İslami Düğün Organizasyonu

Dini Düğün Organizasyonu & İslami Düğün Organizasyonu

Hayatımızın en önemli anlarından biri olan düğün merasimimiz için en özel hazırlıkları yaparız.

Hem davetlilerinizin beğenisini kazanmak hem de akıllardan çıkmayacak hayallerinizin ötesinde bir organizasyon hayal ediyorsanız sizde Dolunay Organizasyonla çalışabilirsiniz.

İslami düğün organizasyonu için aradığınız tüm ekipleri bulabilir ve düğün paketinizi oluşturabilirsiniz.

 Alışılmışın ötesinde davetlilereve sizlere keyifli anlar yaşatacak olan Semazen gösteri ekipleri, İlahi grupları, Kur’an tilaveti ve sohbet hocaları ve daha fazlası için ekibimizle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Dini Düğün Organizasyonlarında Neler Yapıyoruz?

İslami düğün organizasyonlarında alışılmışın dışında, farklı ve hayallerinizi canlandırabileceğiniz bir ekip arıyorsanız Dolunay Organizasyon ekibimiz burada!

4b51831d-f970-4463-b652-d8054fd89bce

Dini Düğün Organizasyon ekibimiz; dilerseniz önce müşterimizin istekleri doğrultusunda bir paket hazırlatabilir, dilerseniz de bizim örnek paketlerimizden birini seçerek ekleme ya da çıkarma yaparak kendi düğün organizasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Sizin sunduğumuz paketlerde       ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. 

Hayallerinizin ötesinde bir düğün yapmak için Dolunay Organizasyonla iletişime geçin.

Örnek İçerik 1

 Örnek İçerik 2

1.     Açılış Konuşması Sunum2.     Makamlı Kur’an-ı Kerim3.     Evlilik İçerikli Sohbet4.     İlahi Grubumuz (İlahi Sanatçısı, Org)5.     Pasta Kesimi6.     Takı Etkinliği7.     Duanın Okunması8.     Kapanış KonuşmasıFiyat Bilgisi İçin Arayın.1.     Açılış Konuşması (Sunucu)2.     Kur’an-ı Kerim Tilaveti3.     Kur’an Ve Sünnet Üzere Evlilik Sohbeti4.     İlahi Grubu (İlahi Sanatçısı, Org)5.     Semazen Gösterisi6.     Pasta Kesimi7.     Takı Töreni8.     Duanın Yapılması9.     Kapanış (Sunucu)Fiyat Bilgisi İçin Arayın.

Sizin sunduğumuz paketlerde ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Hayallerinizin ötesinde bir düğün yapmak için Dolunay Organizasyonla iletişime geçin.

İslami Düğün Organizasyonlarında Profesyonel Ekip ve Uygun Fiyatlar Dolunay Organizasyonda!..

İslami düğün organizasyonu yaptırmak istiyorsanız, kaliteli tecrübeli ve profesyonel ekibiyle Dolunay Organizasyon size istediğiniz uygun fiyatlarıyla hizmet vermeye hazır!

Ses sisteminden, masa sandalye süslemeye, ilahi gruplarından, semazen gösterilerine kadar istediğiniz ve hayal ettiğiniz her ayrıntıyı sizler için düşünüp tasarlıyoruz. Salon mekan süsleme, gelin damat masanı süsleme hatta dilerseniz garson ekiplerimizle dahi gününüzü en güzel ve kusursuz şekilde geçirmenizde sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyacağız.

Fiyat bilgisi ve rezervasyon için ekibimizle iletişime geçebiliriniz.

Fiyat Bilgisi İçin Arayın.

İstanbul’da Dini Düğünlerde En Özel Programları En Kaliteli Ekiplerle Yapıyoruz..

İslami Düğün Organizasyonunuz için en doğru tercih Dolunay Organizasyon!

Tecrübeli ve yıllarını bu işe vermiş ekip arkadaşlarımızla birlikte sizlere unutulmaz bir düğün merasimi hazırlayıp hizmetinize sunacaktır.

Kaliteli ses sistemimiz ile davetlilere unutulmaz anlar yaşatır, kamera çekimleri ile de anınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Salon çekimleri, mekan süslemeleri aklınıza gelecek tüm hizmetleri ile Dolunay Organizasyon bir telefon uzağınızda!..Seçenekler arasından dilediğinizi seçebilir gönlünüzdeki düğün töreninizi yapabilirsiniz.

* Sunucular* İlahi Sanatçıları
* Semazen Grubu* İlahi Grubu
* Tasavvuf Müziği* Tasavvuf Grubu
* Mehter Takımı* Hocalarımız
* Masa Sandalye Kiralama* Animasyon Ekibi
* Mevlithanlar* Canlı Enstrumanlar
* Masa & Sandalye Giydirme* Nikah Masası
* Gelin Yolu* Mekan Süsleme
* Palyaçolar* Kamera & Fotoğraf Çekimi
 

Masa sandalye süsleme hizmetimizde renk ve konsepti seçebilirsiniz.

Gelin yolu süslemeleri mekân ve konsepte uygun olarak yapılır. Talep ve isteğe göre değerlendirilir.

Sizler için özel olan bu günde tüm davetlilerin gözlerinin gelin ve damadın ilk giriş anının ne kadar önemli ve özel olduğunu bilen ekibimiz özenle çalışır ve rüya gibi bir gelin yolu hazırlar.

NELER YAPTIK ?

VİDEO

Dinimize uygun olarak yapılan Düğün organizasyonu sayesinde sizde bu özel günlerinizde istediğiniz şekilde düğün yapabileceksiniz. Bizimle çalışmayı tercih ettiğiniz zaman sizde farklı bir düğün organizasyonundan yararlanmış olacaksınız.

Dolunay  Organizasyon olarak siz değerli müşterilerimize alanında uzman ve profesyonel ekipler ile hizmet sunuyoruz. Düğün organizasyonu hazırlıkları tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda yapılmakta ve tüm detaylara dikkat edilmektedir. Ayrıca sizlere sunduğumuz hizmetleri listeliyor ve bu hizmetlerden hangilerini alacağınızı sizin seçiminize bırakıyoruz.

Size özel profesyonel bir organizasyonla en özel gününüzü ölümsüzleştirmek için..