Açılış Organizasyonu

Sizinde açılışınızı harika bir etkinlikle yapmamıza ne dersiniz ?

Dükkan, mağaza ve işyeri açılış organizasyonlarında firmamız Dolunay Organizasyon’un profesyonel hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Görkemli ve eğlenceli açılış organizasyonları ile müşterilerinizin ilgisini ve dikkatini çekmek ve markanıza değer katmak isterseniz, bizi aramanız yeterlidir.

Açılış programlarınızı; renkli, coşkulu ve profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Bu nedenle gönül rahatlığı ile dükkan açılışı, mağaza açılışı ve işyeri açılışı gibi organizasyonlarınızda bizi tercih edebilirsiniz. Dolunay organizasyon olarak bugüne kadar yüzlerce kurumsal firma adına, açılış organizasyonu gerçekleştirdik. Bizi arayarak referanslarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Açılış Organizasyonlarında Neler Yapıyoruz?

Açılış organizasyonlarında süsleme çeşitlerimiz; balon süsleme, papatya balon süsleme, zincir balon ve bayrak süslemeleridir. Açılışın gerçekleşeceği dükkanınızın önünde ses tesisatı kurulumunu yapıyoruz. Aynı zamanda; palyaço kiralama, tahta bacak kiralama ve şişme palyaço ile tüm ilgiyi dükkana çekiyoruz. Kokteyl masaları ve üzerine ikramlıklar koyarak davetlilere sunuyoruz. Mehter Takımı ile Mehter Marşlarını çalarak açılışınıza muhteşem bir coşku ve zenginlik katıyoruz. 

İstanbul ve çevre illerinde açılış organizasyonu gerçekleştirebiliriz. İyi bir şekilde planlanmış açılış organizasyonu ve programı sizin ve işyerinizin kalitesini ortaya koymaktadır. Adınızı güzel bir şekilde duyurabileceğiniz, çevrenize farkındalık yaratacağınız açılış organizasyonu yıllar boyu sürecek bereketli işler için atılmış ilk adım olacaktır. Bu güzel gününüzde, sizinle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız. 

En Uygun Açılış Organizasyonu Paketleri ve Fiyatları

Açılış Organizasyonları çok kapsamlı çalışmalardır. Açılış yapılacak yerin konumu, mekanın büyüklüğü, ziyaretçi yelpazesi, açılış organizasyonu bütçesi vb. dikkate alınacak birçok husus bulunmaktadır. Bununla birlikte belirtmek isteriz ki, bugüne kadar yüzlerce küçük ve büyük organizasyon gerçekleştirdik. Yaptığımız açılış organizasyonlarında, müşterimizin açılış organizasyonu bütçesini göz önünde bulunduruyoruz. Bu nedenle yapabileceğimiz şeyleri sizinle paylaşıyor ve neler yapacağız birlikte karar veriyoruz.

Balon Süsleme, Flama Bayrak, Profesyonel Ses Sistemi, Kokteyl Masası, Palyaço, Anonscu, Maskot, İnsert Dağıtımı, Kurdela, Makas, Tepsi vb. gerekli malzeme tedariği, Volkan ve Konfeti, Hostes, Tahta Bacak Uzun Adam, Pamuk Şekeri ve Popcorn Dağıtımı, Mehter Şovu gibi, sizlere sunabileceğimiz birçok hizmet bulunmaktadır.

Açılış Organizasyonu Paketleri

Sayfamızı ziyaret ederek, standart açılış organizasyonu paketlerimizi inceleyebilir veya size özel bir açılış organizasyonu oluşturulmasını talep edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak veya randevu talebi oluşturmak için, lütfen bizi arayınız.

Profesyonel mağaza, dükkan, işyeri, miting açılış organizasyonu Dolunay'da..

Firmanızın ya da kobinizin açılışını görsel olarak etkili bir hale getirerek dikkat çekmek istiyor ve firmanızın itibarını yükseltmek istiyorsanız sizler için yaptığımız açılış organizasyonuetkinliklerinden cazip fiyatlar eşliğinde istifade edebilirsiniz. Açılış organizasyonu etkinliklerinde genel olarak kullanılan kokteyl masası ve ikram arabaları gibi ekipmanlar açılış organizasyonupaketimiz içerisinde yer almaktadır. Sizler dilerseniz opsiyonel olarak ekipmanları eksiltebilir ya da özel olarak istediğiniz bir etkinlik varsa onu pakete dahil ettirebilirsiniz.

Açılış organizasyonu etkinlikleri ses getirmesi açısından ve yeni açılan firmanızın prestiji açısında oldukça önemli bir yere sahiptir. Açılış organizasyonu alanında iki kısım arasında gerilen zincir şeklindeki balonlar ortama farklı bir hava katmakta ve davetlileri görsel olarak etkilemeyi başarmaktadır. Bu etkinliklerde aynı sünnet düğünlerinde olduğu gibi balondan yapılmış nazar boncuğu şekilleri ve yine balondan yapılmış kapılar oldukça ilgi ve talep görmektedir. 

 

 

 

Balon süsleme etkinliklerinin başlı başına bir etkinlik olarak sunulduğu açılış organizasyonlarını bir paket şeklinde almak sizler için en mantıklısı olacaktır.
Dilerseniz bazı etkinlikleri çıkartıp eklemeler yapabileceğiniz gibi sizler için özel olarak hazırlanmış paketlerimize de göz atarak buradan dilediğinizi seçebilirsiniz.

Hangi paket seçerseniz seçin sizlere en kaliteli hizmeti vermek için hazır bekleyen ekibimiz sorunlarınıza anında çözümler üretecek ve muhteşem bir organizasyon ve planlama süreci ile sizlere benzersiz bir tecrübe yaşatacaktır.
Bu türden organizasyonlarda ilgi gören balondan yapılmış ağaçlar ve balon kemerleri etkinliğinize farklılık katarak sıra dışı bir görünüme bürünecektir.
Bu eklentiler için ayrıca bir ücret ödemenize gerek olmamakla birlikte hepsi balon süsleme etkinliğine dahil olarak sizlere sunulmaktadır.
Açılış organizasyonlarında firmanızın isminin yer aldığı balon süslemenin yanı sıra kumaş ve tül süsleme etkinlikleri ile de istediğiniz tarzda bir tasarım yaptırabilirsiniz.
Böylece firma isminiz çok daha fazla dikkat çekecek ve amacına ulaşacaktır.
Bu etkinliğin olmazsa olmazlarından olan kokteyl etkinliklerinde kokteyl masaları ve bu masalara hizmet götüren servis elemanları da organizasyonumuza dahil olarak sunulmaktadır.

Açılış organizasyonu resimlerimiz için aşağıdaki resimlere

göz atın.. 

NELER YAPTIK ?

Bu ve bunun gibi tüm opsiyonel hizmet fiyatlarını aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

BAŞLANGIÇ AÇILIŞ ORGANİZASYONU PAKETLERİMİZ

PROFESYONEL AÇILIŞ ORGANİZASYONU PAKETLERİMİZ

Açılışa özel organizasyonlar için hemen bizimle ..

Açılış organizasyonu bloğumuzdan..