Fasıl Grubu

Fasıl Grubu kiralama ekibimiz ve müzik grubumuz ile; düğün, nişan, sünnet ve kına organizasyonlarınızda her daim hizmetinizdeyiz. Fasıl Grubumuzda yer alan müzisyenler, enstrümanlar, orkestralar, fiyatlar ve diğer tüm detaylar için hemen müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Müzik insanlar için eğlence aracıyken ruh içinde adeta bir gıdadır. Fakat müziğin kalitesi de oldukça önemlidir. Dolunay Organizasyon olarak firmamız bünyesinde faaliyet gösteren Fasıl Grubumuz eğitimli, tecrübeli ve profesyonel müzisyenlerden oluşmaktadır. Önemli anlarınızda sizinle olmaktan her daim mutluluk duyan ekibimiz; zengin repertuarıyla sektörün önde gelen sanatçılarından oluşmaktadır.

Fasıl Grubu ve müzisyen grubumuz ile uzun yıllardır en değerli anlarınızı en profesyonel şekilde yanınızda olduk. Asıl hedefimiz müziğin en iyisini ve kalitelisini size sunabilmektir. Müzisyenlerimiz konservatuar mezunu ve deneyimli isimlerden oluşmaktadır. Sevdiğiniz müzikleri gönüllerinizde taht kurmuş seslerden canlı olarak dinlemek, duygulanmak ve geçmişi anmak büyük bir keyif verecektir. Bayan fasıl grubumuz ve erkek fasıl grubumuzla etkinliklerinizi özel hale getirmek için hemen irtibata geçiniz.