Balon Süsleme

Gerek açılışlar gerekse kutlamalar sırasında en çok talep edilen hizmetlerin başında balon süsleme hizmeti gelmektedir. Çoğu zaman balonla bir yerleri süslemek söz konusu olduğunda pek çok kişi bu süslemenin kolay bir şekilde yapılabildiğini düşünüyor. Fakat gerçekte balonların seçiminden yerleştirilmesine kadar olan işlemlerin dikkatli ve profesyonel olarak yapılması gerekir.

Dolunay Organizasyon olarak balon süslemelerinde vermiş olduğumuz hizmetler; papatya balon, zincir balon, balon kemer, balon tag, balon nazar boncuğu sosis balondur. Balon süsleme hizmetini çoğu zaman açılış organizasyonu, sünnet düğünü organizasyonu ve bebek mevlidi organizasyonu yaptıracak kişiler tercih etmektedir.

Müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmenizin ardından balon süsleme hizmetinde nelere ihtiyacınız olduğunu ve beklentilerinizi anında belirliyoruz. Süslemenin yapılacağı mekanın büyüklüğü, kullanılacak balonların ne tarz olacağı ve özel süsleme tekniklerinin uygulanacağı gibi ayrıntıları belirleyerek, organizasyonun yapılacağı alanda nelerin ne zaman yapılması gibi belirlemeleri yapıyoruz

Tüm detaylar netlik kazandıktan sonraki aşamamız balonlarla alanın süslenmesidir. Kısa bir süre içerisinde yapılacak olan balonların şişirilmesiyle artık balonların gerçekleşecek organizasyonda odak noktaları başta olmak üzere yerleştirmeye başlarız. Balonları organizasyonun göz alıcı noktalarına yerleştirildiğinde daha öncesinde olmadığı kadar alanınız kolay ve profesyonel bir şekilde renklendirilmiş olacaktır.