Açılış Organizasyonu

Profesyonel mağaza, dükkan, işyeri, miting açılış organizasyonu Dolunay'da..

Firmanızın ya da kobinizin açılışını görsel olarak etkili bir hale getirerek dikkat çekmek istiyor ve firmanızın itibarını yükseltmek istiyorsanız sizler için yaptığımız açılış organizasyonu etkinliklerinden cazip fiyatlar eşliğinde istifade edebilirsiniz. Açılış organizasyonu etkinliklerinde genel olarak kullanılan kokteyl masası ve ikram arabaları gibi ekipmanlar açılış organizasyonu paketimiz içerisinde yer almaktadır. Sizler dilerseniz opsiyonel olarak ekipmanları eksiltebilir ya da özel olarak istediğiniz bir etkinlik varsa onu pakete dahil ettirebilirsiniz.

Açılış organizasyonu etkinlikleri ses getirmesi açısından ve yeni açılan firmanızın prestiji açısında oldukça önemli bir yere sahiptir. Açılış organizasyonu alanında iki kısım arasında gerilen zincir şeklindeki balonlar ortama farklı bir hava katmakta ve davetlileri görsel olarak etkilemeyi başarmaktadır. Bu etkinliklerde aynı sünnet düğünlerinde olduğu gibi balondan yapılmış nazar boncuğu şekilleri ve yine balondan yapılmış kapılar oldukça ilgi ve talep görmektedir. 

 

 

 

Balon süsleme etkinliklerinin başlı başına bir etkinlik olarak sunulduğu açılış organizasyonlarını bir paket şeklinde almak sizler için en mantıklısı olacaktır.
Dilerseniz bazı etkinlikleri çıkartıp eklemeler yapabileceğiniz gibi sizler için özel olarak hazırlanmış paketlerimize de göz atarak buradan dilediğinizi seçebilirsiniz.

Hangi paket seçerseniz seçin sizlere en kaliteli hizmeti vermek için hazır bekleyen ekibimiz sorunlarınıza anında çözümler üretecek ve muhteşem bir organizasyon ve planlama süreci ile sizlere benzersiz bir tecrübe yaşatacaktır.
Bu türden organizasyonlarda ilgi gören balondan yapılmış ağaçlar ve balon kemerleri etkinliğinize farklılık katarak sıra dışı bir görünüme bürünecektir.
Bu eklentiler için ayrıca bir ücret ödemenize gerek olmamakla birlikte hepsi balon süsleme etkinliğine dahil olarak sizlere sunulmaktadır.
Açılış organizasyonlarında firmanızın isminin yer aldığı balon süslemenin yanı sıra kumaş ve tül süsleme etkinlikleri ile de istediğiniz tarzda bir tasarım yaptırabilirsiniz.
Böylece firma isminiz çok daha fazla dikkat çekecek ve amacına ulaşacaktır.
Bu etkinliğin olmazsa olmazlarından olan kokteyl etkinliklerinde kokteyl masaları ve bu masalara hizmet götüren servis elemanları da organizasyonumuza dahil olarak sunulmaktadır.

Açılış organizasyonu resimlerimiz için aşağıdaki resimlere

göz atın.. 

NELER YAPTIK ?

Bu ve bunun gibi tüm opsiyonel hizmet fiyatlarını aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

BAŞLANGIÇ AÇILIŞ ORGANİZASYONU PAKETLERİMİZ

PROFESYONEL AÇILIŞ ORGANİZASYONU PAKETLERİMİZ

Açılışa özel organizasyonlar için hemen bizimle ..

Açılış organizasyonu bloğumuzdan..

İslami Düğün Grupları -Tasavvuf Ekibi, Semazen Ekibi, İlahi Ekibi

İslâmî düğünün en anlamlı ve olmazsa olmaz ilahi grupları ile, davetlilere unutulmaz bir akşam yaşatabilir, sizde en anlamlı gününüzde rüya gibi bir düğüne sahip olabilirsiniz. İslâmî organizasyonun en anlamlı...

Daha Fazla Bilgi