Açılış Organizasyonları

NELER YAPIYORUZ ?

Firmanızın ya da kobinizin açılışını görsel olarak etkili bir hale getirerek dikkat çekmek istiyor ve firmanızın itibarını yükseltmek istiyorsanız sizler için yaptığımız açılış organizasyonu etkinliklerinden cazip fiyatlar eşliğinde istifade edebilirsiniz. Açılış organizasyonu etkinliklerinde genel olarak kullanılan kokteyl masası ve ikram arabaları gibi ekipmanlar açılış organizasyonu paketimiz içerisinde yer almaktadır. Sizler dilerseniz opsiyonel olarak ekipmanları eksiltebilir ya da özel olarak istediğiniz bir etkinlik varsa onu pakete dahil ettirebilirsiniz.

Açılış organizasyonu etkinlikleri ses getirmesi açısından ve yeni açılan firmanızın prestiji açısında oldukça önemli bir yere sahiptir. Açılış organizasyonu alanında iki kısım arasında gerilen zincir şeklindeki balonlar ortama farklı bir hava katmakta ve davetlileri görsel olarak etkilemeyi başarmaktadır. Bu etkinliklerde aynı sünnet düğünlerinde olduğu gibi balondan yapılmış nazar boncuğu şekilleri ve yine balondan yapılmış kapılar oldukça ilgi ve talep görmektedir. 

NELER VAR ?

Balon süsleme etkinliklerinin başlı başına bir etkinlik olarak sunulduğu açılış organizasyonlarını bir paket şeklinde almak sizler için en mantıklısı olacaktır.
Dilerseniz bazı etkinlikleri çıkartıp eklemeler yapabileceğiniz gibi sizler için özel olarak hazırlanmış paketlerimize de göz atarak buradan dilediğinizi seçebilirsiniz.
Hangi paket seçerseniz seçin sizlere en kaliteli hizmeti vermek için hazır bekleyen ekibimiz sorunlarınıza anında çözümler üretecek ve muhteşem bir organizasyon ve planlama süreci ile sizlere benzersiz bir tecrübe yaşatacaktır.
Bu türden organizasyonlarda ilgi gören balondan yapılmış ağaçlar ve balon kemerleri etkinliğinize farklılık katarak sıra dışı bir görünüme bürünecektir.
Bu eklentiler için ayrıca bir ücret ödemenize gerek olmamakla birlikte hepsi balon süsleme etkinliğine dahil olarak sizlere sunulmaktadır.
Açılış organizasyonlarında firmanızın isminin yer aldığı balon süslemenin yanı sıra kumaş ve tül süsleme etkinlikleri ile de istediğiniz tarzda bir tasarım yaptırabilirsiniz.
Böylece firma isminiz çok daha fazla dikkat çekecek ve amacına ulaşacaktır.
Bu etkinliğin olmazsa olmazlarından olan kokteyl etkinliklerinde kokteyl masaları ve bu masalara hizmet götüren servis elemanları da organizasyonumuza dahil olarak sunulmaktadır.
Bu ve bunun gibi tüm opsiyonel hizmet fiyatlarını aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Yeni açmış olduğunuz firmanızın tanıtımını en iyi şekilde yapıp müşteri kitlesi önünde firmanızı ön plana mı çıkarmak istiyorsunuz?
Bunun ilk ve tek şartı benzersiz ve profesyonel bir şekilde tasarlanmış açılış organizasyonudur.
Açılış organizasyonu etkinlikleri konusunda oldukça deneyimli olan uzman ekibimiz şimdiye kadar çok büyük çaplı alışveriş merkezlerinden özel kurumlara kadar birçok mekan ve şehirde eksiksiz açılış organizasyonları düzenlemiş olup müşteri kitlesinin aklında etki bırakan işlerin altına imzasını atmıştır.

Açılış organizasyonu yaptıracak olan kişilerin isteğine göre bu organizasyonda isteğe göre çeşitli yemeklerin ve içeceklerin yanı sıra deneyimli palyaço grupları ile de akıllarda güzel bir intiba bırakabilmektedir.
Her şey siz nasıl isterseniz öyle planlanacak ve uygulamaya konulacak! Gün boyunca müşteri kitlesini harekete geçiren ve eksiksiz bir hizmet sunan açılış organizasyonu hizmetimiz ile gündemi ele geçirecek ve müşteri portföyünüzü gözle görülür derecede arttırma imkânı bulacaksınız.
Siz de bu harika organizasyon ile artık başkalarının gözünde öncü konumda olun ve işlerinizi önemli ölçüde genişletin!

NELER YAPTIK ?

BAŞLANGIÇ AÇILIŞ ORGANİZASYONU PAKETLERİMİZ

PROFESYONEL AÇILIŞ ORGANİZASYONU PAKETLERİMİZ

Açılışa özel organizasyonlar için hemen bizimle ..

Açılış organizasyonu bloğumuzdan..

İslami Düğün Grupları -Tasavvuf Ekibi, Semazen Ekibi, İlahi Ekibi

İslâmî düğünün en anlamlı ve olmazsa olmaz ilahi grupları ile, davetlilere unutulmaz bir akşam yaşatabilir, sizde en anlamlı gününüzde rüya gibi bir düğüne sahip olabilirsiniz. İslâmî organizasyonun en anlamlı...

Daha Fazla Bilgi