bir hayalin gerçekleşmesi ile yaşadığımız mutluluk ise tarifsizdir. Bu sebeple kına dolunay da yapılır.

Mutluluğunuza şahit olmaya, mutluğunuzu paylaşmaya tam da hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirmeye adayız. Bizi tercih edin hayallerinizi gerçekleştirelim. Her şey tam da istediğiniz gibi her şey gönlünüzce olsun.