Kına Organizasyonu Fiyatları

Kına organizasyonu; düğün öncesi yapılan ve farklı konseptlerde sunulan organizasyon hizmetleri arasında en keyiflisidir. Dans show, Hint temalı, geleneksel kına organizasyonu ya da birbirinden farklı detaylarla düğün öncesi son etkinlikler arasında yer alıyor. Evlenecek çiftler tarafından en çok merak edilen organizasyon fiyatları arasında kına organizasyonu fiyatları yer alıyor.

Kına Organizasyonu Hizmeti

Dolunay Organizasyon olarak, kına organizasyonunuza birçok yenilik getiriyoruz. Birbirinden farklı konseptler, farklı ülke gelenekleri ile sentezlenen kına hizmeti sizlerin unutulmaz bir kına gecesi yaşamanızı sağlıyoruz. Davetlilerinizin organizasyona nedime olarak katılabileceği, sizlere kendinizi özel hissettirecek sunumlarla oldukça keyifli bir gece sizleri bekliyor.

Kına Organizasyon İçerikleri

Kına organizasyonu kapsamlı olarak farklı içeriklere sahiptir. Düğün sahiplerinin talebine göre oluşturulan ve firmamız tarafından kına gecesi paket önerilerini tercih edebileceğiniz hizmetler oluşturulmaktayız. Her kına organizasyonu uzun bir hazırlık aşaması ile oluşturulur.

İçeriğinde;

  • Özenle seçilmiş müzikler
  • Temaya uyumlu renkler
  • Masa ve sandalye süslemesi
  • Kına gecesi karşılama masası
  • Kına gecesi karşılama panosu
  • Kına gecesi atıştırmalık sunumları
  • Dans show
  • Nedime
  • Kına hazırlığı ve sunumu
  • Konsept çalışmalar

Kına organizasyonunda sunulan her öğe kendi başına ayrı hazırlık süreci gerektirmektedir. Organizasyon firması olarak sizlere sunulan hizmet içeriklerine uygun fiyatlandırma yapmaktayız.

Kına Organizasyon Paket Fiyatları

Kına organizasyonunda; ekonomik, lüks ve delux paket içerikleri bulunur. Bu paket içeriklerinde seçeceğiniz kına kaftanınız, kına malzemeleri, kına mekân süslemesi, kına dans show, dj, ses sistemi gibi birçok hizmet sunulmaktadır. Oluşturulan paketlerde bütçenize uygun olarak projeler hazırlanır ve talepleriniz doğrultusunda gece boyunca kesintisiz hizmet verilir.

Kına Organizasyonu Hizmeti Neden Tercih Edilmeli?

Sizlerin bilgi ve becerisi elbette organizasyonunuzu yapabilme imkânı sunabilir. Özel günlerde sadece anı yaşamak ve unutulmaz bir gecenin odak noktasında olarak keyif almak istemeniz halinde tüm stresli süreci bizlere bırakabilirsiniz. Profesyonel olarak hizmet veren Dolunay Organizasyon; düşünmeniz gerekenden daha fazla detayı önemsiyor ve gecenizde sadece sizlerin keyif almanızı amaçlıyoruz. Dolunay Organizasyon olarak sizden istenen sadece ve sadece bu özel gecenizde eğlenmeniz olacaktır.

Kına Organizasyonu Fiyat sayfamıza gitmek için tıklayın.