İslâmî düğünün en anlamlı ve olmazsa olmaz ilahi grupları ile, davetlilere unutulmaz bir akşam yaşatabilir, sizde en anlamlı gününüzde rüya gibi bir düğüne sahip olabilirsiniz.
İslâmî organizasyonun en anlamlı temalarını bir araya getirerek düğününüzü yapabilirsiniz. Bu organizasyonlarda bir çok alternatifi bir arada bulabilirsiniz.
Semazen gösterileri belli bir nizama bağlı kalmadan dini ve tasavvufi bir çoşkuluk içinde icra edilen, musiki nağmeleri dinlerken vecde gelip hareket etme ve semazenlerin Allah aşkı ile kendilerinden geçmelerini sembolize eden dönme hareketleridir.
Semazen grupları ile ney dinletisi eşliğinde yapacağınız eşsiz gösterilerde düğününüzü Mevlana’nın Hak’tan alıp halka vermenin sembolize ettiği zikir dansıyla renklendirebilirsiniz.
Yuvanızı kurmaya adım attığınız bu ilk günde sizin için özel ve gününüzü eşsiz kılacak ilahi gruplarıyla da yapabilirsiniz. İlahi grupları ilahi sanatçılarla müzik keyfi ile de sizin için en anlamlı gününüze özel müzik ve nağmelerle hatta ünlü sanatçılar eşliğinde de yapmanız mümkün.
Gelenekçi, geçmiş tarihine önem veren bir çift iseniz de düğün organizasyonunuzu mehter takımı gösterileriyle de taçlandırabilirsiniz. Davetlilerinize ve kendinize de coşkulu anlar yaşatmak istiyorsanız mehter takımı gösterisini bir düşünün derim.
İslâmî düğün organizasyonunda girişten hemen sonra veya ilerleyen saatlerinde mevlithanlar gruplarıyla da düğün duanızı yapabilir, gecenizi ezgi ve ilahilerle tamamlayabilirsiniz.
Tasavvuf gruplarıyla, yuvanıza İslami bir temel atmanın yanında neyin büyüleyici dinletisiyle de kendi iç dünyanızda dahi en anlamlı gününüzde huzur ve mutluluğu bir arada yaşama imkânı bulabilirsiniz.

Allah’ın bize bu dünyada ki emri ve Resulün kavli ile çıktığımız bu yolda O’nun razı olduğu gibi yuvamızı kurmamız en güzeli olacaktır.

Dilerseniz detaylı bilgi ve görsel şölen için aşağıdaki sayfalarımızı da inceleyebilirsiniz ..

İslami Düğün Organizasyonu
Semazen Grubu Ekibi Kiralama